Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa2632
mod_vvisit_counterTegnap5054
mod_vvisit_counterHéten22136
mod_vvisit_counterMúlt hét67809
mod_vvisit_counterHónap150995
mod_vvisit_counterMúlt Hónap272512
mod_vvisit_counterÖsszesen9225503

Ki olvas minket

Oldalainkat 16 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2017-2018 versenyeredmények
Versenyeredmények 2017/2018 PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2017/2018

 

Kazinczy szép magyar beszéd verseny


Fekete- Nagy Hanna kiemelt bronz minősítés

Felkészítő: Tóthné Hlavács Máriának.
 

Bendegúz nyelvész verseny


Gyerkó Anna 3. b osztályos tanuló 6. helyezést ért el, felkészítője: Matkócsik Andrea
Kovács Helga 6. b osztályos tanuló 19. helyezést ért el, felkészítője: Tóthné Hlavács Mária
Tyityán Zorka 8. b osztályos tanuló 20. helyezést ért el, felkészítője: Dévayné Szabó Éva

 

Shakespeare- műfordító verseny megyei döntő

4. hely: Bubor Panni

Felkészítő: Kovács Ágnes

 

Megyei matematika verseny


2. osztály:
2. Varga Péter
6. Kegyes Dóra

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit


3. osztály:
2. Gyerkó Anna
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit


4. osztály:
7. Molnár Mónika
8. Horváth Áron 

Felkészítő: Oltyán Gyula
8. Nagy Zsuzsanna
10. Deák Réka

Felkészítő: Seres Katalin


Atlétika megyei döntő:


1. helyezett:
III. kcs lány többpróba csapat: megyei 1. helyezett: Szabó Vanessza, Kovács Helga, Dancsó Bernadett, Gál Panka, Prozlik Melinda, Tényi Réka

4X100 méteres váltó: Kovács Helga, Szabó Vanessza, Gál Panka, Prozlik Melinda
kislabdahajítás: Kovács Helga
távolugrás: Szabó Vanessza

2. helyezett:
60 m: Gál Panka

4. helyezett:
300 m: Locskai Zsolt
III. kcs fiú többpróba csapat: Fási Regő, Gere Csanád, Kozák Gáspár, Kun Kornél, Pásztor Joel, Túri Barnabás.

6. helyezett:
Kislabdahajítás: Mátéfi Endre


Úszás:

 

Országos döntő:



16. helyezett:
100 m gyors: Ágoston Máté

Megyei döntő:

1. helyezett:
100 gyors: Ágoston Máté
100 gyors: Mácsai Kata Gréta
100 hát: Varga Virág

2. helyezett:
50 mell: Mácsai Kincső
100 m mell: Horváth Brendon
100 m hát: Orosz Abigél
4X50 gyors váltó:  Adorján Kende
Fábián Tamás
Horváth Brendon
Szöllősi Zete

3. helyezett:
50 gyors: Mácsai Kincső

100 m mell: Ágoston Máté

 

XXI. Simonyi Zsigmond helyesírási verseny Kárpát-medencei döntő

 

2.hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Bendegúz országos nyelvész verseny

 

6. hely: Gyerkó Anna

Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

Bendegúz megyei levelezős verseny

 

1.hely: Szabó Nelli Eszter

3.hely: Gyerkő Anna

5.hely: Vida Szonja

7.hely: Ornyik Martin

9.hely: Giczi Dániel

Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

 

Garzó Imre területi fizikaverseny

1.hely: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Bókay országos biológia verseny

 

1.hely: Szalai Virág

Felkészítő: Janigáné Lászlóné

 

Városi Kazinczy szépkiejtési verseny

 

3.hely: Herczeg Borbála

Felkészítő: Friesz Nóra

 

Röplabda diákolimpia körzeti döntő

 

3. korcsoport leány:

2. hely: Bozóki Csenge, Héri Nóra, Vecseri Viktória, Gurmai Brigitta, Szebeni Kata, Dancsó Marcella, Bálint Napsugár, Prozlik Lenke, Váradi Réka, Hajdú Hanna

 

3.korcsoport fiú:

3.hely: Gere Csanád, Bujdosó István, Mészáros Erik, Fábián Tamás, Bődi Dominik, Berkecz Ádám

 

4. korcsoport leány:

5. hely: Tóth Laura, Takács Szilvia, Takács Viktória, Balogh Zsófia, Pataki Kamilla, Lantos Viktória, Szabó Vivien

 

4. korcsoport fiú:

4. hely: Pásztor Dávid, Boldizsár Bence, Kocsmár Szabolcs, Mészáros Mihály, Bodnár Szabolcs, Nagy Milán, Török Máté

Felkészítő: Janigáné Lászlóné

 

Kerékpáros iskola kupa megyei döntő

 

8.hely: Seres Zétény

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Tavaszi Aranytoll verseny

 

1.évfolyam:

1.hely: Nagy Dorina

2.hely:  Bartha Lívia

3.hely: Bozó Honorka

Különdíj: Faragó Fruzsina

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

2.évfolyam:

1.hely: Orosz Dóra

2.hely:  Balogh Árpád

3.hely: Valkai Csenge

Felkészítő: Pappné Pinter Etelka

Különdíj: Török Maja

Felkészítő: Olsákné Kóczán Gabriella

 

3.évfolyam:

1.hely: Hobot Emma

Felkészítő: Nánási Attila

2.hely: Tóth Kristóf

3.hely: Szegi Lilla Jázmin

Különdíj: Gyerkó Anna

Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

4.évfolyam:

1.hely: Gödő Lili

2.hely: Olasz Véda

3.hely: Poszert Hanna

Felkészítő: Friesz Nóra

Különdíj: Schwartz Réka

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea

 

 

Országos levelezős Bendegúz verseny

13. hely:

Szabó Nelli Eszter

Felkészítő: Matkócsik Andrea

Labdarúgó diákolimpia

 

1. korcsoport körzeti 3.hely:

Hatos-Szekander Vendel,

 

2. korcsoport megyei 4. hely:

Váradi Ferenc Márk, Szirbik Benedek, Nánássy Péter, Vincze Kriszitán, Korom Brendon, Takács Kriszitán, Qenaj Alban, Mészáros Milán
 
 
 
3. korcsoport városi: 4. hely:
Bődi Dominik, Bakos Gábor, Ludányi Lóránt, Gere Csanád, Pataki Róbert, Döme Brúnó, Bíró Gergő, Zerning Péter, Ormai Zozo
 
4. korcsoport városi: 4.hely
Sárréti Boldizsár, Gyuricza Nikolas, Bődi Dominik, Locskai Zsolt, Sipos Endre, Máttéfy Endre, Nagy Milán

Felkészítő: Szeri Tamás

 

III. Szentes Kupa

 

I.kcs. „A” csapat -  első hely
Szabó Jázmin 2.a, Lantos Nóra 1.a, Bartha Lívia 1.a, Gál Andrea 2.c, Kovács Karina 2.c, Mácsai Kincső 2.c, Kovács-Lenkei Helga 3.a

Egyéni összetett:
1.helyezett: Mácsai Kincső 2.c
3. helyezett: Szabó Jázmin 2.a

I. kcs. „B” csapat 5. hely
Lantos Léna, Boga-Búsi Barbara, Kovács Amira, Bozó Honorka, Bihari Kamilla

II. kcs. 2. helyen végzett
Mácsai Kincső 2.c, Szabó Jázmin 2.a, Horpácsi Dóra 3.b, Hobot Emma 3.a, Kovács-Lenkei Helga 3.a, Labát Vivien 4.b, Mácsai Juliána 4.b

III.-IV. korcsoport Első helyet szerezte meg.
Minda Erika 5. o., Jankó Hanna 5.o., Lénárt Réka 5.o., Barna Adél 7.b, Kovács Bianka 7.b, Gyuricza Kinga 7.b

Egyéni összetett:
1.hely Gyuricza Kinga 7.b
3. hely Barna Adél 7.b

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit és Vass Renáta

 

Medve Szabadtéri Matekverseny

 

Kisbocs kategóriában (5-6. osztály)

7. hely:  Bakos István, Insperger László és Tofán Barnabás 

Felkészítő tanárok: Szabóné Borbás Edit, Lucza László


Kismedve kategóriában (7-8 évfolyam)

2. hely: Mikó Adél Janka, Bubor Panni, Fekete-Nagy Hanna

3. hely: Hobot Anna, Mácsai Kata, Megyaszai Andrea

Felkészítő tanár: Lucza László.

 

„Makkosmatek” megyei verseny

 

5. osztály:
3. helyezett Takács Aletta

Felkészítő: Lucza László

 

Teleki Pál földrajz-földtan megyei verseny


8. évfolyam:

1. helyezett: Kocsmár Szabolcs

5. helyezett: Insperger Bársonyka.

Felkészítő: Szemerédi András

 

Curie Környezetvédelmi verseny országos

 

7-8. évfolyam:

1. helyezett a Kocsmár Szabolcs, Szebeni Gergő, Szalai Virág.

Felkészítők: Balogh Terézia és Janiga Lászlóné

 

3-4. évfolyam:

9. helyezett a Szabó Nelli Eszter és Szegi Lilla Laura alkotta csapat. 

Felkészítő: Matkócsik  Andrea .
 

5-6. évfolyam:

9. helyezett a Molnár Emma és Szebeni Kata alkotta csapat.

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

 

 

Városi alsós matematika verseny

 

2. osztályosok:
1. Kegyes Dóra
2. Varga Péter
Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit


3. osztályosok:
1. Szegi Lilla
3. Gyerkó Anna
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

 

4. osztályosok:

1. Deák Réka
2. Nagy Zsuzsanna

Felkészítő: Seres Katalin

3. Molnár Mónika
4. Horváth Áron

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

Jedlik Ányos Fizikaverseny Országos döntő

 

Sántha Ádám 4. hely
Németh Henriett 6. hely
Felkészítő tanár: Geráné Révész Gabriella

 

„Kováts Levente emlékverseny”

 

Csapat:
3. Seres Zétény, Kollár Szabolcs, Héri Adrienn, Szalai Virág

Egyéni fiú:
2. Seres Zétény

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Koszta festőverseny

 

I.korcsoport 1-2. osztály

2. hely Pengő Netti

Különdíj Horváth Anna

II. korcsoport 3-4. osztály

1. hely Gyerkó Anna 

3. hely Labát Vivien

IV. korcsoport 7-8. osztály

1. hely Dömsödi Anna

Különdíj Dávid Lora

 

Területi helyesírási versenyek

 

Kegyes Dóra        2.c   ( területi II. helyezett)
Felkészítő: Tarr  Piroska
Gyerkó  Anna      3.b  ( terület I. helyezett )   

Felkészítő:  Matkócsik Andrea
Molnár  Mónika  4.c   ( területi I. helyezett )   
Felkészítő:  Siposné Vincze Andrea
Mácsai Juliána     4.b   ( területin II. helyezett)
Felkészítő:   Friesz  Nóra

 

Curie Matematika Emlékverseny Országos döntője

 

3. évfolyam:
10. Deák Dániel (Felkészítő tanár: Kasza Erika)

4. évfolyam:
4. helyezett Nagy Zsuzsanna (Felkészítő tanár: Seres Katalin)
7. helyezett Mészáros Gergő (Felkészítő tanár: Seres Katalin)
10. helyezett Bozó Bíborka (Felkészítő tanár: Seres Katalin)

5. évfolyam:
8. helyezett Takács Aletta (Felkészítő tanár: Lucza László)
9. helyezett Sáfár Adél (Felkészítő tanár: Lucza László)

 

 

 

Lotz János helyesírási és szövegértési verseny

 

A 7. osztályosok versenyében Mikó Adél Janka 5., Chemez Ágnes 9., Urbancsok Kristóf 10. és Szőrfi Anna 11. helyezést ért el, felkészítőjük Tóthné Hlavács Mária tanárnő volt.

 

Szepesi Dorina 8. b osztályos tanuló pedig 5. helyezést ért el, felkészítője: Sántháné Deim Alíz tanárnő.

 

Bendegúz nyelvész verseny

 

2. osztály:    

Kegyes Dóra 2. helyezett

Felkészítő: Tarr Piroska
Valkai Csenge 3. helyezett

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka


3. osztály:    

Gyerkó Anna 1. helyezett
Giczi Dániel 5. helyezett

Ornyik Martin 8. helyezett

Felkészítőjük: Matkócsik Andrea


4. osztály:    

Csernus –Turza Csongor 4. helyezett

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea


5. osztály:    

Takács Aletta 5. helyezett
Rácz Boglárka 7. helyezett
Gortva Levente 8. helyezett

Felkészítőjük Sántháné Deim Alíz


6. osztály:    

Kovács Helga 1. helyezett
Sántha Ádám 3. helyezett
Pádár Gábor 4. helyezett
Tényi Réka 6. helyezett
Szebeni Kata 8. helyezett

Felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária


7. osztály:    

Deák Petra 2. helyezett
Fekete- Nagy Hanna 8. helyezett

Felkészítőjük: Tóthné Hlavács Mária


8. osztály:    

Tyityán Zorka 1. helyezett
Lantos Viktória 6. helyezett
Székely Csenge 6. helyezett

Felkészítőjük: Dévayné Szabó Éva
Szalai Virág 6. helyezett

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

XXIX. Hevesy György Kárpát-medencei Kémia Verseny


7. évfolyam:
4. helyezett Mészáros Bence,

6. helyezett Hobot Anna (mindketten megyei döntősök),

7. helyezett Pogány Péter

8. évfolyam:
3. helyezett: Kocsmár Szabolcs

5. helyezett Szalai Virág (mindketten megyei döntősök).


Valamennyi versenyző felkészítője: Balogh Terézia

 

Curie Környezetvédelmi verseny

 

A regionális döntő véglegesített eredményei:
3-4. évfolyam:

2.helyezett  és országos döntős: Szabó Nelli Eszter, Gyerkó Anna, Szegi Lilla Laura

Felkészítő: Matkócsik Andrea

4. hely: Zsíros Nimród, Csernus Turza Csongor

Felkészítő: Oltyán Gyula

5. hely megosztva: Czakó Nikolett, Gazsi Janka, Kuli Réka

Felkészítő: Marcsó Katalin

5.hely: Orosz Zsombor, Bartha Csaba, Felföldi Luca

Felkészítő: Seres Katalin

6. hely: Deák Kálmán, Insperger Ferenc, Szirbik Benedek

Felkészítő: Nánási Attila


5-6. évfolyam:

3. helyezett és országos döntős: Molnár Emma, Szebeni Kata

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

4. helyezett (megosztott hely): Vajda Csaba, Sántha Ádám, Bozóki Csenge

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

5. helyezett: Ördög Adrienn, Orosz Attila, Ormai Zoltán

Felkészítő: Kondorosi Krisztina


7-8. évfolyam:

1. helyezett: Kocsmár Szabolcs, Szebeni Gergő, Szalai Virág

Felkészítő: Balogh Terézia és Janiga Lászlóné

2. hely: Székely Csenge, Insperger Bársonyka, Bónus Ákos

Felkészítő: Balogh Terézia és Janiga Lászlóné

6. hely: Molnár Barnabás, Barna Adél, Szalai Kamilla

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

 

Népdaléneklési verseny

 

Szóló kategória

3.hely: Papp Eszter

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Fit Kid verseny

 

VI. korcsoportosok mezőnyében:

Kovács Bianka 7.b    1. hely
Barna Adél 7.b          2. hely

 

Dance show kategóriában 6. helyen végeztek:

 

Barna Adél
Kovács Bianka
Ördög Adrienn


Felkészítők: Veritas FitKid edzői

 

Curie Matematika Verseny területi fordulója

 

3. évfolyam:
Mészáros Milán

Felkészítő tanár: Hankó –Szabó Judit
Deák Dániel

Felkészítő tanár: Kasza Erika

4. évfolyam:
Bozó Bíborka

Felkészítő tanár: Seres Katalin
Nagy Zsuzsanna

Felkészítő tanár: Seres Katalin
Mészáros Gergő

Felkészítő tanár: Seres Katalin
Varga Nóra

Felkészítő tanár: Oltyán Gyula

5. évfolyam:
Sáfár Adél

Felkészítő tanár: Lucza László
Takács Aletta

Felkészítő tanár: Lucza László

 

A XXVIII. Varga Tamás Matematikaverseny

 

7. évfolyam
7. helyezett: Urbancsok Kristóf

Felkészítő tanár: Lucza László


8. évfolyam
2. helyezett: Sipos Teodor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia, országos döntős
2. helyezett: Katarof Patrícia

Felkészítő tanár: Balogh Terézia, országos döntős
3. helyezett: Szepesi Dorina

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Forray szertorna verseny

 

I. Kcs. Csapat 2.hely:
Lantos Nóra 1.a, Mácsai Kincső 2.c, Szabó Jázmin 2.a, Lantos Léna 3.a, Lángi Adrienn 1.a, Kocsis Réka, Koncz Szimonetta

Legszebb talajgyakorlat:
Mácsai Kincső 1. hely

II. kcs. Csapat 2.hely:
Mácsai Kincső 2.c, Kovács-Lenkei Helga 3.a, Herczeg Borbála 4.b, Labát Vivien 4.b, Mácsai Juliána 4.b, Horpácsi Dóra 3.b

Legszebb gerendagyakorlat:
Horpácsi Dóra 3. Hely

Legszebb talajgyakorlat:
Horpácsi Dóra és Mácsai Kincső 2.hely
Labát Vivien 3. Hely

IV. kcs.
Gyuricza Kinga 7. oszt
Egyéni összetett 3. Hely

Legszebb ugrás 2. Hely

Felkészítők:
Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit, Vass Renáta

 

 

Zrínyi Matematika verseny

 

Egyéni:
2. évfolyam
4. helyezett: Héjja Norbert

Felkészítő tanító: Vincze Gabriella
6. helyezett Varga Péter

Felkészítő tanító: Grecsóné Ambrus Edit
12. helyezett Rikkert Dávid

Felkészítő tanító: Slégerné Szalai Irén

 

Csapat:
2. évfolyam:
1. hely: Héjja Norbert, Rikkert Dávid, Varga Péter

 

Kazinczy szépkiejtési verseny

 

5-6. osztály:

3.hely: Kovács Helga

Felkészítője Tóthné Hlavács Mária.


7-8. osztály

1. hely: Fekete Nagy Hanna

Felkészítője Tóthné Hlavács Mária

3.hely: Szólát Viktória 

Ffelkészítője Dévayné Szabó Éva

 

Megyei szertorna diákolimpia

 

I. korcsoport 4. hely
Bartha Lívia 1.a, Gál Andrea 2.c, Kovács Karina 2.c, Lantos Nóra 1.a, Kovács-Lenkei Helga 3.a

II. korcsoport 2. hely
Hobot Emma 3.a, Herczeg Borbála 4.b, Labát Vivien 4.b, Mácsai Juliána 4.b, Horpácsi Dóra 3.b, Mácsai Kincső 2.b

II. korcsoportban egyéni 5. hely Mácsai Kincső,
III-IV. korcsoportban Gyuricza Kinga egyéni 2. helyet szerezte meg.


Mindenki továbbjutó az Országos Elődöntőbe!

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit, Vass Renáta

 

Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium biológia verseny

 

2. hely:

Szalai Virág

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

„GYÖNGYÖK ÉS GYÉMÁNTOK” a dualizmus korában vetélkedő

 

9. hely:

Fekete Nagy Hanna, Mikó Janka, Musa Fanni, Rácz Zoé Petra

Felkészítő: Szelesné Mohácsi Éva, Csorba Ildikó

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntő

 

3. osztály
11. hely

Magyarászok: Gyerkó Anna, Horpácsi Dóra, Szabó Nelli Eszter, Vida Szonja
Felkészítő: Matkócsik Andrea

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny megyei döntő

 


3. osztály
1. hely

Magyarászok: Gyerkó Anna, Horpácsi Dóra, Szabó Nelli Eszter, Vida Szonja
Felkészítő: Matkócsik Andrea


2. hely   

Magyokosok: Bölcskei Molnár Szonja, Lipcsei Szabolcs, Mészáros Milán, Szűcs Hanna
Felkészítő: Matkócsik Andrea

4. osztály
3. hely   

Nyelvtan-királynők: Janó Gabriella, Molnár Mónika, Pataki Karina, Varga Nóra
Felkészítő: Siposné Vincze Andrea
5. hely   

Nyelvtörők: Deák Réka, Mészáros Lili, Orosz Petra, Sarusi- Kis Nóra
Felkészítő: Friesz Nóra

5. osztály
2. hely   

Ügyes nyelvészek: Albert Flóra, Boga Busi Milán, Kovács Nikolett, Rácz Boglárka
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
3. hely   

Okosokk: Gortva Levente, Ördög Adrienn, Papós Krisztina, Tedás Csenge
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
6. hely   

Csodálatos 4-es: Ormai Zoltán, Orosz Attila, Sörös Lara, Vida Natasa
Felkészítő:Sántháné Deim Alíz
9. hely   

2x2: Csóri Zsombor, Héri Dániel, Kertész Abigél, Kovács Marcell
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

6. osztály
5. hely   

Az irodalom visszavág: Fási Regő, Kocsárdi Ádám, Kovács Helga, Pádár Gábor
Felkészítő:Tóthné Hlavács Mária
6. hely   

Az okos és a többiek: Bálint Napsugár, Lénárt Lotti, Orosz Abigél, Tényi Réka
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

7. osztály:

8. hely   

Analfabéták: Bagi Samu, Czirbus Olivér, Pogány Péter, Urbancsok Kristóf
Felkészítő:Tóthné Hlavács Mária

8. osztály
2. hely   

Talánykák és Ákos: Bónus Ákos, Insperger Bársonyka, Székely Csenge, Szólát Viktória
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
7. hely   

Azok: Lantos Viktória, Katarof Patrícia, Papp Eszter, Tyityán Zorka
Felkészítő:
Dévayné Szabó Éva
9. hely   

Szia pontos j-vel: Hajdu László, Hercegfalvi Tibor, Szatmári-Nagy Zoltán, Nagy Milán
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Megyei szertorna diákolimpia

 

I. korcsoport 4. hely
Bartha Lívia 1.a, Gál Andrea 2.c, Kovács Karina 2.c, Lantos Nóra 1.a, Kovács-Lenkei Helga 3.a

II. korcsoport 2. hely
Hobot Emma 3.a, Herczeg Borbála 4.b, Labát Vivien 4.b, Mácsai Juliána 4.b, Horpácsi Dóra 3.b, Mácsai Kincső 2.b

II. korcsoportban egyéni 5. hely Mácsai Kincső,
III-IV. korcsoportban Gyuricza Kinga egyéni 2. helyet szerezte meg.


Mindenki továbbjutó az Országos Elődöntőbe!

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit, Vass Renáta

 

Pollák Műveltségi Vetélkedő

 

1. hely:
Cserhalmi Ádám, Gere Szabolcs, Muzsik Balázs, Török Máté.

 

Járási Számítástechnikai Verseny

 

8 . évfolyam:
3.hely (megosztott): Cserhalmi Ádám és Török Máté

Felkészítő: Lucza László

Animációs verseny

 

I.    korcsoport (3-4. osztály):
3. A mezei nyúl és a sündisznó: Bozó Bíborka, Nagy Zsuzsanna, Mészáros Lili

Felkészítő: Seres Katalin


III. korcsoport (7-8. osztály)
2. A tea feltalálása: Dénes Lili, Tyityán Zorka, Gere Szabolcs

Felkészítő: Kolláth Edit, Lucza László
 

B.J.G. történelmi verseny


Arany oklevél: 7.a Bagi Samu, Czirbus Olivér, Pólya Szabolcs, Urbancsók Kristóf
Arany oklevél: 8.c Szalai Virág, Kollár Szabolcs, Kocsmár Szabolcs
Ezüst oklevél: 7.a Hobot Anna, Mácsai Kata, Megyasszai Andrea, Gál Dalma
Ezüst oklevél: 7.a Papp Ádám, Pogány Péter, Lengyel Zsombor, Mészáros Bence
Ezüst oklevél: 7.a Bubori Arabella, Deák Petra, Döme Dorka

 

Szent Erzsébet Röplabda kupa

 

III. korcsoport 2.hely
Bálint Napsugár, Váradi Réka, Szebeni Kata, Bozóki Csenge, Dancsó Marcella, Molnár Emma, Gurmai Brigitta, Vecseri Viktória, Hajdú Hanna

 

IV. korcsoport 6.hely
Tóth Laura, Pataki Kamilla, Papp Eszter, Szepesi Dorina, Gyuricza Kinga, Balogh Zsófia, Szabó Vivien, Menyhárt Jázmin, Takács Szilvia

 

XXVIII. Horváth Mihály Emlékverseny

 

Magyar nyelv és irodalom:
Szövegértés
7. osztály

1. Urbancsok Kristóf (felk:Tóthné Hlavács Mária)
4. Chemez Ágnes (felk:Tóthné Hlavács Mária)
8. osztály
3. Katarof Patrícia (felk. Dévayné Szabó Éva)
Kocsmár Szabolcs (felk:Tóthné Hlavács Mária)
4. Insperger Bársonyka (felk. Dévayné Szabó Éva)

Olvasóverseny:
7. osztály:

1. Fekete- Nagy Hanna  (felk:Tóthné Hlavács Mária)
3. Váczi Zsófia (felk:Tóthné Hlavács Mária)

Szeretek gondolkodni!
7. osztály

1. Urbancsok Kristóf (felk.: Természettudományi munkaközösség)
5. Szalai Kamilla Luca (felk.: Természettudományi munkaközösség)
8. osztály
3. Kocsmár Szabolcs (felk.: Természettudományi munkaközösség)
 
Matematika:
8. osztály:

1. Sípos Teodor (felk.: Balogh Terézia, Lucza László)
2. Szepesi Dorina (felk.: Lucza László)
3. Katarof Patrícia (felk.: Balogh Terézia)
4. Hajdú László (felk.: Balogh Terézia)

Német nyelv:
7. osztály

1.Mikó Adél Janka (felk. Egedi Krisztina)
4. Urbancsok Kristóf  (felk. Egedi Krisztina)

Angol nyelv:
7. osztály

3. Bubor Panni (felk. Kovács Ágnes)
8. osztály
3. Lantos Viktória és Szebeni Gergő
5. Szepesi Dorina (mindhárom tanuló felk. Tóthné Hlavács Mária)

Természettudományos akadályverseny a Kutatók éjszakáján, melynek díjazása a HMG verseny keretében történt:
Megosztott 1. helyezés iskolánk alábbi két csapata között:
7.a osztály csapata:
Döme Dorka, Hobot Anna, Lengyel Zsombor, Mácsai Kata Gréta, Urbancsok Kristóf és
8. b osztály csapata:
Insperger Bársonyka és Székely Csenge

 

Kisiskolások közlekedési versenye

Csapat:
1.    Koszta József Általános Iskola (Varga Nóra, Héri Kinga, Sinkó Ferenc, Zsíros Nimród Pál)

Egyéni
Fiú:

2.    Zsíros Nimród Pál (Koszta József Általános Iskola)

Lány:
1.    Héri Kinga (Koszta József  Általános Iskola)

Legügyesebben közlekedő: Zsíros Nimród Pál (Koszta József Általános Iskola)

 
IWIWTwitterFacebookMyspace bookmark

Adó 1%

Naptár

<<  Október 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2018. október 15-16-17.

Hétfő, Kedd, Szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template