E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa14491
mod_vvisit_counterTegnap26561
mod_vvisit_counterHéten89322
mod_vvisit_counterMúlt hét107524
mod_vvisit_counterHónap229952
mod_vvisit_counterMúlt Hónap379409
mod_vvisit_counterÖsszesen6358792

Ki olvas minket

Oldalainkat 198 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2013-2014 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2013/2014

 

 

Országos atlétika verseny

4x100m váltófutás

5.hely: Gedai Csenge, Czuczi Anna, Tóth Fanni, Andrikó Anett

 

Országos sakk diákolimpia

 

2.hely: Lantos Alexandra

 

Tenisz országos diákolimpia

 

3.hely: Lindák Zoltán, Gergely Szabolcs 5.b

 

anyanyelv:

1.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Tudásbajnokság országos verseny

matematika:

4.hely: Szilágyi Anna Sára

 

anyanyelv:

10.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Tudásbajnokság megyei verseny

matematika:

1.hely: Szilágyi Anna Sára

 

anyanyelv:

1.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Makkosházi matematika verseny

 

3.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Mozaik országos tanulmányi matematika verseny

 

6.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási megyei verseny

 

3.hely: Szilágyi Anna Sára

 

Közbiztonsági vetélkedő

 

1. hely: Köves Gréta, Szabó Judit, Fekete-Nagy Tamara, Kádár Máté, Veres-Lakos Zsombor, Boros Gábor, Füsti Molnár Gábor Felnőtt csapattag: Lucza László

 

Tavaszi Aranytoll verseny

 

1. évfolyam

1. hely Takács Aletta 1.b
2. hely Ludányi Lóránt 1.a
3. hely Vida Natasa 1.b
Különdíj: Balázs Máté 1.a

 

2. évfolyam

1. hely Tényi Réka 2.a
2. hely Dancsó Bernadett 2.c
3. hely Kovács Helga 2.b
Különdíj: Orosz Abigél Ágnes 2.a

3. évfolyam

1. hely Balázs Zsófia 3.a
2. hely Mácsai Kata 3.a
3. hely Chemez Ágnes 3.b
Különdíj: Rácz Zoé Petra 3.b

4. évfolyam

1. hely Schwartcz Kata 4.c
2. hely Varga Virág 4.c
3. hely Dávid Lara 4.c
Különdíj: Katarof Patrícia 4.a

 

Reformáció emlékfutás

 

2002-es lány csapat:

1.hely: Stráma Klaudia, Varga Virág, Bubor Brenda

 

2001-es lány csapat:

1.hely: Szilágyi Anna, Labádi Júlia, Molnár Gabriella

 

2000-es lány csapat:

1.hely: Gedai Csenge, Czuczi Anna, Andrikó Anett

 

2002-es fiú csapat:

2.hely: Sárréti Boldizsár, Sipos Teodor, Gulyás Tamás

 

 

2001-es fiú csapat:

1.hely: Guti Botond, Sarusi-Kiss László, Ponyeczki Ákos Soma

 

2000-es fiú csapat:

1.hely: Kollár László, Molnár-Farkas Károly, Szemerédi Gergő

 

1999-es fiú csapat:

1.hely: Bányai Bence, Papp Dorián, Fodor Csaba
 

Területi német nyelvtani és szövegértési verseny

 

5. évfolyam:

1.hely: Chomiak Dávid

2.hely: Sántha Máté

4.hely: Tóth Rozália

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

6. évfolyam:

3.hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Egedi Kriszta

 

7. évfolyam:

1.hely: Berki Endre

3.hely: Csobánczi Szabolcs

4.hely: Győri Anna Gyopárka

5.hely: Szalánczi Eszter

Felkészítő: Egedi Kriszta

 

8. évfolyam:

1.hely: Dallos-Szilágyi Dániel

Felkészítő: Egedi Kriszta

3.hely: Vajda Imre

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

4.hely: Sántha Balázs

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Országos úszó diákolimpia

 

100m gyorúszás:

14.hely: Sarusi Kis László

 

50m mellúszás:

9.hely: Szilágyi Anna

 

4*50m gyorsváltó:

9.hely: Virágos Bálint, Gut Zsombor, Gergely Szabolcs, Kovács Bence

 

Városi matematika verseny

 

4. évfolyam:

2.hely: Szepesi Dorina

3.hely: Sipos Teodor

Felkészítő: Seres Katalin

3.hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Marcsó Katalin

 

Városi fizika verseny

 

7. évfolyam:

1.hely: Bertus Brendon

4.hely: Nyári János

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

8. évfolyam:

1.hely: Szabó Judit

2.hely: Fekete- Nagy Tamara


Felkészítő: Barna Erika

 

Bókay Árpád országos biológia verseny

 

 

2.hely: Zernig Csombor

4.hely: Vajda Imre

5.hely: Marcsó Kristóf

6.hely: Pádár Kristóf

7.hely: Fekete Tamás

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Megyei matematika verseny

 

3. évfolyam:

8.hely: Urbancsok Kristóf

9.hely: Kiss Lehel

Felkészítő: Szabó Hankó Judit

 

Teleki Pál megyei földrajz verseny

 

7. évfolyam:

4.hely: Hajdú Anna

Felkészítő: Kolláth Edit

 

8. évfolyam:

2.hely: Kádár Máté

7.hely: Veres-Lakos Zsombor

Felkészítő: Szemerédi András

 

Öveges József Kárpát-medencei megyei fizika verseny

 

2.hely: Sántha Balázs

Felkészítő: Barna Eika

 

Megyei matematika verseny

 

5. osztály:

1.hely: Insperger László

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

4.hely: Sántha Ádám

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

8.hely: Bakos István

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella

 

Öveges József Kárpát-medencei fizika verseny 1. forduló

 

9.hely: Sántha Balázs

25.hely: Szabó Judit

Felkészítő: Barna Eika

 

Megyei "Shakespease" műfordító verseny


Megyei döntőbe jutott: Andrikó Anett

Felkészítő: Dr. Czakó Tamásné

 

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny

5. osztály:
1.hely: Sarusi-Kis Olivér

Felkészítő: Lucza László

3.hely: Takács Vendel

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

6. osztály:
1.hely: Urbancsok Evelin

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

8. osztály:
2.hely: Török Sándor

Felkészítő: Lucza László

 

Kerékpáros Iskola Kupa

 

Fiú:
1.hely: Berki Endre - Koszta József Ált. Isk.
2.hely: Csurgai Márk - Koszta József Ált. Isk.


Csapat:
3.hely: Berki Endre, Nemes Péter, Rozmis Edina, Jambrik Alexandra

 

Népdaléneklési verseny

 

3.hely: Beke Kata, Mészáros Molli, Német Anna, Chomiak Dávid, Sántha Máté és Kovács Kornél

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Bendegúz nyelvész verseny



1.osztály:

Takács Aletta 7. helyezés

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta


4. osztály:

Szepesi Dorina 2. helyezés

Felkészítő: Friesz Nóra
Kocsmár Szabolcs 3. helyezés
Seres Zétény 6. helyezés 

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea


5. osztály:

Elefánti Soma 3. helyezés
Putzke Melanie Sascia 4. helyezés
Orosz Márk 7. helyezés 

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


6. osztály:

Pádár Kristóf: 2. helyezés

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
Szilágyi Anna: 7. helyezés

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


7. osztály:

Andrikó Anett 1. helyezés
Darabos Dominika 7 helyezés

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


8. osztály:

Vajda Imre 3. helyezés
Sántha Balázs 6. helyezés

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


Országos Bendegúz nyelvész verseny
 

5. osztály:
Elefánti Soma 13. helyezés
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


6. osztály:
Pádár Kristóf: 16. helyezés
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


7. osztály:
Andrikó Anett 21. helyezés
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


Petőfi-szavalóverseny megyei döntő

 

5.hely Gurdon Hanna

Felkészítője: Tóthné Hlavács Mária

 

Petőfi-szavalóverseny

 

3.hely Nyáry János

Felkészítője: Tóthné Hlavács Mária


Alsós matematikai eredmények


2. évfolyam:
1. hely: Sántha Ádám

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit
2. hely: Bakos István

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
3. hely:  Insperger László

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
10. hely:  Szabó Bence 

Felkészítő:  Olaszné Vincze Gabriella


3. évfolyam:
1.hely:   Kiss Lehel 

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit
4. hely: Urbancsok Kristóf 

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit
7. hely: Mészáros Bence

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit
10. hely: Szőrffy Anna

Felkészítő: Oroszi Szilvia

4. évfolyam
2. hely:  Szepesi Dorina

Felkészítő: Seres Katalin
3. hely: Katarof Patrícia

Felkészítő: Marcsó Katalin
3.hely: Sípos Teodor

Felkészítő: Seres Katalin

 

Curie matematika emlékverseny országos döntő

 

3. évfolyam:
9. hely: Mészáros Bence

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit
10. hely: Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

4. évfolyam:
3. hely: Sipos Teodor

Felkészítő: Seres Katalin
7. hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Seres Katalin

5. évfolyam:
megosztott 10. hely: Ludányi Levente és Mácsai Kristóf

Felkészítő: Lucza László

6. évfolyam:
3. hely Szilágyi Anna

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

8. évfolyam:
10. hely Sántha Balázs

Felkészítő: Szűcsné Péli Katalin, Lucza László

 

Országos könyvtárhasználati verseny


4.hely: Urbancsok Evelin

4.hely: Sarkadi Nagy Petra

Felkészítő: Csorba Ildikó


 

Megyei természeti és környezetvédelmi verseny


2.hely: Ágoston Kata (5.a), Dancsó Lilla (5.a), Urbancsok Evelin (6.a), Sarkadi Nagy Petra (6.a)

Felkészítő: Fekete Zoltán, Kondorosi Krisztina, Csorba Ildikó, Kolláth Edit

 

Megyei helyesírási verseny


1.hely: Tyityán Zorka

2.hely: Szepesi Dorina

Felkészítő: Friesz Nóra

 

Kazinczy szép magyar beszéd verseny


Arany minősítés: Andrikó Anett

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Koszta festőverseny:


I. korcsoport (1-2. évfolyam)
4.hely: Hering Dóra Koszta J. Ált. Isk.

II. korcsoport (3-4. évfolyam)
1.hely: Szalai Virág Koszta J. Ált. Isk.
2.hely: Locskai Zsolt Koszta J. Ált. Isk.
5.hely: Dömsödi Anna Koszta J. Ált. Isk.

 

III. korcsoport (5-6.évfolyam)
3.hely: Boros Panna Koszta J. Ált. Isk.

IV. korcsoport (7-8. évfolyam)
2.hely: Boros Gábor Koszta J. Ált. Isk.
3.hely: Bozóki Petra Koszta J. Ált. Isk.
5.hely: Darabos Dominika Koszta J. Ált. Isk.
6.hely: Hegedűs Gyula Koszta J. Ált. Isk.

Területi angol nyelvi műfordító verseny:


1.hely: Andrikó Anett 7.c
Felkészítő: Dr. Czakó Tamásné

 

Országos Általános Iskolás német verseny megyei forduló


7.évfolyam
1.hely: Beri Endre


8.évfolyam
4.hely: Dallos Szilágyi Dániel
Felkészítő: Egedi Krisztina


Diákolimpia versenytánc


Junior Latin
6.hely: Kollár Szabolcs, Géczi Fanni

 

Városi matematika verseny

 

5. évfolyam
4. hely: Herceg Csanád
7. hely: Ágoston Kata

Felkészítő: Lucza László

6. évfolyam
2. hely: Fekete Tamás
3. hely: Halász Loránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

7. évfolyam
1. hely:
Hajdú Anna
4. hely: Győri Anna Gyopárka
Felkészítő: Barna Erika


8. évfolyam
1. hely: Veres-Lakos Zsombor

Felkészítő: Lucza László
2. hely: Török Sándor

Felkészítő: Balogh Terézia

Országos helyesírási verseny

 

7. hely: Andrikó Anett

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

8. hely: Sántha Balázs

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

 

7. osztály:    

1. hely: Andrikó Anett
2. hely: Hajdú Anna

5. hely: Kertész- Kovács Viktória és Darabos Dominika

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


8. osztály:     

2. hely: Sántha Balázs
4. hely: Szabó Judit, Vajda Imre és Fekete- Nagy Tamara
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Táplálkozzunk egészségesen, technika verseny

 

Csapatverseny
VI.hely: Kovács Helga, Nagy Klaudia, Vidovics Vanessza

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella
 

Iskolai szavalóverseny

 

1-2. évfolyam

1. hely Kovács Helga 2.b
2. hely Szabó Fruzsina 2.c
3. hely Szebeni Kata Szonja 2.b

3-4. évfolyam

1. hely Szepesi Dorina 4.b
2. hely Herczegfalvy Tibor 4.a
3. hely Schwartz Kata 4.c

 

Zrínyi Ilona matematika verseny

 

Egyéni:
2. évfolyam:

2.hely Insperger László

Felkészítő: Olaszné Vincze Gabriella
3.hely Chomiak Viktor

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit
15.hely Sztanó Máté

Felkészítő: Grecsóné Ambrus Edit

3. évfolyam:
6.hely Urbancsok Kristóf

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit
9.hely Kiss Lehel

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

4. évfolyam:
6.hely Katarof Patrícia

Felkészítő: Marcsó Katalin

5. évfolyam:
10.hely Takács Vendel

Felkészítő: Lucza László

6. évfolyam:
12.hely Szilágyi Anna

Felkészítő:Szabóné Borbás Edit

Csapat:
2. évfolyam:
Megyei 1. hely:

Insperger László (fk. Olaszné Vincze Gabriella), Chomiak Viktor (fk.Grecsóné Ambrus Edit), Sztanó Máté (f.k.Grecsóné Ambrus Edit)

4. évfolyam
Megyei 2. hely:

Katarof Patrícia (f.k. Marcsó Katalin), Szalai Virág (f.k. Oltyán Gyula), Szepesi Dorina (f.k. Seres Katalin)

 

XXIV. Forray tornaverseny

 

I.korcsoport
2. hely
Brnya Blanka 2. a, Vida Natasa 1. b, Vida Luca 1.o., Nagyiván Jázmin 2.o. ,Shmidt Brenda 2.o., Sebesy Gréta 2.o.

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

Curie környezetvédelmi verseny

 

3-4. évfolyam
1. hely
Szalai Virág, Kocsmár Szabolcs, Szebeni Gergő

Felkészítő: Oltyán Gyula

2. hely Kiss Krisztina, Bónus Ákos, Sipos Teodor

Felkészítő: Friesz Nóra

3. hely Ágoston Máté, Fekete-Nagy Hanna, Mikó Adél Janka

Felkészítő: Matkócsik Andrea
4. hely Szörfi Anna, Sebesi Ádám, Szalai Kamilla

Felkészítő: Matkócsik Andrea

4. hely Szatmári Nagy Zoltán, Szólát Viktória, Bodnár Szabolcs

Felkészítő: Marcsó Katalin
5. hely  Katarof Patrícia, Dömsödi Anna, Hercegfalvi Tibor és Szabó Ákos, Sándor Ábel

Felkészítő: Marcsó Katalin

5.hely Sárréti Boldizsár, Pásztor Dávid, Kiss Csanád

Felkészítő: Oltyán Gyula
6. hely Széll Zsombor, Deák Petra, Sipos Endre

Felkészítő: Nánási Attila

 

5-6. évfolyam
2. hely
Bocskay Edit Édua, Tóth Rozália, Elefánti Soma

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

1. hely Kádár Győző, Pádár Kristóf, Fekete Tamás

Felkészítő: Janiga Lászlóné és Szemerédi András
3. hely Berki Balázs, Gáspár Vivien, Czirbus Dorottya

Felkészítő: Janiga Lászlóné és Szemerédi András
4. hely Urbancsok Evelin, Szilágyi Anna, Labádi Júlia

Felkészítő: Kondorosi Krisztina
6. hely Halász Loránd, Molnár Emese, Bagi Kristóf

Felkészítő: Kondorosi Krisztina

7-8. évfolyam
2. hely Beke Csanád, Hajdú Anna, Kertész-Kovács Viktória

Felkészítő: Balogh Terézia
4. hely Zernig Csombor, Vajda Imre

Felkészítő: Balogh Terézia és Janiga Lászlóné

 

Területi Kazinczy szépkiejtési verseny

 

5-6. évfolyam
2. hely Elefánti Emma
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

7-8. évfolyam
1. hely Andrikó Anett
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
3. hely Berki Endre
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Megyei úszó diákolimpia

 

1. hely Sarusi Kis László 100m gyors
3. hely Sarusi Kis László 100m mell

1. hely Szilágyi Anna 50m mell

1. hely Gut Zsombor, Virágos Bálint, Kovács Bence, Gergely Szabolcs 50m gyorsváltó

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

Megyei egyéni sakkbajnokság

 

1. hely: Lantos Alexandra
Felkészítő: Szemerédi András, Szűcsné Péli Katalin

 

Szertorna diákolimpia

 

I. korcsoport

1. hely: Vida Natasa 1.b, Brnya Blanka 2.a, Kovács Helga 2.b, Gál Dalma 3.a, Kovács Petra 2.b, Szabó Vanessza 3.b
Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

Egyéni

1.  hely: Kovács Helga

2. hely: Szabó Vanessza

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

II. korcsoport

4. hely: Gyuricza Kinga 3.b, Menyhárt Jázmin 3.b, Kovács Bianka 3.b, Barna Adél 3.b, Lantos Viktória 4.c, Pataki Kamilla 4.c, Szalai Kamilla 3.b
Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntő

 

5.évfolyam

2. hely: Bocskay Edit, Elefánti Soma, Mácsai Kristóf, Tóth Rozália
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny területi döntő

 

4.évfolyam

2. hely: Bubor Brenda, Katarof Patrícia,  Nagy Gábor, Szólát Viktória
Felkészítő: Győrffy Márta

 

5.évfolyam

1. hely: Bocskay Edit, Elefánti Soma, Mácsai Kristóf, Tóth Rozália
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

6.évfolyam

5. hely: Molnár Gabriella, Páger Gréta, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin
Felkészítő: Molnár Henriett

 

7.évfolyam

4. hely: Andrikó Anett, Hajdú Anna, Sallai Fanni, Tóth Fanni
Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Kézilabda Luca kupa

 

Fiú

1. hely: Halász Loránd, Bagi Kristóf, Szabó Dávid, Rácz Martin, Potocska Tamás, Pataki Zoltán, Sarusi Kiss Péter, Nagy Roland, Czuczi Endre, Mészáros Sándor, Török Dániel, Beleon Barna

 

Lány

2. hely:  Bozóki Petra, Molnár Gabriella, Páger Gréta, Gurdon Hanna, Tihanyi Angelika, Váczi Dorina, Dancsó Lilla, Zelei Hanna, Ágoston Kata, Labádi Júlia, Rozmis Edina

 

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Animációs verseny

 

I. korcsoport

1. hely: Dávid Lora, Csáki Anna, Szalai Virág

2. hely: Tyityán Zorka, Insperger Bársonyka, Kollár Szabolcs

 

II. korcsoport

2. hely: Boros Panna, Molnár Dóra, Bölcskei M. Sára

 

III. korcsoport

2. hely: Boros Regina, Batik Niké, Chappon Bernadett

 

Batsányi János Gimnázium történelem verseny

 

1. hely Berki Endre, Csobánczi Szabolcs, Szemerédi Gergő, Tóth Martin

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

2. hely Beke Csanád, Kondor Kristóf, Sarusi-Kis Péter

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

 

Batsányi János Gimnázium humán verseny

 

2. hely Szabó Judit, Kanyó Virág, Köves Gréta, Tóth Emese

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

3. hely Csepcsényi Szimonetta,  Czuczi Anna, Szabó Fiametta, Vidovics Vanessza

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

4. hely Remzső Rebeka, Szalánczi Eszter, Kovács Mónika

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Gallasz városi sakk verseny

 

Alsó tagozat

1. hely Pásztor Dávid

2. hely Adorján Kende

3. hely Boldizsár Bence

 

Felső tagozat

2. hely Török Sándor

4. hely Török Dániel

 

Fábiánsebestyén Iskola rajzversenye

 

1.hely

Insperger Bársonyka

 

2.hely

Boros Regina

Különdíj

Kis Krisztina

Tyityán Zorka
 

Bolyai matematika csapatverseny országos döntő

 

11.hely

Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin, Halász Loránd 6.a, Fekete Tamás 6.b

Felkészítő: Szabó Borbás Edit

 

Őszi Aranytoll verseny

 

2. évfolyam

1. hely Dancsó Bernadett 2.c
2. hely Molnár Emma 2.b
3. hely Kovács Helga 2.b
Különdíj: Pádár Gábor 2.b

3. évfolyam

1. hely Balázs Zsófia 3.a
2. hely Szabó Vanessza 3.b
3. hely Rácz Zoé Petra 3.b
Különdíj: Ágoston Máté 3.b

4. évfolyam

1. hely Schwartcz Kata 4.c
2. hely Tyityán Zorka 4.b
3. hely Lantos Viktória 4.c
Különdíj: Varga Virág 4.c

 

Görgey Artúr történelem verseny

 

2.hely

Lantos Tamás, Nagy Gergő, Vajda Imre.
Felkészítő tanár: Szelesné Mohácsi Éva.

 

Október 23-i kispályás labdarúgó torna

 

3.hely

 

Csapat tagjai:


Prozlik Tamás
Prozlik Ádám
Vajda Imre
Török Sándor
Bíró Bence
Molnár-Farkas Károly
Nagy Dávid
Hegedűs Gyula
Lantos Tamás

Edző: Fekete Sándor

 

Bolyai matematika csapatverseny megyei döntő

 

3. évfolyam:
4. helyezett:
„Szentesi négyes” - Kiss Lehel, Mészáros Bence, Urbancsok Kristóf, Varga Bence

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

4. évfolyam:
5. helyezett:
„Matek-kosok” - Szepesi Dorina, Tyityán Zorka, Sipos Teodor

Felkészítő: Seres Katalin

5. évfolyam:
4. helyezett:
„Számos helyes válasz” - Beke Kata, Német Anna, Sarusi-Kis Olivér, Török Vencel

Felkészítő: Lucza László, 

6. évfolyam:
1. helyezett és országos döntős:
„Prím a team” - Fekete Tamás, Halász Loránd, Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

7. évfolyam:
5. helyezett:
„Fantörpikusok” - Andrikó Anett, Győri Anna Gyopárka, Hajdú Anna, Szalánczy Eszter

Felkészítő: Barna Erika

 

24. Horváth Mihály emlékverseny

 

Magyar nyelv és irodalom, 8. osztály:
6.hely Chappon Bernadett (f.k. Dévayné Szabó Éva)

"Szeretek gondolkodni!", 7. osztály
3.hely Marcsó Soma (f.k. Term.tud. mk.)

"Szeretek gondolkodni!", 8. osztály
5.hely Dallos-Szilágyi Dániek (f.k. Term.tud. mk)
6.hely Vajda Imre (f.k. Term.tud. mk)

Matematika, 8. osztály
3.hely Török Sándor (f.k. Balogh Terézia)
5.hely Fekete-Nagy Tamara (f.k. Lucza László)
6.hely Veres-Lakos Zsombor (f.k. Lucza László)

Matematika, 7. osztály
2.hely Győri Anna Gyopárka (f.k. Barna Erika)
3.hely Hajdu Anna (f.k. Barna Erika)
4.hely Andrikó Anett (f.k. Barna Erika)

Német nyelv, 8. osztály
2.hely Dallos-Szilágyi Dániel (f.k. Egedi Krisztina)

Német nyelv, 7. osztály
1.hely Berki Endre (f.k. Egedi Krisztina)
6.hely Csobánczi Szabolcs (f.k. Egedi Krisztina)

Angol nyelv, 8. osztály
3.hely Dallos-Szilágyi Dániel (magántanuló)

Angol nyelv 7. osztály
1.hely Andrikó Anett  (f.k. Dr. Czakó Tamásné)
2.hely Varga Dávid (f.k. Tóthné Hlavács Mária)
3.hely Kertész Kovács Viktória (f.k. Dr. Czakó Tamásné)
4.hely Sallai Fanni (f.k. Tóthné Hlavács Mária)
4.hely Török Dorotea (f.k. Tóthné Hlavács Mária)

 

Kisiskolások közlekedési versenye

 

Csapat:
1.    Kiss Csanád, Seres Zétény, Szalai Virág, Szakál Zsófi
2.   Szabó Ákos, Szatmári Nagy Zoltán, Szólát Viktória, Katarof Patrícia

 

Egyéni


Fiú:
2.    Szatmári Nagy Zoltán (Koszta József Általános Iskola)

Lány:
1.    Szólát Viktória (Koszta József Általános Iskola)
2.    Szepesi Dorina (Koszta József Általános Iskola)
3.    Szalai Virág (Koszta József Általános Iskola)

 

Legügyesebben közlekedő: Szakál Zsófi (Koszta József Általános Iskola)

 

Adó 1%

Naptár

<<  December 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló

Chat



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2017. december 11-12-13.

Hétfő, Kedd, Szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template