E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa14583
mod_vvisit_counterTegnap26561
mod_vvisit_counterHéten89414
mod_vvisit_counterMúlt hét107524
mod_vvisit_counterHónap230044
mod_vvisit_counterMúlt Hónap379409
mod_vvisit_counterÖsszesen6358884

Ki olvas minket

Oldalainkat 259 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények
Versenyeredmények 2016/2017 PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2016/2017

 

 

 

 

Országos diákolimpia döntő

Leány I. korcsoport  1.hely

Csapat tagjai: Szabó Rebeka, Pogány Kata, Toffán Regina, Hrczeg Borbála, vida Szonja,Nagy Laura, Mácsai Kincső, Molnár Mónika, Héri Dóra

 

Leány II. korcsoport 1.hely

Csapat tagjai: Rébeli Szabó Edit, Lénárt Réka, Takács Letti, Varga Nóra, Ponicsák Anna, Kedem Hanna, Tedás Csenge, Héri Kinga, Versegi Mimi

 

Leány III. korcsoport 1.hely

Csapat tagjai: Dobos Jázmin, Boldizsár Rebeka, Mácsai Kata, Szabó Vanessza, Barna Adél, Héri Nóra, Kalamusz Brenda, Kovács Helga, Kovács Petra, Mácsai Sára

 

Fiú II. korcsoport 1.hely

Csapat tagjai: Toffán Regina, Herczeg Borbála, Czirok Csaba, Tóth Vendel, Bihari Máté, Pásztor Jonatán, Czirok Benedek, Szabó Balázs, Molnár Flórián, Bihari Bálint

 

Fiú II. korcsoport 4.hely

Csapat tagjai: Horváth Áron, Fási Marcell, Fási Botond, Ludányi Loránd, Király Levente, Varga Ádám, Agócs Botond, Vincze Krisztián, Czirok Csaba, Mácsai Krisztián László, Erdész Dávid

 

 

Felkészítők: Győri Eszter, Hevesi Anita, Czirok Csaba, Tordai Árpád, Oltyán Gyula

 

 

Kézilabda megyei diákolimpia döntő

 

III. korcsoport lány 5. hely

Bozóki Csenge, Bubori Arabella, Dancsó Marcella, Döme Dorka, Horváth Enikő, Kedem Hanna, Megyaszai Andrea, Sáfár Adél, Váradi Réka

 

III. korcsoport fiú 4. hely

Bagi Samu, Felföldi Zsombor, Gere Csanád, Horváth Hunor, Mészáros Bence, Pogány Péter, Pólya Szabolcs, Szabó Bence, Széll Zsombor

 

IV. korcsoport lány 4. hely

Ágoston Kata, Beke Kata, Bubori Arabella, Dancsó Lilla, Döme Dorka, Kazi Rebeka, Megyaszai Andrea, Papp Eszter, Sáfár Nóra

 

IV. korcsoport fiú 4. hely

Boldizsár Bence, Czuczi Endre, Gere Szabolcs, Kiss Csanád, Kovács Kornél, Mészáros Sándor, Nagy Roland, Sarusi-Kiss Péter, Sipos Teodor, Széll Zsombor

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny XX. Kárpát-medencei döntője


7. évfolyam
1.hely: Szepesi Dorina
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Garzó Imre fizikaverseny


1. hely: Ludányi Levente
2. hely: Sántha Máté
6. hely :Huszka Ákos
13. hely: Czibulya Csongor
Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

 

Bendegúz nyelvész verseny országos döntő

 

3. évfolyam

7. hely: Gyerkó Anna

Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

7. évfolyam

8. hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

8. évfolyam

7. hely: Elefánti Soma

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

 

Aranytoll tavaszi forduló


1. évfolyam
1. hely: Vincze Réka 1.c
2. hely: Mácsai Kincső 1.c
3. hely: Orosz Máté 1.b
Különdíj: Szigeti Noémi 1.b

2. évfolyam
1. hely: Szegi Lilla 2.b
2. hely: Szabó Nelli 2.b
3. hely: Gyerkó Anna 2.b
Különdíj: Szűcs Hanna 2.b

3. évfolyam
1. hely: Lantos Noémi 3.c
2. hely: Mészáros Lili 3.b
3. hely: Nagy Adél 3.a
Különdíj: Nagy Zsuzsi 3.b

4. évfolyam
1. hely: Takács Aletta 4.a
2. hely: Kedem Hanna 4.a
3. hely: Sipos Kornél 4.b
Különdíj: Kardos Vanesszea 4.b

 

Nagymágocsi festőpiknik

 

Az alsós kategóriában Dömsödi István 4.c osztályos tanuló 3.helyen végzett.


A felső tagozatosok közül Dömsödi Anna 7.a osztályos tanuló 2.helyen végzett.


A tanulókat Kasza Erika és Kolláth Edit készítették fel.

 

Országos Curie – környezetismeret vetélkedő

 

3-4. évfolyam:
4. hely: Hankó Endre, Sági Patrik, Sipos Kornél
Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó
8. hely: Ördög Adrienn, Ormai Zoltán, Orosz Attila
Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

 

5-6. évfolyam:
9. hely: Bagi Samu, Urbancsok Kristóf, Czirbus Olivér


Felkészítő: Fekete Zoltán


7-8. évfolyam:
12. hely: Orosz Márk, Mácsai Kristóf, Szabó László
Felkészítő: Balogh Terézia

 

Országos biológia eredmények

 

3. hely: Szepesi Dorina 7.b
4. hely: Szalai Virág 7.b

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

3. évfolyam területi matematika verseny

 

1. hely: Nagy Zsuzsanna

Felkészítő: Seres Katalin

 

VI. Zsóka torna kupa

 

I. korcsoportos csapatunk a 3. helyen végzett:
Szabó Jázmin 1.a
Kovács-Lenkei Helga 2.a
Horpácsi Dóra 2.b
Kozák Csenge 2.b
Berezvai Bernadett ovis


Horpácsi Dóra egyéni összetettben a 3. helyezést érte el.


Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit és Vass Renáta

 

Országos Diákolimpia Döntő

 

Az I. korcsoportos csapat a 10. helyen végzett.
A csapat tagjai:
Szabó Jázmin 1. a
Mácsai Kincső 1. c
Hobot Emma 2. a
Kovács-Lenkei Helga 2. a
Horpácsi Dóra 2. b
Herczeg Borbála 3. b

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit és Vass Renáta

 

Föld,víz, levegő természetismereti és környezetvédelmi verseny

 

3. hely: Németh Henriett, Zernig Csenger,(5.osztályos), Hobot Anna, Szalai Kamilla (6.osztályos)

 

Felkészítő: Janiga Lászlóné, Kolláth Edit és Fekete Zoltán

 

Bor Pál fizika országos verseny

 

5. hely: Szepesi Dorina
Felkészítő: Barna Erika

Koszta festőverseny

 

1. korcsoport (1-2. osztályosok)
2. hely: Gyerkó Anna /Matkócsik Andea/
Különdíj: Szabó Nelli Eszter /Matkócsik Andea/

2. korcsoport (3-4. osztályosok)
1. hely: Schwartz Réka /Oltyán Gyula/
Különdíj: Labát Vivien /Seres Katalin/

4. korcsoport (7-8. osztályosok)
1. hely: Tóth Rozália /Kolláth Edit/
2. hely:  Insperger Bársonyka /Kolláth Edit/
Különdíj: Dömsödi Anna /Kolláth Edit/

 

Jedlik Ányos Országos Fizika verseny

 

4. hely: Ludányi Levente
5. hely: Sántha Máté

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Megyei „Makkosmatek” verseny

 

5. osztály:
4. helyezett Bakos István (fk. Szabóné Borbás Edit)

6. osztály:
8. helyezett Urbancsok Kristóf (f.k.: Barna Erika)

7. osztály:
3. helyezett Katarof Patrícia (f.k.: Balogh Terézia)
4. helyezett Szepesi Dorina (f.k.: Lucza László)

8. osztály:
4. helyezett Sántha Máté (f.k.: Lucza László)

 

„Szép magyar beszéd” verseny

 

Kazinczy díj: Elefánti Soma

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Országos angol nyelvi verseny általános iskolásoknak

 

5. hely: Mácsai Kristóf

Felkészítő: Kovács Éva

Nemzetközi Fox verseny

 

9. hely: Elefánti Soma

Felkészítő: Kovács Éva

 

Curie Matematika Emlékverseny Országos döntője

 

3. évfolyam:
3. Nagy Zsuzsanna (Felkészítő tanár: Seres Katalin)
4. Horváth Áron (Felkészítő tanár: Oltyán Gyula)
12. Janó Gabriella (Felkészítő tanár: Oltyán Gyula)
13. Molnár Mónika (Felkészítő tanár: Oltyán Gyula)
14. Bihari Máté (Felkészítő tanár: Oltyán Gyula)
14. Deák Réka (Felkészítő tanár: Seres Katalin)
15. Orosz Petra (Felkészítő tanár: Seres Katalin)


4. évfolyam:
2. Legaza Roland (Felkészítő tanár: Csenkiné Miczki Ildikó)
3. Sáfár Adél (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
6. Csóri Zsombor (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
10. Héri Dániel (Felkészítő tanár: Csenkiné Miczki Ildikó)
11. Ludányi Lóránt (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
11. Takács Aletta (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
13. Puskás Szilvia (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
15. Kovács Marcell (Felkészítő tanár: Vass Renáta)

5. évfolyam:
8. Sántha Ádám (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)
9. Bakos István (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)


6. évfolyam:
6. Mészáros Bence (Felkészítő tanár: Barna Erika)


7. évfolyam:
4. Szepesi Dorina (Felkészítő tanár: Lucza László)


8. évfolyam:
3. Ludányi Levente (Felkészítő tanár: Lucza László)

 

II. Szentes Kupa 2017.

 

I. korcsoportos csapat 2 és 3 szeren is az 1-ső helyen végzett:
Horpácsi Dóra, Kovács-Lenkei Helga, Szabó Jázmin, Mácsai Kincső, Herczeg Borbála (3 szeres), Kozák Csenge (2 szeres), Berezvai Bernadett ovis (2 szeres), Kocsis Réka (2 szeres)


Egyéni összetettben:
Horpácsi Dóra 1. helyen végzett a 3 szeresek, 3. helyen a 2 szeresek versenyében.
Mácsai Kincső 2. helyen végzett a 3 szeresek, 3. helyen a 2 szeresek versenyében.

A II. korcsoportosok a 4. helyen végeztek:
Czakó Nikolett, Czuczi Adél, Herczeg Borbála, Mácsai Juliána, Szabó Laura, Lénárt Réka, Bölcskei Molnár Zita


A III. korcsoportosok 2. helyet szerezték meg:
Lénárt Réka, Bátaszéki Vivien, Török Alexa, Kovács Szemiramisz


Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit és Vass Renáta

 

Röplabda körzeti döntő


III. korcsoportban lány 4. hely
Csapat tagjai: Bozóki Csenge, Gyuricza Kinga, Szebeni Kata, Molnár Emma, Gurmai Brigitta, Menyhárt Jázmin, Csáki Anna.


IV. korcsoportban lány 5. hely
Csapat tagjai: Kazi Rebeka, Qenaj Arjana, Tóth Laura, Szabó Vivien, Szepesi Dorina, Pataki Kamilla, Takács Viktória, Takács Szilvia.

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Röplapda megyei döntő

IV. korcsoport  fiú 4. hely
Csapat tagjai: Takáncs Vendel, Bene Richárd, Kovács Kornél, Pálinkás Botond, Bihari Máté, Boldizsár Bence, Pásztor Dávid
Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

"Énekeljünk, énekeljünk!"

 

2.hely: Dénes Lili, Pap Eszter 7.b
3.hely: Marsi Hunor, Pataki Róbert, Bakos Gábor 5.a
Felkészítő: Molnár Henriett

 

Városi Fizika verseny

 

7. évfolyam:
1. hely : Szepesi Dorina   7. b
3. hely : Katarof Patrícia  7. a
6. hely : Sipos Teodor      7. b
Felkészítő tanár: Barna Erika

8. évfolyam:
7. hely : Bertus André   8. a
8. hely : Czibolya Csongor  8. c
Felkészítő tanár: Geráné Révész Gabriella

 

Területi helyesírási verseny

 

2. hely:  Gyerkó  Anna
Felkészítő: Matkócsik  Andrea

4.  Mészáros  Milán

Felkészítő: Matkócsik  Andrea

5. Ornyik  Martin

Felkészítő: Matkócsik  Andrea

 

Országos torna diákolimpia elődöntő

 

I. korcsoportos tornászok 2. helyen végeztek.

 

Csapat tagjai:

 

 

Szabó Jázmin 1. a
Mácsai Kincső 1. c
Hobot Emma 2. a
Kovács-Lenkei Helga 2. a
Horpácsi Dóra 2. b
Herczeg Borbála 3. b

Egyéni összetettben Herczeg Borbála a 4. helyen végzett.

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit, Vass Renáta

 

Megyei technika verseny

 

Az egyéni helyezések:
4. Csatordai Janka

Felkészítő: Fekete Zoltán

Csapateredmények:
4. Csatordai Janka, Csáki Anna, Szalai Virág

 

Zrínyi matematika verseny

 

5. évfolyam
4. helyezett: Insperger László
15. helyezett: Sztanó Máté

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit


6. évfolyam:
15. helyezett: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Barna Erika

 

Bendegúz nyelvész verseny megyei döntő

 

2. osztály:     

1. hely: Gyerkó Anna

6. hely: Lipcsei Szabolcs    

Felkészítő: Matkócsik Andrea


3. osztály:    

5. hely: Gödő Lili        

Felkészítő: Friesz Nóra


4. osztály:   

7. hely: Vida Natasa       

Felkészítő: Kormos Ferencné


5. osztály:   

1. hely: Kovács Helga
4. hely: Kocsárdi Ádám
8. hely: Tényi Réka       

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


6. osztály:   

2. hely: Urbancsok Kristóf
4. hely: Szőrfi Anna

5. hely: Fekete- Nagy Hanna

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


7. osztály:   

1. hely: Szepesi Dorina   

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
3. hely: Kocsmár Szabolcs    

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

4. hely: Lantos Viktória   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
 

8. osztály:  

1. hely: Elefánti Soma, Putzke Melanie
3. hely: Mácsai Kristóf
7. hely: Tóth Rozália       

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Lotz János szövegértési és helyesírási országos verseny

 

13. hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntő

 

7. osztály:    

2. hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
5. hely: Tyityán Zorka 

11. hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


8. osztály:   

8. hely: Elefánti Soma 

10. hely: Mácsai Kristóf 

11. hely: Putzke Melanie

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz .

 

A XXVII. Varga Tamás Matematikaverseny megyei fordulója

 

7. évfolyam
5. helyezett: Szepesi Dorina (felkészítő tanár: Lucza László)
10. helyezett: Sipos Teodor (felkészítő tanár: Balogh Terézia)
13. helyezett: Katarof Patrícia (felkészítő tanár: Balogh Terézia)


8. évfolyam
3. helyezettek: Ludányi Levente és Sántha Máté
12. helyezett: Mácsai Kristóf
(A nyolcadik évfolyamos tanulók felkészítő tanára: Lucza László)

 

Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny

 

7. évfolyam:
1. hely: Katarof Patrícia (felk.: Balogh Terézia és Szolláthné Sárközi Sarolta)
6. hely: Tóth Rozália (felk.: Balogh Terézia)

 

 

Ki mit tud Szentesről

 

2.hely: Horváth Attila, Szalai Virág, Fülöp Levente

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny regionális döntő

 

3-4. évfolyam
I.    hely: Ormai Zoltán, Orosz Abigél, Ördögh Adrienn (felkészítő:Csenkiné Miczki Ildikó)
II.     hely: Czakó Nikolett, Gazsi Janka, Kuli Réka (felk.: Marcsó Katalin)
III.     hely megosztva: Hankó Endre, Sipos Kornél, Sági Patrik (felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó)
IV.    hely:Deák Réka, Labát Vivien, Mészáros Gergő (felkészítő: Seres Katalin)

5-6. évfolyam

II. hely: Vajda Csaba,Németh Henriett, Bozóki Csenge (felk.: Janiga Lászlóné és Kolláth Edit),
IV. hely: Horváth Brendon, Tofán Barnabás, Babka Balázs (felk.: Janiga Lászlóné és Kolláth Edit)


I. hely: Bagi Samu, Urbancsok Kristóf, Czirbus Olivér (felk.: Fekete Zoltán),

V. hely: Pap Ádám, Pogány Péter (felk.: Fekete Zoltán) és Kocsárdi Ádám, Pádár Gábor, Molnár Balázs: Szentesi Koszta J.  Ált. Isk. (felk.: Janiga Lászlóné és Kolláth Edit).

7-8. évfolyam
I. hely: Mácsai Kristóf, Orosz Márk, Szabó László (felk.: Balogh Terézia és Fekete Zoltán)
II. hely: Kazi Rebeka, Beke Kata, Takács Vendel (felk.: Balogh Terézia és Fekete Zoltán)

Országos vers és prózaíró

 

Fődíjas: Katarof Patrícia

 

XXVII. Forray Meghívásos Tornaverseny

 

Az I. korcsoport 2 szeresek versenyében a 4. helyen végeztek:
Szabó Jázmin, Mácsai Kincső, Szabó Rebeka, Kovács Lenkei Helga, Kozák Csenge, Horpácsi Dóra, Berezvai Bernadett

Az I. korcsoport 3 szeresek versenyén 1 helyezést értek el:
Szabó Jázmin, Mácsai Kincső, Kovács Lenkei Helga, Horpácsi Dóra, Herczeg Borbála

Egyéni összetettben a 3. helyen végzett Mácsai Kincső.


Ugrás versenyszámban:
2.hely: Herczeg Borbála
3.hely: Szabó Jázmin és Mácsai Kincső
                       
Talaj versenyszámban:

2.hely: Mácsai Kincső
3.hely: Szabó Jázmin


A II. korcsoportos csapat az 5. helyen végzett:
Czuczi Adél, Czakó Nikolett, Herczeg Borbála, Mácsai Juliána, Szabó Laura, Labát Vivien, Bölcskei Molnár Zita, Kardos Vanessza


A III. korcsoportos lányok 3 helyet foglalhatták el:
Török Alexa, Kovács Helga, Bátaszéki Vivien , Szabó Vanessza , Gyuricza Kinga, Kovács Szemiramisz

Ugrás versenyszámban:
1.hely: Gyuricza Kinga

Felkészítők: Szabóné Borbás Edit, Oroszi Szilvia és Vass Renáta

 

Lol angolverseny

 

1.hely: Csatordai Janka, Lantos Viktória, Szepesi Dorina

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Szép magya beszéd megyei döntő

 

1. hely: Elefánti Soma

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Lotz János helyesírási verseny megyei döntő

 

1. hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Kiemelkedő tánc eredmények

 

Junior I Tíztánc Magyar Bajnokság
1. Papp Ádám István, Gál Dalma (Szilver TSE)
4. Antal Krisztián (Szolnok), Prozlik Melinda Lenke

Junior I Latin Magyar Bajnokság
2. Papp Ádám István, Gál Dalma (Szilver TSE)

Junior I Standard Magyar Bajnokság
1. Papp Ádám István, Gál Dalma (Szilver TSE)
4. Antal Krisztián(Szolnok), Prozlik Melinda Lenke

 

Megyei torna diákolimpia

 

Az I. korcsoportos csapat 4. helyen végzett, de 3. helyen tovább jutott az országos elődöntőbe.


A csapat tagjai:
Szabó Jázmin 1. a
Mácsai Kincső 1. c
Hobot Emma 2. a
Kovács Lenkei Helga 2. a
Horpácsi Dóra 2. b


A II. korcsoport „A” csapata a dobogós 3. helyet foglalták el, de 2. helyen jutottak tovább.


A csapat tagjai:
Czuczi Adél 3. a
Czakó Nikolett 3. a
Herczeg Borbála 3. b
Lénárt Réka 4. b
Kardos Vanessza 4. b
Minda Erika 4. c


A II. korcsoport „B” csapata 5. helyen végzett.

 

A csapat tagjai:
Labát Vivien 3. b
Mácsai Juliána 3. b
Szabó Laura 3. a
Bölcskei Molnár Zita 4. a


A felsős csapat 2 fővel képviseltette magát:


Bátaszéki Vivien 6. a
Gyuricza Kinga 6. b


Felkészítők: Vass Renáta, Borbás Edit, Oroszi Szilvia

 

Megyei matematika verseny

 

3. évfolyam

5. hely: Nagy Zsuzsanna

Felkészítő: Seres Katalin

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntője

 

4. osztály

21. hely: Héri Dániel, Ormai Zoltán, Tedás Csenge, Vida Natasa

Felkészítő: Kormos Ferencné

5. osztály

12. hely: Pádár Gábor, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Fási Regő

Felkészítő: Tóhné Hlavács Mária.

8. osztály

2. hely: Elefánti Soma, Tóth Rozália, Bocskay Edit, Mácsai Kristóf

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Angol műfordító verseny

 

7.évfolyam

2.hely: Szepesi Dorina 7.b

Felkészítő:Tóthné Hlavács Mária

8. évfolyam

1.hely: Chomiak Dávid

 

Asztalitenisz területi diákolimpia

 

2.hely

Nagy Roland, Sebők Milán, Lindák Zoltán
3.hely

Bihari Endre, Locskai Zsolt, Gere Csanád

Felkészítő: Vidovics Zoltán

 

Angol rejtvényfejtő verseny

 

3. hely

Atkári Áron, Barna Szilvia, Őze Gergő

Felkészítő: Kovács Éva

 

XXVII. Varga Tamás Matematikaverseny

 

7. évfolyam:
Katarof Patrícia, Sipos Teodor (f.k.: Balogh Terézia) és Szepesi Dorina (f.k.: Lucza László)

8. évfolyam:
Ludányi Levente, Mácsai Kristóf, Sántha Máté (f.k.: Lucza László)

 

Határainkon átívelő,”Gyöngyök és gyémántok az Anjou-liliom fényében” című tehetséggondozó műveltségi vetélkedő

 

8.hely: Fekete-Nagy Hanna, Mikó Adél Janka, Musa Fanni, Rácz Zoé Petra

Felkészítő: Csorba Ildikó, Szelesné Mohácsi Éva

 

Járási informatikai tanulmányi verseny

 

6.évfolyam

1.hely: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

7.évfolyam

4.hely: Török Máté

Felkészítő: Lucza László

 

8.évfolyam

1.hely: Sarusi-Kiss Olivér

4.hely: Takács Vendel

5.hely: Bene Richárd

Felkészítő: Lucza László

 

 

Pollák Műveltségi Vetélkedő

 

1.hely:

Bene Richárd, Bubori Zoltán, Kovács Kornél, Horváth Attila

 

Animációs verseny

 

I.    korcsoport (3-4. osztály):
2. hely:    A kockásfülű nyúl: Szentesi Koszta József Általános iskola (Kovács Nikolett, Vollár Virág Andrea, Mándoki Virgínia, f.k.: Novák Renáta)

 

III. korcsoport (7-8. osztály):
1. hely:   A C-vitamin felfedezése: Koszta József Általános Iskola (Dénes Lili, Szepesi Dorina, Gere Szabolcs, f.k.: Kolláth Edit, Lucza László)

 

Könyvtárhasználati vetélkedő

 

3-4. osztályos korcsoportban
II. helyezett
Takács Aletta és Kedem Hanna 4. oszt.
Felkészítő: Csorba Ildikó


5-6. osztályos korcsoportban
I. helyezett
Rácz Zoé Petra és Szőrfi Anna 6. oszt
Felkészítő: Csorba Ildikó


II. helyezett
Bálint Napsugár és Farkas Vanessza Euniké 5. oszt.
Felkészítő: Csorba Ildikó


7-8. osztályos korcsoportban
I. helyezett
Csáki Anna és Csatordai Janka 7. oszt.
Felkészítő: Csorba Ildikó

 

Bartha mozaik csapatverseny

 

 

1.hely

Okosokk csapata: Huszka Ákos, Német Anna, Elefánti Soma, Bocskay Edit, Török Vencel, Sarusi-Kis Olivér, Sántha Máté, Szabó László, Tóth Rozália, Beke Kata.

5.hely

Barkások csapata: Dömötör Dzsenifer, Ágoston Kata, Tóth Lilien, Ráduly Annamária, Váczi Dorina, Zelei Hanna, Kis Csaba, Rácz Niki, Mészáros Sándor.

 

Szegvári terület mesemondó verseny


1-2. osztályos kategória
1.hely Beszédes Botond 2.a
Felkészítő: Nánási Attila

3-4. osztályos kategória
1.hely Gazsi Janka 3.a
Felkészítő: Győrfi Márta

 

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny

 

1. hely: Katarof Patrícia  Felk. Dévayné Szabó Éva
2. hely: Csatordai Janka
3. hely: Kocsmár Szabolcs
4. hely: Szalai Virág  Felk. Tóthné Hlavács Mária
5. hely: Papp Eszter  Felk. Dévayné Szabó Éva

 

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny

 

3. osztály:
4. hely    Nyelvészek   

Bihari Máté, Csernus-Turza Csongor, Horvát Áron, Molnár Mónika   

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea
8. hely    Virgonc Magoncok   

Bozó Bíborka, Gödő Lili, Nagy Zsuzsanna, Orosz Petra   

Felkészítő: Friesz Nóra
10. hely    Nyelv-elők   

Janó Gabriella, Kovács Eszter, Pataki Karina, Zsíros Nimród   

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea

4. osztály
1. hely döntős
    Nyel-vészcsapat   

Héri Dániel, Ormai Zoltán, Tedás Csenge, Vida Natasa   

Felkészítő: Kormos Ferencné
2. hely    3+1 nyelv-ész   

Gortva Levente, Hankó Endre, Orosz Attila, Sörös Lara   

Felkészítő: Kormos Ferencné
3. hely    Tudorkák csapata   

Kertész Abigél, Legeza Roland, Ördög Adrienn, Sági Patrik   

Felkészítő: Kormos Ferencné
5. hely   Magyar Villámok   

Ágoston Bence, Csóri Zsombor, Kovács Marcell, Puskás Szilvia   

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta
10. hely    Ábécé Királyok   

Boldizsár Rebeka, Ludányi Lóránt, Sáfár Adél, Takács Aletta   

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

5. osztály
1. hely döntős 
   Agymanók   

Fási Regő, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Pádár Gábor   

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
6. hely    Betűvetők   

Bálint Napsugár, Lénárt Lotti, Orosz Abigél, Tényi Réka   

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
8. hely    Lángeszűek   

Adorján Kende, Csányi-Pillár Teodor, Sántha Ádám, Vajda Csaba   

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
 

7. osztály:
2. hely    Szószátyárok   

Dénes Lili, Sáfár Nóra, Szepesi Dorina, Tóth Laura   

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
4. hely    Eszes négyes   

Insperger Bársonyka, Lantos Viktória, Székely Csenge, Tyityán Zorka   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
5. hely    Príma rímek   

Bónus Ákos, Hajdú László, Nagy Gábor, Szatmári - Nagy Zoltán   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
9. hely    A vízi pacik   

Katarof Patrícia, Szalai Virág, Sipos Teodor, Szólát Viktória   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
10. hely    Baglyok   

Csáki Anna, Csatordai Janka, Dávid Lora, Varga Virág   

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

8.osztály:
2. hely döntős 
   Ez egy jó csapat   

Bocskay Edit Édua, Elefánti Soma, Mácsai Kristóf, Tóth Rozália   

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
4. hely    Aranyhaj és a nagy gubanc   

Beke Kata, Herczeg Csanád, Orosz Márk, Takács Vendel   

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
8. hely    Nyelvelgetők   

Huszka Ákos, Kovács Kornél, Lindák Zoltán, Német Anna   

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Alsós mesemondó verseny

 

1-2. évfolyam
1. hely Beszédes Botond 2.a
2. hely Valkai Csenge 1.b
3. hely Kozák Csenge 2.b
Különdíj: Nagy Laura 1.c

3-4. évfolyam
1. hely Gazsi Janka 3.a
2. hely Hankó Endre 4.b
3. hely Horváth Enikő 4.a
Különdíj: Orosz Attila 4.b

 

Görgey Artúr történelmi verseny

 

5.hely

Szalai Virág, Kocsmár Szabolcs,Kollár Szabolcs 7.c osztályos tanulók
Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

 

Kisiskolások közlekedési versenye

 

Csapat:
2.    Koszta József Általános Iskola (Kedem Hanna, Versegi Mimi, Kondor Konrád, Ágoston Bence)
3.    Koszta József Általános Iskola Derekegyházi Tagintézménye (Hajdú Hanna, Varjú Mariann, Mészáros Árpád, Boga-Busi Milán)

Egyéni
Fiú:

3.    Szikora Levente (Koszta József Általános Iskola)

Lány:
1.    Lénárt Réka (Koszta József  Általános Iskola)
2.    TedásCsenge (Koszta József Általános Iskola)

Legszabályosabban közlekedő: Lénárt Réka (Koszta József Általános Iskola)

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója

 

3. évfolyam:
2. helyezett „Matek-Kutyák” - Deák Réka, Mészáros Gergő, Nagy Zsuzsanna, Orosz Petra, felkészítő tanító: Seres Katalin
3. helyzett „Számkirályok-3” - Bihari Máté, Kovács Eszter, Horváth Áron, Varga Nóra, Felkészítő tanító: Oltyán Gyula
4. helyzett „Sziporkák” - Nagy Adél, Gazsi Janka, Kuli Réka, Rébeli-Szabó Edit, Felkészítő tanító: Marcsó Katalin
8. helyzett „Okoskák” - Nagy Gergő, Debreczeni-Kiss Diána, Sajtos Hanna, Váradi Ferenc, Felkészítő tanító: Marcsó Katalin

5. évfolyam:
5. helyezett: „kettő a másodikon” - Adorján Kende, Sántha Ádám, Bakos István, Insperger László, felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit

6. évfolyam:
4. hely: „Ütős négyes” - Atkári Áron Mészáros Bence, Papp Ádám, Urbancsok Kristóf, felkészítő tanár: Barna Erika

7. évfolyam:
9. helyezett: „Vízicsacsi” – Lovas Imre, Sipos Teodor, Szepesi Dorina, Tyityán Zorka Felkészítő tanárok: Balogh Terézia és Lucza László)

8. évfolyam:
6. hely: „Hipopcleamus unicolor indigo” - Elefánti Soma, Ludányi Levente, Mácsai Kristóf, Takács Vendel, felkészítő tanár: Lucza László
11. hely: „B3stchann3l” – Bene Richárd, Huszka Ákos, Sántha Máté, Szabó László, felkészítő tanár: Lucza László

 

XXVI. Horváth Mihály Emlékverseny

 

Magyar nyelv és irodalom, 7. osztály:
1. hely: Kocsmár Szabolcs (felk.: Tóthné Hlavács Mária)

Szeretek gondolkodni! 7. osztály
1. hely:Szalai Virág (felk.: Természettudományi munkaközösség)
2. hely:Kocsmár Szabolcs (felk.:Természettudományi munkaközösség)

Szeretek gondolkodni! 8. osztály
1. hely: Elefánti Soma (felk.: Természettudományi munkaközösség)

Matematika, 8. osztály
1. hely: Ludányi Levente (felk.:Lucza lászló)
2. hely: Elefánti Soma (felk.: Lucza László)
3. hely: Mácsai Kristóf(felk.: Lucza László)

Matematika, 7. osztály
1. hely: Sipos Teodor (felk.: Balogh Terézia)
2. hely: Katarof Patrícia (felk.:Balogh Terézia)
3. hely: Nagy Milán (felk.: Balogh Terézia)
3. hely: Szepesi Dorina (felk.: Lucza László)
5. hely: Szalai Virág (felk.: Balogh Terézia)

Német nyelv, 8. osztály
3. hely: Chomaik Dávid (felk.: Dévayné Szabó Éva)
4. hely: Tóth Rozália (felk.: Dévayné Szabó Éva)

Német nyelv, 7. osztály
3. hely: Papp Eszter (f.k. Egedi Krisztina)
4. hely: Katarof Patrícia (f.k. Egedi Krisztina)
4. hely: Szalai Virág(f.k. Egedi Krisztina)

Angol nyelv, 8. osztály
1. hely: Chomiak Dávid (magántanuló)
2. hely: Putzke Melanie (felk Kovács Éva)

Angol nyelv 7. osztály
1. hely: Lantos Viktória  (felk.: Tóthné Hlavács Mária)
2. hely: Szebeni Gergő  (felk.: Tóthné Hlavács Mária)
3. hely: Kozák Márton  (felk.: Tóthné Hlavács Mária)
4. hely: Szepesi Dorina (felk.: Tóthné Hlavács Mária)

 

Angol nyelvi vetélkedő a BJG-ben

 

1.hely

Beke Kata, Elefánti Soma, Putzke Melanie

2.hely

Herczeg Csanád, Mácsai Kristóf, Orosz Márk

Felkészítő: Kovács Éva

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Naptár

<<  December 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló

Chat



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2017. december 11-12-13.

Hétfő, Kedd, Szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template