E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa1698
mod_vvisit_counterTegnap940
mod_vvisit_counterHéten5725
mod_vvisit_counterMúlt hét4679
mod_vvisit_counterHónap32082
mod_vvisit_counterMúlt Hónap28699
mod_vvisit_counterÖsszesen791183

Ki olvas minket

Oldalainkat 7 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2012-2013 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

Országos kajak kenu diákolimpia

 

7.évfolyam

3.helyezett:Lantos Alexandra

 

Mozaik levelezős országos verseny

 

5.évfolyam

4.helyezett:Szilágyi Anna

Felkészítő: Molnár Henriett

 

 

Bedegúz levelezős országos verseny

 

5.évfolyam

4.helyezett:Szilágyi Anna

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Bedegúz Nyelvész országos döntő

 

5.évfolyam

2.helyezett:Pádár Kristóf

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Bod Péter Társaság Könyvtárhasználtati országos verseny

 

5-6.évfolyam

4.helyezett:Urbacsok Evelin

6.helyezett:Andrikó Anett

Felkészítő: Csorba Ildikó

Országos sulipóló

 

I.korcsoport lány

1.helyezett:Mácsai Sára,Csáki Anna,Mácsai Kata, Kovács Petra,Szabó Vanessa, Gyuricza Kinga

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

 

II.korcsoport lány

1.helyezett:Bocskay Edit,Czirbus Dóra, Mácsai REbeka, Lantos Viktória, Pataki Kamilla, Németh Anna,Beke Kata, Kazi Rebeka, Varga Virág

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

Területi sulipóló

 

I.korcsoport lány

1.helyezett:Mácsai Sára,Csáki Anna,Mácsai Kata, Kovács Petra,Szabó Vanessa, Gyuricza Kinga,Bubori Bella,, Kovács Bianka, Szalai Kamilla, Kovács Helga, Héri Nóra, Szemerédi Kata, Branya Blanka

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

 

II.korcsoport lány

1.helyezett:Bocskay Edit,Czirbus Dóra, Mácsai REbeka, Lantos Viktória, Pataki Kamilla, Németh Anna,Beke Kata, Kazi Rebeka, Varga Virág,Héri Adrienn, Mészáros Molli

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

Országos atlétika verseny

 

5-6.évfolyam többpróba lány

4.helyezett:Czuczi Anna, Gedai Csenge, Andrikó Anett, Balla Dorka, Szabó Fiametta, Tóth Fanni

Felkészítő: Merza Sándor

 

3-4.évfolyam többpróba lány

19.helyezett:Stráma Klaudia

Felkészítő: Merza Sándor

 

4x100m váltó

5.helyezett: Czuczi Anna, Andrikó Anett, Gedai Csenge, Balla Dorka

Felkészítő: Merza Sándor

 

Megyei atlétika verseny

 

5-6.évfolyam többpróba lány

1.helyezett:Czuczi Anna, Gedai Csenge, Andrikó Anett, Balla Dorka, Szabó Fiametta, Tóth Fanni

Felkészítő: Merza Sándor

 

3-4.évfolyam többpróba lány

1.helyezett:Stráma Klaudia

Felkészítő: Merza Sándor

 

4x100m váltó

1.helyezett: Czuczi Anna, Andrikó Anett, Gedai Csenge, Balla Dorka

Felkészítő: Merza Sándor

 

Egyéni 1500m

2.helyezett: Halász Ákos

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6. évfolyam többpróba fiú

3.helyezett: Orgona Gergő

Felkészítő: Merza Sándor

 

Városi atlétika verseny

3-4.évfolyam többpróba lány

1.helyezett:Stráma Klaudia

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6.évfolyam többpróba lány

1.helyezett: Czuczi Anna

2.helyezett: Gedai Csenge

3.helyezett: Andrikó Anett

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6.évfolyam többpróba fiú

1.helyezett: Gedai Csanád

Felkészítő: Merza Sándor

 

Egyéni 60m

1.helyezett: Czuczi Anna

2.helyezett: Tóth Fanni

Felkészítő: Merza Sándor

 

Egyéni 1500m

1.helyezett: Halász Ákos

Felkészítő: Merza Sándor

 

4x100m váltó

1.helyezett: Czuczi Anna, Andrikó Anett, Gedai Csenge, Balla Dorka

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6. évfolyam többpróba fiú

1.helyezett: Orgona Gergő

Felkészítő: Merza Sándor

 

Játékos német verseny

 

1.helyezett: Sántha Balázs, Vajda Imre, Barkóczi János

2.helyezett: Potocska Lujza, Molnár Gabriella, Szabó Nóra Zsófia

 

Megyei szavaló verseny

 

2.helyezett:  Tóth Lilien
Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Megyei 2.osztályos matematika verseny

 

6.helyezett:  Mészáros Bence
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

10.helyezett: Urbancsok Kristof
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

Bókay Árpád országos biológia verseny

 

7.évfolyam

5.helyezett: Vajda Imre

8.helyezett: Zernig Zsombor

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

6.évfolyam

7.helyezett: Marcsó Soma

Felkészítő: Fekete Zoltán

 

Curie országos környezetvédelmi verseny

 

4.évfolyam

8.helyezett: Sarusi Kis Olivér, Német Anna, Huszka Ákos

Felkészítő: Csenkiné Miczki Ildikó

 

XV. Garzó Imre fizika verseny

 

1.helyezett: Makai Lajos

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Városi atlétika verseny

7-8.évfolyam többpróba fiú

1.helyezett:Halász Ákos, Király Máté, Baranyi Barnabás, Varga Mátyás, Gergely Dávid, Farkas Károly

Felkészítő: Merza Sándor

 

7-8.évfolyam többpróba lány

1.helyezett: Molnár Gabriella, Rózsa Kata, Dávid Réka, Papp Fruzsina, Mészáros Adrienn, Tóth Emese

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6.évfolyam többpróba fiú

3.helyezett: Orgona Gergő, Halász Lóránd, Kollár László, Szemerédi Gergő, Prozlik Ádám, Sarusi-Kiss László,

Felkészítő: Merza Sándor

 

5-6.évfolyam többpróba lány

1.helyezett:Czuczi Anna, Gedai Csenge, Andrikó Anett, Balla Dorka, Szabó Fiametta, Tóth Fanni

Felkészítő: Merza Sándor

 

3-4.évfolyam többpróba fiú

1.helyezett:Gedai Csanád, Mácsai Kristóf, Gergely Szabolcs, Sárréti Boldizsár, Sipos Teodor, Lovas Imre

Felkészítő: Merza Sándor

 

3-4.évfolyam többpróba lány

1.helyezett: Stráma Klaudia, Dancsó Lilla, Beke Kata, Tihanyi Angelika, Varga Virág, Szakál Diána,

Felkészítő: Merza Sándor

 

Városi tűzoltó verseny

8.évfolyam

2.helyezett: Király Máté, Megyeri Dominik, Ráduly Márton, Rózsa Kata, Molnár Gabriella, Dávid Réka

Felkészítő: Janiga Lászlóné

 

Shakespeare műfordító verseny

 

2.helyezett: Elefánti Emma

Felkészítő: Dr.Czakó Tamásné

 

Országos Általános Iskolai Tanulmányi megyei verseny

 

4.helyezett: Elefánti Emma

Felkészítő:  Dr.Czakó Tamásné

 

Városi helyesírási verseny

3.évfolyam

1.helyezett: Tyityán Zorka

Felkészítő: Friesz Nóra

 

Városi népdaléneklési verseny

3.évfolyam

2.helyezett: Dénes Lili

Felkészítő: Friesz Nóra

 

 

5.évfolyam

2.helyezett: Molnár Gabriella

Felkészítő: Molnár Henriett


Területi prózamondó verseny

5-6.évfolyam

2.helyezett: Urbancsok Evelin

Felkészítő: Molnár Henriett

 

7-8.évfolyam

2.helyezett: Mizere Laura

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Megyei úszóverseny

50m gyorsúszás

1.helyezett: Gergely Szabolcs

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

50m hátúszás

3.helyezett: Gergely Szabolcs

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

4x50m leányváltó

3.helyezett: Bocskay Edit, Mácsai Rebeka, Czirbus Dorottya, Lantos Viktóra

Felkészítő: Oltyán Gyula

 

Városi versmondó verseny

3-4.évfolyam

1.helyezett: Tóth Lilien

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Megyei sakkverseny

 

3.helyezett: Mélykúti Ferenc, Lantos Alexandra, Török Sándor, Török Dániel, Adorján Koppány

Felkészítő: Szűcsné Péli Katalin, Szemerédi András

 

Bor Pál fizika verseny megyei döntő

7.évfolyam

6.helyezett: Szabó Judit

Felkészítő: Barna Erika

 

Megyei helyesírási verseny

3.évfolyam

1.helyezett: Tyityán Zorka

8.helyezett: Szepesi Dorina

Felkészítő: Friesz Nóra

 

4.évfolyam

2.helyezett: Putzke Melanie
Felkészítő: Orosznl Tihanyi Márta

 

Simonyi Zsigmond megyei döntő

 

3.helyezett: Pádár Kristóf

4.helyezett: Andrikó Anett

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

5.helyezett: Sántha Balázs
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Megyei természetismereti és környezetvédelmi verseny

 

5-6. évfolya csapat

1.helyezett: Fekete Tamás, Pádár Kristóf, Marcsó Soma, Berki Endre

Felkészítő: Janiga Lászlóné, Kolláth Edit, Fekete Zoltán, Szemerédi András

 

Megyei Bendegúz Nyelvész verseny

1.évfolyam

6.helyezett: Pataki Róbert

Felkészítő: Olsákné Kóczán Gabriella

 

7.helyezett: Kocsárdi Ádám

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

 

 

3.évfolyam

3.helyezett: Kocsmár Szabolcs

7.helyezett: Lantos Viktória

Felkészítő: Siposné Vincze Andrea

 

9.helyezett: Sipos Teodor

Felkészítő: Friesz Nóra

 

4.évfolyam

3.helyezett: Putzke Melanie

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

6.helyezett: Mácsai Kristóf

Felkészítő: Kormos Ferencné

 

5.évfolyam

1.helyezett: Pádár Kristóf

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

2.helyezett: Szilágyi Nóra

Felkészítő: Molnár Henriett

 

6.évfolyam

1.helyezett: Andrikó Anett

10.helyezett: Antal Viktória

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

7.évfolyam

9.helyezett: Sántha Balázs

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Megyei Versmondó verseny

 

5.évfolyam

3. helyezett: Gurdon Hanna

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Területi Versmondó verseny

 

5.évfolyam

1. helyezett: Gurdon Hanna

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

3. helyezett: Andrikó Anett

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

"Aranytoll" szépíró verseny II.félév

 

1. osztály

1.helyezett: Bálint Napsugár 1.a
2.helyezett: Sántha Ádám 1.c
3.helyezett: Sztanó Máté 1.c

2. osztály

1.helyezett: Balázs Zsófia 2.a
2.helyezett: Rácz Zoé Petra 2.b
3.helyezett: Döme Dorka 2.a

3. osztály

1.helyezett: Katarof Patrícia 3.a
2.helyezett: Dénes Lili 3.b
3.helyezett: Papp Eszter 3.b

4.osztály

1.helyezett: Beke Kata 4.b
2.helyezett: Beleon Virág 4.b
3.helyezett: Sántha Máté 4.b

Különdíj

1. osztály Szemerédi Kata 1.a
2. osztály Szabó Vanessza 2.b
3. osztály Katarof Patrícia 3.a

 

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny

 

5. osztály:
1. helyezett: Potocska Tamás

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit


6. évfolyam
1. helyezett: Szemerédi Gergő 

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

7. osztály:
1. helyezett: Török Sándor

Felkészítő: Lucza László

 

8. osztály:
1. helyezett:
Szikszai Imre

Felkészítő: Lucza László

 

TIT Kalmár László Matematikaverseny

 

3. évfolyam:

4. helyezett: Szepesi Dorina, Koszta József Általános Iskola

Felkészítő: Seres Katalin

7. helyezett: Katarof Parrícia, Koszta József Általános Iskola

Felkészítő: Marcsó Katalin

7.helyezett: Sipos Teodor, Koszta József Általános Iskola

Felkészítő: Seres Katalin


5. évfolyam:

4. helyezett: Szilágyi Anna, Koszta J. Általános Iskola

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

Kerékpáros Iskola Kupa

 

Egyéni lány:
1.helyezett: Makai Edit

Legszabályosabban közlekedő:
Szikszai Imre

Legügyesebben kerékpározó:
Szikszai Imre

Csapatban:
2.helyezett: Pólya Zsolt, Szikszai Imre, Makai Edit, Gugolya Vanda

 

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Városi 2.osztályos matematika verseny

 

4.helyezett:  Urbancsok Kristóf
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

5.helyezett:  Mészáros Bence
Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

 

Területi angol nyelvi verseny

 

7-8.évfolyam

1.helyezett:  Mihály Dénes, Nagy Márton, Szubally Brúnó, Tolnai Kyra

 

Megyei Könyvtárhasználati verseny

 

5-6.évfolyam

1.helyezett:  Andrikó Anett, Urbancsok Evelin, Sarkadi Nagy Petra

Felkészítő: Csorba Ildikó

 

Koszta Festőverseny

 

1-2.évfolyam díjazottak

Szalai Kamilla
Szemerédi Kata


3-4.évfolyam díjazottak

Bene Richárd
Molnár Dorottya
Szebeni Gergő
Csatordai Janka

 

7-8.évfolyam díjazottak

3.hely Gugolya Vanda
5.hely Mészáros Adrienn
6.hely Faragó Petra

 

Teleki Pál Országos Földrajz-Földtan verseny

 

7-8.évfolyam

1.helyezett: Rózsa Kata

5.helyezett: Veres-Lakos Zsombor

8.helyezett: Kádár Máté

11.helyezett: Szubally Brúnó

Felkészítő: Szemerédi András

 

Curie Matematika Emlékverseny országos döntő

 

3. osztályosok:
7.helyezett: Sipos Teodor       
13.helyezett: Szepesi Dorina   
Felkészítő tanáruk: Seres Katalin

5. osztályosok:
8.helyezett: Urbancsok Evelin  
8.helyezett: Fekete Tamás      
Felkészítő tanáruk: Borbás Edit

6. osztályosok:
12.helyezett: Győri Anna Gyopárka
Felkészítő tanára: Barna Erika

 

Városi matematika verseny

 

5.évfolyam
1.helyezett: Szilágyi Anna

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

1.helyezett: Halász Lóránd

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

6.évfolyam
3.helyezett: Győri Anna Gyopárka

Felkészítő: Barna Erika

5.helyezett: Hajdú Anna

Felkészítő: Barna Erika

 

7.évfolyam
2.helyezett: Sántha Balázs

Felkészítő: Lucza László

2.helyezett: Gáspár Ádám

Felkészítő: Balogh Terézia

 

Országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny

 

7.évfolyam
9.helyezett: Sántha Balázs

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

8.évfolyam
8.helyezett: Elefánti Emma

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Földön, vízen, levegőben és a … Technika verseny

 

Csapat:
4.helyezett: Makai Lajos, Pólya Zsolt, Szikszai Imre

Felkészítő: Fekete Zoltán

 

Egyéni:

4.helyezett: Pólya Zsolt

Felkészítő: Fekete Zoltán

 

Zrínyi Ilona matematikaverseny

 

3. osztály, egyéni kategóriában:
3.helyezett:  Katarof Patrícia

Felkészítő: Marcsó Katalin


Csapatversenyben:
2. helyezett: Katarof Patrícia, Lantos Viktória, Tyityán Zorka
Felkészítő: Marcsó Katalin, Oltyán Gyula, Seres Katalin

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny

 

3-4. évfolyam 1. körzet:


1. helyezett: Elefánti Soma, Tóth Rozália,Bocskay Edit

Felkészítő: Csenkiné MiczkiIldikó
2. helyezett: Orosz Márk, Mácsai Kristóf, Szabó László 

Felkészítő: Csenkiné  Miczki Ildikó
3. helyezett: Beke Kata,Sarusi-Kiss Olivér, Huszka Ákos

Felkészítő: Csenkiné  Miczki Ildikó


5-6. évfolyam:

3. helyezett: Pádár Kristóf, Kádár Győző, Fekete Tamás 

Felkészítő: Janiga Lászlóné, Szemerédi András
4. helyezett: Orgona Gergő, Marcsó Soma, Berki Endre

Felkészítő: Fekete Zoltán, Kolláth Edit


7-8. évfolyam: 1. körzet:


4. helyezett: Halász Ákos, Kertész-Kovács Antal,  Király Máté

Felkészítő: Természettudományi mk.

7-8. évfolyam 2. körzet :
4. helyezett: Nagy Gergő, Zernig Csombor, Vajda Imre

Felkészítő: Természettudományi mk.

 

Tornaverseny

 

I.korcsoport lány

4.hely  Szalai Kamilla,  Dobos Jázmin,  Nagyiván Jázmin,  Sebesy Gréta,  Brnya Blanka

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

II.korcsoport lány

2.hely  Barna Adél, Szabó Vanessza,  Gál Dalma,  Gyuricza Kinga, Kovács Petra, Kovács Helga, Menyhárt Jázmin, Bátaszéki Vivien

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

III.korcsoport lány

7.hely  Virágos Nóra, Sarkadi Petra, Gedai Csenge, Czuczi Anna, Szabó Fiametta, Tóth Fanni

Felkészítő: Oroszi Szilvia

 

 

II.korcsoport fiú

2.hely  Ponyeczki Soma, Bagi Kristóf, Bónus Ákos, Halász Lóránt, Pataki Zoltán, Locskai Zsolt, Ágoston Máté

Felkészítő: Dömsödi Ferenc

 

Szekérnyugrás

3.hely Ponyeczki Soma

Felkészítő: Dömsödi Ferenc

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny országos döntő

 

4.évfolyam

2.hely Elefánti Soma, Bocskay Edit, Mácsai Kristóf, Tóth Rozália

Felkészítő: Kormos Ferencné

 

8.évfolyam

1.hely Elefánti Emma, Makai Edit, Makai Lajos, Szikszai Imre

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

Felkészítő tanáruk Sántháné Deim Alíz.

 

Angol rejtvényfejtő verseny

 

I. hely  Andrikó Anett, Csepcsényi Szimonetta, Czuczi Anna, Kertész K. Viktória

Felkészítő: Czakó Tamásné

Görgey Artúr történelem verseny

 

1. hely Elefánti Emma, Gugolya Vanda, Bocskay István

Felkészítő: Szelesné Mohácsi Éva


Batsányi János Gimnázium történelmi verseny

 

2. hely Nóbik Marcell, Mihály Dénes, Kertész- Kovács Antal


Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

 

Batsányi János Gimnázium humán verseny

 

1. hely Fekete- Nagy Tamara, Kanyó Virág, Szabó Judit, Tóth Emese

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

2. hely Czuczi Anna, Csepcsényi Szimonetta, Szabó Dorka, Vidovics Vanessza

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária

 

Batsányi János Gimnázium német verseny

 

2. hely Potocska Lujza, Mészáros Adrienn, Szabó Nóra Zsófia

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

Batsányi János Gimnázium angol verseny

 

1. hely Fekete-Nagy Tamara, Köves Gréta és Szabó Judit

Felkészítő: Kovács Ágnes

 

Mesemondó verseny

 

1-2. évfolyam

1. hely Szemerédi Kata 1.a Felkészítő: Olsákné Kóczán Gabriella
2. hely Kovács Helga 1.b Felkészítő: Pappné Pintér Etelka
3. hely Urbancsok Kristóf 2.a Felkészítő: Nánási Attila

3-4. évfolyam

1. hely Dénes Lili 3.b Felkészítő: Friesz Nóra
2. hely Ludányi Levente 4.a Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta
3. hely Tóth Lilien 4.a Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

Területi mesemondó verseny

3-4. évfolyam


2. hely Ludányi Levente 4.a Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta
5. hely Tóth Lilien 4.a Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

 

Animációs verseny

 

I.Korcsoport
1. hely    A gomba alatt (Koszta József Általános Iskola, Derekegyház: Balogh Dávid, Miklós Márk, Czibulya Csongor)

2. hely    A kisgömböc (Koszta József Általános Iskola: Elefánti Soma, Huszák Ákos, Herczeg Csanád)

3. hely    Armageddon (Koszta József Általános Iskola: Gergely Szabolcs, Sántha Máté, Bene Richárd)

 

II.Korcsoport
1. hely   Afrodité aranyalmája (Koszta József Általános Iskola: Molnár Emese, Bertus Iván, Barna Viktor)

2. hely   Noé bárkája (Koszta József Általános Iskola: Bagi Kristóf, Halász Loránd, Potocska Tamás)

 

Kisiskolások közlekedési versenye

 

Csapat:
1. hely Szabó Gergő, Kiss Csaba, Molnár Dorottya, Dancsó Lilla
2. hely Sarusi - Kis Olivér, Tóth Krisztián, Tihanyi Angelika, Kazi Rebeka
 
Egyéni fiú:
1. hely Sarusi - Kis Olivér
3. helySzabó Gergő

Lány:
1.hely Dancsó Lilla
2.hely Kazi Rebeka
3.hely Tóth Hanna

Legjobb tesztkitöltő: Sarusi - Kis Olivér
Legügyesebben közlekedő: Tóth Krisztián
Legszabályosabban közlekedő: Tóth Krisztián


Felkészítő tanárok: Lucza László, Geráné Révész Gabriella

 

Bolyai Matematika Csapatverseny megyei fordulója

 

3. évfolyam:
3. helyezett „Matek-kosok” - Szepesi Dorina, Tyityán Zorka, Sipos Teodor, Lovas Imre (felkészítő tanár: Seres Katalin)
5. helyezett „Okoskák” - Bubor Brenda, Szólát Viktória, Nagy Gábor, Sajtos Dóra (felkészítő tanár: Marcsó Katalin)

4. évfolyam
3. helyezett „Aranycsapat” - Bocskay Edit, Elefánti Soma, Mácsai Kristóf, Tóth Rozália (felkészítő tanár: Csenkiné Miczki Ildikó)
6. helyezett „Monster” Ludányi Levente, Sarusi-Kiss Péter, Bozó Dániel, Kocsárdi Dávid (felkészítő tanár: Vass Renáta)

5. évfolyam:
1. helyezett "Fantasztikus négyes" - Bagi Kristóf, Halász Loránd, Urbancsok Evelin, , Szilágyi Anna (felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit) és a november végén Budapesten rendezendő országos döntőbe jutottak.

7. évfolyam:
3. helyezett „7próbások” - Boros Gábor, Sántha Balázs, Szabó Judit, Vajda Imre (felkészítő tanár: Lucza László)

 

„Aranytoll” szépíró verseny

 

2. osztály
I. Kovács Bianka 2.
II. Rácz Zoé 2.b
III. Balázs Zsófi 2.a

Különdíj:
Papp Ádám István 2.a
Musa Fanni 2.b


3. osztály
I. Dömsödi Anna 3.a
II. Kis Krisztina 3.b
III. Papp Eszter 3.b

Különdíj:
Katarof Patrícia 3.a
Bubor Brenda 3.a
4. osztály
I. Bocskay Edit 4.b
II. Beleon Virág 4.b
III. Bozó Dániel 4.a

Különdíj:
Bocskay Edit 4.b
Sántha Máté 4.b
Tihanyi Angelika 4.a

 

Horváth Mihály Emlékverseny

 

"Szeretek gondolkodni!", 8. osztály,
4. Szubally Brúnó (f.k. Term.tud. mk.)
6. Makai Lajos (f.k. Term.tud. mk.)

"Szeretek gondolkodni!", 7. osztály
3. Gáspár Ádám (f.k. Term.tud. mk)
4. Boros Gábor (f.k. Term.tud. mk)
5. Nagy Gergő (f.k. Term.tud. mk)
6. Vajda Imre (f.k. Term.tud. mk)

Matematika, 8. osztály
1. Elefánti Emma (f.k. Lucza László)
2. Halász Ákos (f.k. Lucza László)
4. Faragó Petra (f.k. Lucza László)
4. Makai Lajos (f.k. Lucza László

Matematika, 7. osztály
5. Sántha Balázs (f.k. Lucza László)
6. Boros Gábor (f.k. Lucza László)

Német nyelv, 8. osztály
3. Szabó Nóra Zsófia (f.k . Egedi Krisztina)
5. Potocska Lujza (f.k. Egedi Krisztina)
6. Mészáros Adrienn (f.k. Egedi Krisztina)

Német nyelv, 7. osztály
1 Dallos Szilágyi Dániel (f.k. Egedi Krisztina)
3. Ugrai Kata (f.k. Dévayné Szabó Éva)
4. Sántha Balázs (f.k. Dévayné Szabó Éva)
5. Turányi Norbert (f.k. Egedi Krisztina)
6. Vajda Imre (f.k. Dévayné Szabó Éva)

Angol nyelv, 8. osztály
1. Elefánti Emma (f.k. Dr. Czakó Tamásné)
4. Király Máté (f.k. Dr. Czakó Tamásné)
5. Gugolya Vanda (f.k. Dr. Czakó Tamásné)

 

Naptár

<<  November 2014  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Referenciák

 

 

 

Határtalanul

Chat



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2014. november 10-11-12.

hétfő,kedd,szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template