E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa295
mod_vvisit_counterTegnap7702
mod_vvisit_counterHéten14148
mod_vvisit_counterMúlt hét63585
mod_vvisit_counterHónap215229
mod_vvisit_counterMúlt Hónap320260
mod_vvisit_counterÖsszesen4446558

Ki olvas minket

Oldalainkat 218 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2014-2015 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2014/2015

 

XI. Arany Kupa

 

I. korcsoport 3 szeres kategória

2. hely: Vida Natasa, Lénárt Réka, Sörös Lara, Minda Erika, Fazekas Dorina

Egyéni:

3. hely: Vida Natasa

II. Korcsoport 3 szeres kategória

3. hely: Barna Adél 4.b Bátaszéki Vivien 4.b Gyuricza Kinga 4.b Szabó Vanessza 4.b Kovács Helga 3.b

Egyéni:
2. hely: Szabó Vanessza
3. hely:  Kovács Helga

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

 

XXV. Forray Torna Országos Meghívásos Tornaverseny

 

I. korcsoport 2 szeresek (talaj, szekrényugrás) versenyében:

4. helyen végezett az „A”csapat:

Herczeg Borbála, Czakó Nikolett, Oczella Margaréta, Kuli Réka, Minda Erika, Mácsai Kincső

 

10. helyen végzett a „B” csapat:

Sarusi Kis Nóra, Szegi Véda, Szegi Lilla, Vida Szonja, Szabó Laura, Bubor Sára

 

I. korcsoport 3 szeresek (talaj, szekrényugrás, gerenda) versenyében:

2. helyen végeztek

Fazekas Dorina, Vida Luca, Schmidt Brenda, Vida Natasa, Kardos Vanessza, Lénárt Réka

 

Egyéni összetettben

3. hely: Lénárt Réka

 

Ugrásban a legjobbak:

Lénárt Réka,  Kardos Vanessza

 

A II. korcsoportos tanulók a 3. helyezést érték el:
Gyuricza Kinga, Kovács Petra, Barna Adél, Bátaszéki Vivien, Kovács Helga, Szabó Vanessza, Gál Dalma

 

Egyéni összetett:

3. hely: Kovács Helga

 

Ugrásban elért egyéni eredmények:

Kovács Helga, Bátaszéki Vivien, Szabó Vanessza, Barna Adél

 

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

Kézilabda eredmények

 

III. korcsoport - lány

Megyei diáolimpia 3.hely, II. Koszta Kézilabda torna 3.hely

Rozmis Edina, Antal Viktória, Bozóki Petra, Labádi Júlia, Molnár Gabriella, Szilágyi Anna, Páger Gréta, Tihanyi Fanni, Beke Kata, Váczi Dorina, Ágoston Kata, Papp Eszter, Sáfár Nóra, Dancsó Lilla,  Zelei Hanna, Kazi Rebeka, Bubori Arabella

 

III. korcsoport - fiú

Megyei diáolimpia 4.hely, II. Koszta Kézilabda torna 1.hely

Sarusi-Kiss László, Beleon Barna, Halász Loránd, Bagi Kristóf, Szabó Dávid, Potocska Tamás, Török Dániel, Pataki Zoltán, Czuczi Endre, Mészáros Sándor, Sarusi-Kiss Péter, Szikora Szilárd, Szabó Benedek, Kovács Kornél, Bertus Iván, Kis Csaba, Gere Szabolcs és Pogány Péter.

 

Labdarúgó eredmények

 

I. kocsoport:

Diákolimpia 4. hely

Bihari Máté, Czirok Csaba, Csernus-Turza Csongor, Csonka Zsolt, Fási Botond, Horváth Áron, Korom Brendon, Lengyel Barnabás, Mácsai Ákos, Molnár Boldizsár, Pásztor Jonatán, Qenaj Alban, Sinkó Ferenc, Vincze Krisztián, Bálint Zétény, Bíró Bence, Ágoston Bence, Kondor Konrád, Váradi Ferenc, Szikora Máté, Nagy Gergő, Király Levente, Ágoston Nándor, Staberecz Ádám

 

II. kocsoport:

Diákolimpia 1. hely

Bozóki Csenge, Pusztai Marcell, Túri Barnabás, Bihari Endre, Pásztor Joel, Ambrus Marcell, Csányi Márk, Döme Brunó, Pádár Gábor, Szabó Bence, Pataki Róbert, Bagi Samu, Lengyel Zsombor

 

III. kocsoport:

Diákolimpia 1. hely, Forray kupa 1. hely, Megyei elődöntő: 2. hely:

Bubori Arabella, Pogány Péter, Huszák Krisztián, Sárközi Kornél, Locskai Zsolt, Gyuga Barnabás, Kondor Márk, Pólya Szabolcs, Mészáros Bence, Józsa Patrik, Szabó Gergő, Széll Zsombor, Sipos Endre

 

IV. kocsoport:

Diákolimpia 4. hely, Forray kupa 3.hely

 

Bertus Iván, Szikora Szilárd, Bubori Zoltán, Lovas Imre, Tóth Bence, Prozlik Ádám, Nagy Roland, Bagi Kristóf, Halász Lóránd, Kovács Bence, Takács Bence, Huszka Ákos, Pádár Kristóf

 

 

 

Megyei kerékpáros iskola kupa

  
2. hely: Berki Endre
Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Garzó Imre fizikaverseny

  
4. hely: Berki Endre

6. hely: Varjú Csaba
Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Megyei atlétika verseny

 

II. korcsoport összetett csapat

1.hely: Dancsó Bernadett, Dobos Jázmin, Gyuricza Kinga Zoé, Kovács Bianka, Kovács Helga, Szabó Vanessza

 

III. korcsoport összetett csapat

1. hely: Beke Kata, Dancsó Lilla, Papp Eszter, Stráma Klaudia, Tihanyi Angelika, Varga Virág

 

IV. korcsoport 4x100 váltó

1. hely: Szilágyi Anna, Tóth Fanni, Andrikó Anett, Balla Dorka

 

IV. korcsoport 100m síkfutás

1. hely: Balla Dorka

 

II. korcsoport összetett egyéni

1. hely: Kovács Helga

2. hely: Szabó Vanessza

 

III. korcsoport összetett egyéni

1. hely: Stráma Klaudia

 

III. korcsoport kislabda hajítás

2. hely Stráma Klaudia

 

III. korcsoport síkfutás

 

2. hely: Stráma Klaudia

 

XI. Arany kupa szertorna

I. korcsoport 3 szeres verseny

2. hely: Vida Natasa, Lénárt Réka, Sörös Lara, Minda Erika, Fazekas Dorina


Egyéni

3. hely Vida Natasa


II. Korcsoport 3 szeres verseny

3. hely: Barna Adél, Bátaszéki Vivien, Gyuricza Kinga, Szabó Vanessza, Kovács Helga

Egyéni

2. hely: Szabó Vanessza

3. hely: Kovács Helga
Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

MOZAIK országos internetes tanulmányi verseny

 

Kémia 8. évfolyam
1. helyezés: Marcsó Soma

Felkészítő: Balogh Terézia


Kémia 7. évfolyam
4. helyezés: Szilágyi Anna
5. helyezés: Sarkadi-Nagy Petra
6. helyezés: Halász Loránd
14. helyezés: Urbancsok Evelin
Felkészítő: Balogh Terézia


Matematika 7. évfolyam
17. helyezés: Szilágyi Anna
Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

Megyei népdaléneklési verseny

 

1. korcsoport

3.hely: Varjú Mariann

Felkészítő: Tricskó Márti

 

Országos Curie környezetvédelmi verseny

 

7-8. évfolyam
4. helyezés: Fekete Tamás, Kádár Győző és Pádár Kristóf

Felkészítő tanár: Janiga Lászlóné

5-6. évfolyam
10. helyezés: Sántha Máté, Szabó László és Orosz Márk
11. helyezés:  Német Anna és Sarusi-Kis Olivér
Felkészítő: Matajsz Márkné Ferencz Anita és Kondorosi Krisztina

 

Röplabda tavaszi kupa

 

Leány:

3. hely: Andrikó Anett, Bozóki Petra, Balla Dorka, Jambrik Alexandra, Győri Anna, Csepcsényi Szimonetta

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

 

Fiú:

IV korcsoport 3. hely: Tóth Martin, Orgona Gergő, Szabó Benjamin, Halász Loránd, Potocsk Tamás, Sarusi-Kiss László, Bagi Kristóf

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Kalmár matematika verseny

  

3. évfolyam:
1. helyezett: Insperger László

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

2. helyezett: Sántha Ádám

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

 

7. évfolyam:
1. helyezett: Urbancsok Evelin

Felkészítő: Szabóné Borbá Edit

 

Bor Pál fizika verseny

  
3. hely: Szilágyi Anna
Felkészítő: Barna Erika

 

Makkosházi matematika verseny

 

5. évfolyam:
1. helyezett: Sipos Teodor

Felkészítő: Balogh Terézia


6. évfolyam:
4. helyezett Elefánti Soma

Felkészítő: Lucza László


7. évfolyam:
3. helyezett Szilágyi Anna
5. helyezett: Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit


 

Kerékpáros iskola kupa

 

Fiú:
1. hely: Berki Endre
2. hely: Darabos Ferenc


Lány:
2. hely: Sáfár Nóra
3. hely: Szepesi Dorina


Csapat:
2. hely: Darabos Ferenc, Sebők Bence, Lipitor Beáta, Horváth Cintia
3. hely Berki Endre, Nemes Péter, Rozmis Edina, Jambrik Alexandra

A verseny legjobb tesztkitöltője: Berki Endre

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Teleki Pál földrajz-földtan megyei döntő

 

7. évfolyam:
2. hely: Pádár Kristóf   
6. hely: Kádár Győző   
Felkészítő: Szemerédi András

 

8.évfolyam:
5. hely: Antal Viktória   
Felkészítő: Szemerédi András

Megyei kosárlabda torna

 

1.hely: Atkári Áron,Bakos Gábor, Brezovai Kristóf, Bujdosó István, Bujdosó Imre, Gáspár Vivien, Gere Szabolcs, Guti Botond, Mészáros Mihály, Molnár Dóra, Őze Gergely, Pataki Zoltán, Takács Szilvia, Tofán Barnabás, Tóth Laura

Felkészítő: Vizi Zsuzsanna

XVII. Országos Bókay Árpád biológia verseny

 

3.hely: Marcsó Soma

Felkészítő: Fekete Zoltán

 

Atlétika verseny

1.korcsoport

Leány 1. hely: Oczella Margaréta, Csonka Dorina, Vida Natasa, Minda Erika, Nagy Kira, Sáfár Adél

Fiú 1. hely: Döme Brúnó, Fári Marcell, Ludányi Lóránd, Ormai Zoltán, Biró Gergely, Sági Patrik

 

2.korcsoport

Leány 3. hely: Mácsai Kata, Kovács Helga, Héri Nóra, Szalai Virág, Hering Dóra

Fiú 2. hely: Zerning Péter Csenge, Papp Krisztián, Sebesi Ádám, Locskai Zsolt, Sárközi Kornél, Józsa Patrik

 

3.korcsoport

Leány 1. hely: Stráma Klaudia, Dancsó Lilla, Varga Virág, Héri Adrienn, Ágoston Kata

Fiú 3. hely: Sárréti Boldizsár, Bene Richárd, Nagy Roland, Boldizsár Bence

 

4.korcsoport

Leány 1. hely: Szabó Fiametta, Gáspár Vivien, Andrikó Anett

Fiú 4. hely: Guti Botond, Prozilik Ádám, Gergely Dávid, Szoboszlai Gábor, Varga Zsolt

 

Röplabda diákolimpia

 

Leány:

IV korcsoport 3. hely: Andrikó Anett, Bozóki Petra, Balla Dorka, Jambrik Alexandra, Győri Anna, Váradi Erika, Stráma Klaudia, Bellér Bianka, Gaál Réka, Piti Fanni

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Fiú:

IV korcsoport 3. hely: Szabó Benjamin, Sarusi-Kis László, Halász Lóránd, Bagi Kristóf, Tóth Martin, Ponyeczki Soma, Kollár László, Török Dániel, Varjú Csaba, Takács Bence

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Területi német nyelvtan és szövegértési verseny

 

6.évfolyam:

1. hely: Chomiak Dávid

2. hely: Tóth Rozália

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

 

7.évfolyam:

1. hely: Halász Lóránd

3. hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

8.évfolyam:

1. hely: Berki Endre

3. hely: Csobánczi Szabolcs

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

 

Petőfi szavalóverseny iskolai forduló

 

1-2.évfolyam:

1. hely: Ludányi Lóránt

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

2. hely: Gazsi Janka

Felkészítő: Gazsi Janka

3. hely: Gortva Levente

Felkészítő: Kormos Ferencné

 

3-4.évfolyam:

1. hely: Szebenyi Kata

2. hely: Dobos Jázmin

3. hely: Kovács Helga

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

 

Különdíj: Sesbesi  Ádám Sándor
 

 

1848-as rajzpályázat

1. hely: Darabos Dominika

2. hely: Szalai Virág

3. hely: Kovács Kornél

Felkészítő: Kolláth Edit

Szentes Járási népdaléneklési verseny

1. hely: Dénes-Lili - Pap Eszter (5.b)

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Városi sakkverseny

3. hely: Huszka Ákos

Felkészítő: Szemerédi András, Szűcsné Péli Katalin

 

Városi fizika verseny

 

7.évfolyam:

1. hely: Szilágyi Anna

4. hely: Halász Lóránd

Felkészítő: Barna Erika

 

8.évfolyam:

1. hely: Varjú Csaba

4. hely: Bertus Brendon

Felkészítő: Barna Erika

 

 

Városi szavaló verseny

2. hely: Gurdon Hanna

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Curie matematika verseny országos döntő

 

3.évfolyam:

1. hely: Insperger László    

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

3. hely: Sztanó Máté

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

6. hely: Bakos István

 

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

14. hely: Pataki Róbert Tamás

 

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

 

4.évfolyam:

2. hely: Urbancsok Kristóf 

Felkészítő: Dezső Orsolya

9. hely: Mészáros Bence

Felkészítő: Dezső Orsolya

 

5.évfolyam:

3. hely: Sipos Teodor

Felkészítő: Balogh Terézia

 

6.évfolyam:

7. hely: Ludányi Levente

9. hely: Huszka Ákos

Felkészítő: Lucza László

 

7.évfolyam:

6. hely: Szilágyi Anna

9. hely: Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

Területi 2. osztályos helyesírási verseny

 

6. hely: Vida Natasa

Felkészítő: Kormos Ferencné

 

Koszta festőverseny

 

1-2.évfolyam:
1. hely: Gazsi Janka

Felkészítő: Marcsó Katalin      
4. hely: Deák Réka    

Felkészítő: Seres Katalin

5. hely: Csonka  Dorina    

Felkészítő: Oltyán Gyula


3-4.évfolyam:
2. hely: Tényi Réka         

Felkészítő: Olsákné Kóczán Gabriella


5-6. évfolyam:
1. hely: Tóth Rozália

Felkészítő: Kolláth Edit


7-8. évfolyam:
1. hely: Darabos Dominika  
3. hely: Molnár Dóra

Felkészítő: Kolláth Edit

 

Aranytoll szépíró verseny

 

1. évfolyam
1. hely: Rébeli Edó 1.a
2. hely: Labát Vivien 1.b
3. hely: Pataki Karina 1.c
Különdíj: Czakó Nikolett 1.a

2. évfolyam
1. hely: Boldizsár Rebeka 2.a
2. hely: Csendes Gréta 2.b
3. hely: Kedem Hanna 2.a
Különdíj: Nagy Kira 2.b

3. évfolyam
1. hely: Farkas Vanessza 3.c
2. hely: Török Alexa 3.c
3. hely: Bálint Napsugár 3.a
Különdíj: Bozóki Csenge 3.c

4. évfolyam
1. hely: Mácsai Kata Gréta 4.a
2. hely: Chemez Ágnes 4.b
3. hely: Gál Dalma 4.a
Különdíj: Hobot Anna 4.a

 

Lotz János szövegértési és helyesírási országos verseny

 

7. osztály:   

12. hely: Pádár Kristóf      

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

Bendegúz nyelvész megyei verseny

 

1. osztály:   

4. hely: Molnár Mónika          

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea


3. osztály:     

6. hely: Pádár Gábor
7. hely: Szebeni Kata

8. hely: Gurmai Brigitta 

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka


4. osztály:

 1. hely: Fekete- Nagy Hanna         

Felkészítő: Matkócsik Andrea
6. hely: Urbancsok Kristóf           

Felkészítő: Nánási Attila


5. osztály:

1. hely: Tyityán Zorka   
5. hely: Lantos Viktória       

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
6. hely: Szalai Virág                     

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


6. osztály:

8. hely: Chomiak Dávid és  Putzke Melanie          

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
 

7. osztály:

1. hely: Pádár Kristóf           

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
2. hely: Szilágyi Anna           

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva   


8. osztály:

2. hely:Török Dorotea
5. hely:Antal Viktória
5.hely: Kertész- Kovács Viktória    

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Megyei torna diákolimpia

 

I. korcsoport 2 szeres (talaj, szekrényugrás) csapata a 3. helyen végzett.
A csapat tagjai:


Lénárt Réka 2. b
Kardos Vanessza 2.b
Vida Natasa 2.b
Fazekas Dorina 2.c
Minda Erika 2.c
Kuli Réka 1.a

 

Lénárt Réka egyéni összetettben ezüstérmet szerzett.


II. korcsoport 3 szeres (talaj, szekrényugrás, gerenda) csapata az 1. helyen végzett.
A csapat tagjai:


Gál Dalma 4.a
Barna Adél 4.b
Bátaszéki Vivien 4.b
Gyuricza Kinga 4.b
Szabó Vanessza 4.b
Kovács Helga 3. b

Ebben a korcsoportban egyéni összetett második helyezettje Kovács Helga lett.

 

Felkészítő: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit

 

Városi matematika verseny

 

5. évfolyam
2. hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Lucza László
3. hely:Sipos Teodor

Felkészítő: Balogh Terézia

6. évfolyam
1. hely: Mácsai Kristóf

6. hely: Huszka Ákos

Felkészítő: Lucza László

7. évfolyam
1. hely: Urbancsok Evelin
2. hely: Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

8. évfolyam
2. hely: Hajdú Anna

3. hely: Győri Anna Gyopárka

Felkészítő: Barna Erika

 

Zrínyi Ilona matematika csapatverseny

 

2. évfolyam:
3. hely: Gortva Levent, Kovács Marcell, Puskás Szilvia

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó, Vass Renáta

 

3. évfolyam:
4. hely: Adorján Kende, Chomiak Viktor, Kovács Helga

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit, Slégerné Szalai Irén

 

5. évfolyam:
4. hely: Katarof Patrícia, Szepesi Dorina, Tyityán Zorka

Felkészítő: Balogh Terézia, Lucza László

 

7. évfolyam:
3. hely: Halász Lóránd, Molnár Emese, Szilágyi Anna

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

2. évfolyam:
13. hely: Gortva Levente

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

3. évfolyam:
7. hely: Adorján Kende

Felkészítő:  Grecsóné Ambrus Edit

5. évfolyam:
11. hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Balogh Terézia
14. hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Lucza László

7. évfolyam:
2. Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

XXIV. Varga Tamás matematika verseny

 

7. évfolyam:
Fekete Tamás, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit


8. évfolyam:

Hajdú Anna

Felkészítő: Barna Erika

 

 

Kézilabda fiú - Mikulás kupa 2.hely

Luca kupa 2.hely

 

Rozmis Edina, Antal Viktória, Bozóki Petra, Molnár Gabriella, Páger Gréta, Labádi Júlia, Szilágyi Anna, Tihanyi Fanni, Beke Kata, Váczi Dorina, Zelei Hanna, Ágoston Kata, Papp Eszter és Sáfár Nóra.

 

Kézilabda fiú - Mikulás kupa 1.hely

Luca kupa 3.hely

 

Halász Loránd, Bagi Kristóf, Szabó Dávid, Potocska Tamás, Pataki Zoltán, Sarusi-Kiss Péter, Czuczi Endre, Mészáros Sándor, Török Dániel, Beleon Barna, Sarusi-Kiss László, Szikora Szilárd, Szabó Benedek és Kovács Kornél.

 

Curie környezetvédelmi emlékverseny regionális döntő

 

3-4. évfolyam
2. hely: Musa Fanni ,Szalai Kamilla

Felkészítő: Matkócsik Andrea
4. hely:  Molnár Emma, Horváth Hunor, Szebeni Kata

Felkészítő: Slégerné Szalai Irén
5. hely: Fekete-Nagy Hanna, Mikó Adél Janka,Ágoston Máté

Felk.észítő: Matkócsik Andrea

5-6. évfolyam

I.körzet
1. hely: Szabó László Orosz Márk, Sántha Máté

Felkészítő: Matajsz Márkné  Ferencz Anita

4. hely: Herczeg Csanád, Sarusi-Kiss Olivér, Német Anna

Felkészítő: Matajsz Márkné Ferencz Anita

II. körzet:
4. hely: Dancsó Lilla, Kazi Rebeka, Ágoston Kata

Felkészítő: Fekete Zoltán
5. hely: Szalai Virág, Kocsmár Szabolcs, Szebeni Gergő

Felkészítő:Janiga Lászlóné , Szemerédi András

7-8. évfolyam:
I.Körzet:
3. hely: Gáspár Vivien, Czirbus Dorka, Berki Balázs

Felkészítő: Janiga Lászlóné, Szolláthné Sárközi Sarolta


II. Körzet:
2. hely: Kádár Győző, Fekete Tamás, Pádár Kristóf

Felkészítő: Janiga Lászlóné
3. hely: Berki Endre, Csepcsényi Szimonetta, Tóth Fanni
5. hely: Csobánczi Szabolcs, Hajdú Anna, Marcsó Soma

Felkészítő: Balogh Terézia, Fekete Zoltán

 

Curie matematika verseny területi forduló

 

3.évfolyam:

1. hely: Insperger László    

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
1. hely: Pataki Róbert   

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
3.
hely: Bakos István   

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
4. hely: Sztanó Máté   

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

4. évfolyam:
1. hely: Mészáros Bence  

Felkészítő: Dezső Orsolya
2. hely: Urbancsok Kristóf    

Felkészítő: Dezső Orsolya

5. évfolyam:
1. hely: Sipos Teodor   

Felkészítő: Balogh Terézia
3. hely: Szatmári-Nagy Zoltán   

Felkészítő: Balogh Terézia
3. hely: Szepesi Dorina    

Felkészítő: Lucza László

6. évfolyam:
1. hely: Ludányi Levente  

Felkészítő: Lucza László
2. hely: Huszka Ákos   

Felkészítő: Lucza László
3. hely: Sántha Máté  

Felkészítő: Lucza László

7. évfolyam:
1. hely: Szilágyi Anna Sára   

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
2. hely: Halász Loránd  

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
3. hely: Urbancsok Evelin   

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
4. hely: Fekete Tamás   

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

8. évfolyam:
1. hely: Győri Anna Gyopárka   

Felkészítő: Barna Erika
4. hely: Bertus Brendon   

Felkészítő: Lucza László

 

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny

 

5. évfolyam:
1. hely:  Török Máté
Felkészítő tanár: Lucza László

3. hely:  Bihari Dániel
Felkészítő tanár: Lucza László

 

6. évfolyam:
1. hely:  Takács Vendel
Felkészítő tanár: Lucza László

 

7. évfolyam:
1. hely:  Urbancsok Evelin
Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit

 

SNI/BTMN-es szépíró verseny

 

1-2.évfolyam
1. hely: Varga Alíz Regina
2. hely: Vollár Virág Andrea
3. hely: Kollár Gábor Zsombor

3-4.évfolyam
1. hely: Pável Vivien, Őze Gergely, Bátaszéki Vivien
2. hely: Tényi Réka
3. hely: Cserna Nikol, Pellei Zalán, Dobos Jázmin

5-6.évfolyam
1. hely: Gergely Antónia
2. hely: Takács Viktória
3. hely: Zilcsák Richárd

7-8.évfolyam
1. hely: Molnár Renátó
2. hely: Fazekas Viktória
3. hely: Berezvai László

 

Gallasz városi egyéni verseny

Alsós
2.  hely:  Adorján Kende

2.  hely:  Kovács Marcell

Felkészítő: Szűcsné Péli Katalin

 

Felsős
1.  hely: Pásztor Dávid

Felkészítő: Szűcsné Péli Katalin

 

Animációs verseny

 

I. korcsoport:
2.  hely:  Holló és a róka
Csapattagok:
Szőrfi Anna, Musa Fanni, Szalai Kamilla

 

3.  hely:  A három pillangó
Csapattagok:
Atkári Áron, Gergely, Remzső Angéla

 

 

II. korcsoport:
2.  hely:
Daidalosz és Ikarosz

Csapattagok: Szalai Virág, Csáki Anna, Dávid Lora

 

3.  hely:  II. világháború
Csapattagok:
Bene Richárd, Bubori Zoltán

 

I. korcsoport:
1.  hely:
Archimédesz törvénye

Csapattagok: Bölcskei M. Sára, Gaál Réka, Váradi Erika

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei fordulója

 

3. osztály:
1.  hely:  Csapatnév: Tudorka
Csapattagok:Fási Regő, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Pádár Gábor
Felkészítő tanár(ok): Pappné Pintér Etelka


3. hely: Csapatnév: Fantasztikus négyes
Csapattagok: Bálint Napsugár,  Orosz Abigél, Pataki Róbert, Szabó Bence
Felkészítő tanár(ok): Olsákné Kóczán Gabriella

4. osztály :
5. hely:  Csapatnév: Betűlányok
Csapattagok: Fekete-Nagy Hanna, Mikó Adél Janka, Pável Vivien
Felkészítő tanár(ok): Matkócsik Andrea
 
5. osztály:
1. hely:   Csapatnév: Versenyeszek
Csapattagok: Katarof Patrícia, Papp Eszter, Sipos Teodor,  Szólát Viktória

Felkészítő tanár(ok): Dévayné Szabó Éva


2. hely:   Csapatnév: Termeszek
Csapattagok: Insperger Bársonyka,  Lantos Viktória, Szepesi Dorina, Tyityán Zorka
Felkészítő tanár(ok): Dévayné Szabó Éva

6. osztály:
2. hely:   Csapatnév: Magyarokosok
Csapattagok: Bocskay Edit,  Elefánti Soma,  Mácsai Kristóf,  Tóth Rozália

Felkészítő tanár(ok): Sántháné Deim Alíz


6. hely:  Csapatnév: Nyelvész
Csapattagok: Herczeg Csanád,  Orosz Márk,  Putzke Melanie, Takács Vendel
Felkészítő tanár(ok): Sántháné Deim Alíz

7. osztály: 

5. hely:   Csapatnév: Betűtészták
Csapattagok: Molnár Emese,  Páger Gréta,  Sarkadi Nagy Lívia Petra,  Szilágyi Anna Sára
Felkészítő tanár(ok): Dévayné Szabó Éva

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei fordulója

 

Megyei 2. hely, országos döntősök:

Fekete Tamás, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin 7. évfolyamos csapat

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

Megyei 6. hely:

Bakos István, Bálint Napsugár, Insperger László,Orosz Abigél 3. évfolyamos csapat

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

Megyei 6. hely:

Andrikó Anett, Hajdú Anna, Csepcsényi Szimonetta, Tóth Fanni 8. évfolyamos csapat

Felkészítő: Barna Erika

Megyei 7. hely:

Bagi Samu Boldizsár, Mészáros Bence, Pogány Péter, Papp Ádám 4. évfolyamos csapat

Felkészítő: Dezső Orsolya

Megyei 7. hely:

Sipos Teodor, Lovas Imre, Papp Eszter, Szebeni Gergő 5. évfolyamos csapat

Felkészítő: Balogh Terézia

Megyei 7. hely:

Szalánczy Eszter, Győri Anna Gyopárka, Török Dorotea, Bolyós Júlia 8. évfolyamos csapat

Felkészítő: Barna Erika

Megyei 9. hely:

Dancsó Bernadett, Hossó Hanna, Adorján Kende 3. évfolyamos csapat

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

Megyei 9. hely:

Mikó Janka, Szőrfi Anna, Szabó Vanessza, Musa Fanni 4. évfolyamos csapat

Felkészítő: Oroszi Szilvia

Megyei 10. hely:

Nyáry János, Szabó Benjamin, Varga Dávid, Kormányos Márk 8. évfolyamos csapat

Felkészítő: Barna Erika

 

BJG verseny

 

Angol nyelv

 

3.hely: Gaál Réka, Váradi Erika, Virágos Nóra

Felkészítő: Kovács Éva

 

 

Német nyelv

 

2.hely: Berki Endre, Berki Balázs, Varga Levente, Kollár László

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

3.hely: Gedai Csanád, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Bagi Samu

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

 

Görgey Artúr történelmi emlékverseny


7.hely: Pádár Kristóf (7.b.), Vass Katalin (7.b.) és Berki Endre (8.c)


Felkészítő: Szelesné Mohácsi Éva

 

XXV. Horváth Mihály emlékverseny

 

Magyar nyelv és irodalom, 7. osztály:


1.hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
2.hely: Sarkadi Nagy Lívia Petra  

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
3.hely: Gurdon Hanna

Felkészítő: Molnár Henriett

"Szeretek gondolkodni!", 7. osztály


1.hely: Fekete Tamás

Felkészítő: Term.tud. mk
2.hely: Pádár Kristóf

Felkészítő: Term.tud. mk
4.hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Term.tud. mk
5.hely: Urbancsok Evelin

Felkészítő: Term.tud. mk

"Szeretek gondolkodni!", 8. osztály


3.hely: Hajdú Anna

Felkészítő: Term.tud. mk
4.hely: Berki Endre

Felkészítő: Term.tud. mk

Matematika, 8. osztály


1.hely: Győri Anna Gyopárka

Felkészítő: Barna Erika
2.hely: Hajdu Anna

Felkészítő: Barna Erika
3.hely: Andrikó Anett

Felkészítő: Barna Erika
5.hely: Darabos Dominika

Felkészítő: Barna Erika
6.hely: Török Dorotea

Felkészítő: Barna Erika

Matematika, 7. osztály


2.hely: Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
3.hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
6.hely: Urbancsok Evelin

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

Német nyelv, 8. osztály


2.hely: Berki Endre

Felkészítő: Egedi Krisztina
3.hely: Csobánczi Szabolcs

Felkészítő: Egedi Krisztina
4.hely: Hajdu Anna

Felkészítő: Egedi Krisztina
6.hely: Tóth Fanni

Felkészítő: Egedi Krisztina

Német nyelv, 8. osztály


1.hely: Szilágyi Anna Sára

Felkészítő: Egedi Krisztina
2.hely: Halász Loránd

Felkészítő: Egedi Krisztina

Angol nyelv, 8. osztály


2.hely: Andrikó Anett

Felkészítő: Szabó Veronika
5.hely: Rozmis Edina

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
6.hely: Varga Dávid

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

Angol nyelv 7. osztály


3.hely: Bertus Iván

Felkészítő: Szabó Veronika

 

Reformáció futás

 

2003 lányok:     

3.hely: Bubor Brenda
2.hely: Varga Virág

2003 fiúk :   

2.hely: Sipos Teodor

2002 lányok:   

1.hely: Stráma Klaudia
2.hely: Dancsó Lilla

2002. fiúk:   

2.hely: Bene Richárd

2001 lányok:   

3.hely: Bátaszéki Anita
1.hely: Labádi Júlia

2001 fiúk:    

1.hely: Guti Botond

2000 fiúk:    

3.hely: Kollár László

2000 lányok:    

1.hely: Szabó Fiametta

 

Lengrand környezettudatos vetélkedő

 

A győztes „ÖKOSZTA”csapat tagjai:

2. évfolyam:
Ludányi Lóránt, Sáfár Adél, Takács Aletta, Sörös Lara, Vida Jázmin Natasa, Orosz Attila, Kovács Nikolett

3. évfolyam:
Ambrus Marcell, Gere Csanád, Jani Patrik, Tényi Réka, Bakos Gábor, Patak Róbert, Horváth Brendon

4. évfolyam:
Locskai Zsolt, Szabó Vanessza, Szörfi Anna, Szalai Kamilla, Pogány Péter, Varga Bence, Deák Petra

5. évfolyam:
Sipos Teodor, Lantos Viktória, Szebeni Gergő, Varga Virág, Sárréti Boldizsár, Korcsmár Szabolcs, Szalai Virág

6. évfolyam:
Ludányi Levente, Tóth Rozália, Beke Kata, Orosz Márk, Bocskai Edit, Mácsai Kristóf,

7. évfolyam:
Pádár Kristóf, Fekete Tamás, Gáspár Vivien, Tóth Bence, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Molnár Gabriella, Labádi Júlia, Stráma Klaudia

8. évfolyam:
Kertész-Kovács Viktória, Hajdú Anna, Sarusi-Kis László, Szabó Benjámin, Győri Anna, Csepcsényi Szimonetta, Szalánczy Eszter

 

 

Adó 1%

Naptár

<<  Június 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Chat



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2017. június 7-8-9.

Szerda, Csütörtök, Péntek

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetből!!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template