E-learning

KRESZ

Étkezés

Látogatók

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterMa133
mod_vvisit_counterTegnap7392
mod_vvisit_counterHéten13735
mod_vvisit_counterMúlt hét66915
mod_vvisit_counterHónap155143
mod_vvisit_counterMúlt Hónap300171
mod_vvisit_counterÖsszesen5563465

Ki olvas minket

Oldalainkat 51 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2015-2016 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

VERSENYEREDMÉNYEK

2015/2016

 

Sulipóló országos diáolimpia döntő

 

I korcsoportos lányok
1. hely:Varga Nora, Rébeli Sz Edit, Csonka Dorina, Matajsz Janka, Tedás Csenge, Héri Kinga, Nagy Adél, Herceg Borbála, Szabó Laura, Sarusi Kis Nóra

II. korcsoport lányok
1. hely: Héri Nóra, Szebeni Kata, Kovács Petra, Orosz Abigél, Szabó Vanessza, Kalamusz Brenda, Kovács Helga, Lénárt Réka, Hering Dóra

III. korcsoport lányok
1. hely: Mácsai Kata, Varga Virág, Pataki Kamilla, Héri Adrienn, Mácsai Sára, Székely Csenge, Insperger Bársony

I. korcsoport fiú
1. hely: Czirik Csaba, Fási Botond, Molnár Boldizsár, Horváth Áron, Varga Nóra, Héri Kinga, Ormai Zoltán, Mácsai László, Boda Péter, Bertók Bátor Király Levente, Vincze Krisztián

Felkészítő: Oltyán Gyula, Győri Eszter, Matajsz Márk

 

 

Aranytoll tavaszi verseny

 

1. évfolyam:

1. hely: Gyerkó Anna

2. hely: Szegi Lilla

3. hely: Vida Szonja Natasa

Különdíj: Szerdahelyi Luca

 

2. évfolyam:

1. hely: Mészáros Luca

2. hely: Oczella Margaréta

3. hely: Kovács Anna

Különdíj: Czuczi Adél

 

3. évfolyam:

1. hely: Puskás Szilvia

2. hely: Kardos Vanessza

3. hely: Orosz Attila

Különdíj: Vida Natasa

 

4. évfolyam:

1. hely: Bozóki Csenge

2. hely: Farkas Vanessza

3. hely: Török Alexa

Különdíj: Pillár Teodor

 

 

Festői piknik verseny

 

1. hely: Dömsödi Anna

Felkészítő: Kolláth Edit

 

Országos atlétika diákolimpia döntő

 

Egyéni

2. hely Kovács Helga

Felkészítő: Merza Sándor

 

Csapat:

10.hely Hering Dóra, Vida Jázmin Natasa, Kovács Helga, Gál Panka, Szabó Vanessza és Dancsó Bernadett

Felkészítő: Merza Sándor

 

Országos atlétika diákolimpia megyei döntő

 

Összetett megyei bajnok

Stráma Klaudia

Felkészítő: Merza Sándor

 

Kislabda hajítás

1.hely Bagi Kristóf

 

Csapat:

1.hely Hering Dóra, Vida Jázmin Natasa, Kovács Helga, Gál Panka, Szabó Vanessza és Dancsó Bernadett

Felkészítő: Merza Sándor

 

Röplabda versenyeredmények

 

III. korcsoport

Tavasz kupa II. hely

Tóth Laura

Balogh Zsófia

Szepesi Dorina

Takács Viktória

Takács Szilvia

Lantos Viktória

Pataki Kamilla

Varga Virág

Dénes Lilli

 

IV korcsoport  lány

Szent Erzsébet kupa V. hely

Tavasz kupa IV. hely

Bellér Bianka

Piti Fanni

Stráma Klaudia

Gaál Réka

Váradi Erika

Koncz Éva

Czakó Nóra

Bölcskei Molnár Sára

Gurdon Hanna

Balogh Dóra

 

IV. korcsoport fiú

Diákolimpia V. és VI. hely

Potocska Tamás

Guti Botond

Német Kristóf

Tóth Bence

Takács Bence

Pengő János

Bagi Kristóf

Halász Lóránd

Berki Balázs

Ponyeczki Ákos Soma

Rácz Martin

Török Dániel

 

 

Gallasz városi sakk verseny

 

Leány:

1.hely: Puskás Szilvia

 

Alsós fiú:

1. hely: Adorján Kende

3. hely: Kovács Marcell

 

Felsős fiú:

3. hely: Pásztor Dávid

Felkészítő: Szűcsné Péli Katalin

 

Görgey Artúr történelem verseny

 

5. hely: Pádár Kristóf, Vass Katalin, Kádár Győző

Felkészítő: Szelesné Mohácsi Éva

 

Illusztrációs rajz pályázat

 

1-2. évfolyam

1.hely: Mácsai Julián

Különdíj: Labát Vivien

Felkészítő: Seres Katalin

 

3-4. évfolyam

Különdíj: Vollár Virág Andrea

Felkészítő: Kasza Erika

 

5-6. évfolyam

1. hely: Dömsödi Anna

3. hely: Bihari Dániel

Felkészítő: Kolláth Edit

 

Humán tanulmányi verseny

 

Magyar irodalom:

1.hely: Molnár Gabriella, Halász Lóránd, Urbancsok Evelin, Czirbus Dorottya

Felkészítő: Molnár Henriett

 

Történelem:

1.hely: Pengő János, Takács Bence, Vas Zoltán, Sántha Máté

Felkészítő: Erdészné Kulman Mária

 

Curie környezetvédelmi emlékverseny országos döntő

 

4.hely: Molnár Emma, Szebeni Kata, Horváth Hunor

Felkészítő: Slégerné Szalai Irén

6. hely: Orosz Abigél, Zernig Csenger, Pataki Róbert

Felkészítő: Fülöpné Deák Sára

 

Iskolai foci csapat eredményei korosztályonként

 

I. korcsoport

Szentesi Kinizsi Szite felkészülési torna III.hely

Diákolimpia I. hely

 

ÁGOSTON BENCE  
BÁLINT ZÉTÉNY RÓBERT  
BÁTASZÉKI ZSOMBOR  
BIHARI DÁVID  
BIHARI MÁTÉ  
CZIROK CSABA  
CSERNUS-TURZA CSONGOR  
CSONKA ZSOLT  
DEÁK KÁLMÁN  
FÁSI BOTOND BENDEGÚZ  
GODA BENCE  
GUNDL ALBERT  
HIRTH BOTOND  
HORVÁTH ÁRON  
KOROM BRENDON  
LENGYEL BARNABÁS 
LIPCSEI SZABOLCS  
MISKOLCZI TITUSZ  
MOLNÁR BOLDIZSÁR  
PÁSZTOR JONATÁN ÁRON  
QENAJ ALBAN  
SINKÓ FERENC  
SZIRBIK BENEDEK IMRE  
VARGA ZÉTÉNY
VINCZE KRISZTIÁN  
ZSÍROS NIMRÓD PÁL

 

II. korcsoport

Szentesi Kinizsi Szite felkészülés torna III. hely

Diákolimpia II. hely

 

AMBRUS MARCELL 
BIHARI ENDRE   BÍRÓ GERGŐ  
CHOMIAK VIKTOR PÉTER  
CSÁNYI
DÖME BRUNÓ JÁNOS  
GERE CSANÁD  
JÓZSA PATRIK  
KONDOR KONRÁD  
LENGYEL ZSOMBOR  
MÁCSAI ÁKOS 
MOLNÁR BARNABÁS
PÁDÁR GÁBOR
PARÁDI TAMÁS 
PÁSZTOR JOEL DÁNIEL  
PATAKI RÓBERT TAMÁS
PINTÉR ÁDÁM  
SZABÓ BENCE  
SZIKORA LEVENTE MÁTÉ  
TÓTH MARTIN
TÚRI BARNABÁS  

 

III. korcsoport

Futsal diákolimpia I. hely

 

BODNÁR SZABOLCS
BUBORI ARABELLA  
GERE SZABOLCS  
HUSZÁK KRISZTIÁN
KISS CSANÁD 
KONDOR MÁRK  
MÉSZÁROS BENCE  
POGÁNY PÉTER ISTVÁN
PÓLYA SZABOLCS TIBOR 
SÁRKÖZI KORNÉL  
SERES ZÉTÉNY ZSOMBOR
SZABÓ GERGŐ  
SZÉLL ZSOMBOR

IV. korcsoport

Futsal diákolimpia III. hely

Diákolimpia II. hely

Forray torna III. hely

 

BAGI KRISTÓF TAMÁS
BELEON BARNA  
BERTUS IVÁN  
BUBORI ZOLTÁN IVÓ
GULYÁS TAMÁS PATRIK
GUT ZSOMBOR  
HALÁSZ LÓRÁND  
KIS CSABA LEVENTE  
KOVÁCS BENCE 
LOVAS IMRE  
POTOCSKA TAMÁS
ROSTÁS BRENDON 
SZIKORA SZILÁRD CSABA  
TAKÁCS BENCE IMRE
TÖRÖK DÁNIEL


 

 

Iskolai versmondó verseny

 

1-2. évfolyam

1.hely: Hérány Ferenc 1.a

Felkészítő: Nánási Attila

2.hely: Gazsi Janka 2.a

Felkészítő: Győrffy Márta

3.hely: Nagy Zsuzsanna 2.b

Felkészítő: Friesz Nóra

 

Különdíj:

Poszert Panna 2.b

Felkészítő: Friesz Nóra

 

3-4. évfolyam

1. hely: Szebeni Kata 4.b

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

2. hely: Kovács Helga 4.b

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

3. hely: Puskás Szilvia 3.a

Felkészítő: Orosziné Tihanyi Márta

 

Különdíj:

Bozóki Csenge 4.c

Felkészítő: Tarr Piroska

 

I. Szentes kupa tornaverseny

 

I. korcsoport 2 szeres csapat a II. hely

I. korcsoport 3 szeres csapat a III. hely

Czuczi Adél
Kuli Réka
Czakó Nikolett
Herczeg Borbála
Horpácsi Dóra
Vida Szonja
Szabó Laura

 

II. korcsoport I. hely

Kardos Vanessza

Vida Natasa

Minda Erika

Fazekjas Dorina

Lénárt Réka

Kovács Helga

Szabó Vanessza

Gál Dalma

 

Egyéni összetett:

I. hely: Kovács Helga

II. hely: Gál Dalma

 

III. korcsoport III. hely

Kovács Bianka

Barna Adél

Gyuricza Kinga

Kovács Helga

Bátaszéki Vivien

Szabó Vanessza

 

Egyéni összetett:

II. hely: Szabó Vanessza

 

Különdíj:

Szabó Vanessza

 

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit

 

Országos tudásbajnokság matematika verseny

 

3.hely: Szilágyi Anna

Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

 

XI. Arany Kupa Szeged

 

I. korcsoport 3 szeres csapat a III. helyen végzett:

Czuczi Adél 2. a
Kuli Réka 2. a
Czakó Nikolett 2. a
Mácsai Juliána 2. b
Herczeg Borbála 2. b
Horpácsi Dóra 1. b
Vida Szonja 1. b
Mácsai Kincső ovis

II. korcsoportos lányok az I. helyet szerezték meg:

Kardos Vanessza 3. b
Lénárt Réka 3. b
Vida Natasa 3. b
Minda Erika 3. c
Kovács Helga 4. b
Szabó Vanessza 5. b

Egyéni összetettben:

I. hely: Szabó Vanessza
II. hely: Kovács Helga

III. korcsoport II. helyen végzett:

Gyuricza Kinga 5. b
Bátaszéki Vivien 5. c
Barna Adél 5. b
Kovács Bianka 5. b
Szabó Vanessza 5. b
Kovács Helga 4. b

 

Felkészítő: Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit

 

Garzó Imre területi fizika verseny

 

1. hely: Sántha Máté
1. hely: Ludányi Levente
2. hely: Huszka Ákos
3. hely: Takács Vendel
Felkészítő tanár: Geráné Révész Gabriella

 

Jedlik Ányos országos fizika verseny

 

5.hely: Huszka Ákos

5.hely: Sántha Máté

Felkészítő: Geráné Révész Gabriella

 

Megyei matematika verseny

 

3.évfolyam

3.hely: Ludányi Lóránt

Felkészítő: Vass Renáta

 

Föld-víz-levegő természetismereti és környezetvédelmi verseny

 

,,Ökolábasok'' ,   1. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Hobot Anna, Szalai Kamilla, Kocsmár Szabolcs,Varga Virág.

 

A tanulók felkészítő tanárai: Fekete Zoltán,Kolláth Edit, Janiga Lászlóné,Szemerédi András

 

Bókay Árpád országos biológia verseny

 

5.hely: Szalai Virág Katalin 

9.hely: Szepesi Dorina

20.hely: Bihari Dániel

 

Járási számítástechnikai tanulmányi verseny


6. évfolyam:
2. hely: Török Máté (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Lucza László)

7. évfolyam:
2. hely: Sarusi-Kis Olivér (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Lucza László)

8. évfolyam
2. hely: Urbancsok Evelin (Szentesi Koszta József Általános Iskola fk.: Szabóné Borbás Edit

 

Megyei helyesírási verseny

 

IV. hely: Molnár  Mónika  2.c     
IV. hely: Vajda Csaba 4.c  

Felkészítő: Tarr Piroska  
VI. hely: Kovács  Helga 4.b     
VIII. hely: Orosz  Attila  4.b     
IX. hely: Pádár  Gábor  4.b   

Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

 

Városi helyesírási verseny

 

II. hely: Molnár  Mónika  2.c 
II. hely: Orosz Attila 3.b
I. hely: Pádár  Gábor 4.b
II. hely: Vajda  Csaba 4.c
III. hely: Kovács  Helga  4.b

 

Iskolai helyesírási verseny

 

I. hely: Molnár Mónika  2.c    - Siposné Vincze Andrea
II. hely: Orosz Petra 2.b    - Friesz Nóra
III. hely: Matajsz Janka 2.b   -  Friesz Nóra
IV. hely Kovács  Eszter 2.c    -  Siposné Vincze Andrea

I.    Orosz Attila 3.b
II.   Sipos Kornél 3.b
III.  Gortva  Levente 3.b
IV.  Héri  Dániel 3.b     - Kormos  Ferencné tanítványai

I. hely: Pádár  Gábor 4.b 
II. hely: Kovács  Helga 4.b
III. hely: Kocsárdi  Ádám 4.b   -    Pappné Pintér  Etelka  tanítványai
IV. hely: Vajda  Csaba 4.c    -    Tarr  Piroska  tanítványa

 

"Makkosmatek" verseny

 

5. osztály:
III. helyezett Urbancsok Kristóf (f.k.: Barna Erika)

6. osztály:
IV. helyezett Sipos Teodor (f.k.: Balogh Terézia)
VI. helyezett Szepesi Dorina (f.k.: Lucza László)

7. osztály:
IV. helyezett Huszka Ákos (f.k.: Lucza László)
VI. helyezett Takács Vendel (f.k.: Lucza László)

8. osztály:
V. helyezett Halász Loránd (f.k.: Szabóné Borbás Edit)
IX. helyezett Szilágyi Anna Sára. (f.k.: Szabóné Borbás Edit)

 

4.évfolyamos matematika verseny

 

1.hely: Sántha Ádám
3.hely: Adorján Kende

 

Felsős városi matematika verseny

 

5. évfolyam
1. hely: Urbancsok Kristóf (felkészítő: Barna Erika)
4. hely: Mészáros Bence (felkészítő: Barna Erika)

6. évfolyam
1. hely: Szepesi Dorina (felkészítő: Lucza László)
2. hely: Sipos Teodor (felkészítő: Balogh Terézia)

7. évfolyam
1. hely: Ludányi Levente (felkészítő: Lucza László)
3. hely: Mácsai Kristóf (felkészítő: Lucza László)

8. évfolyam
3. hely: Halász Loránd (felkészítő: Szabóné Borbás Edit)
4. hely: Urbancsok Evelin (felkészítő: Szabóné Borbás Edit)

 

Curie matematika emlékverseny országos döntő

 

3. évfolyam:
3. hely: Sáfár Adél (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
9. hely: Takács Aletta (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
10. hely: Csóri Zsombor (Felkészítő tanár: Vass Renáta)

4. évfolyam:
4. hely: Adorján Kende (Felkészítő tanár: Grecsóné Ambrus Edit)
5. hely: Bakos István (Felkészítő tanár: Vincze Gabriella)
6. hely: Sántha Ádám (Felkészítő tanár: Grecsóné Ambrus Edit)
11. hely: Pataki Róbert (Felkészítő tanár: Vincze Gabriella)

6. évfolyam:
10. hely: Sipos Teodor (Balogh Terézia)

7. évfolyam:
11. hely: Huszka Ákos (Felkészítő tanár: Lucza László)
12. hely: Ludányi Levente (Felkészítő tanár: Lucza László)

8. évfolyam:
1. hely: Szilágyi Anna (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)

 

Teleki Pál földrajz - földtan megyei döntő

 

7.évfolyam:

4. hely: Mácsai Kristóf 

Felkészítő tanár: Matajsz Márkné Ferencz Anita

 

8. évfolyam:

3. hely: Pádár Kristóf

5. hely: Fekete Tamás

Felkészítő tanár: Szemerédi András

 

Kerékpáros iskola kupa


Csapat:
3. hely: Koszta József Általános Iskola (Mátéfi Patrícia, Stráma Klaudia, Tóth Bence, Varga Levente)

 

Bor Pál fizika verseny döntő

 

2. hely: Mácsai Kristóf
6. hely: Sántha Máté
10. hely: Takács Vendel
       

Felkészítő tanár: Geráné Révész Gabriella

 

Országos Diákolimpia torna

 

II. korcsoport 11.hely

Lénárt Réka 3.b
Kardos Vanessza 3.b
Vida Natasa 3.b
Kovács Helga 4.b
Szabó Vanessza 5.b
Gál Dalma 5.a


Felkészítők: Oroszi Szilvia és Szabóné Borbás Edit

 

Koszta festőverseny

 

I. korcsoport

3. hely: Mészáros Lili (Koszta József Általános Iskola)
3. hely: Gazsi Janka (Koszta József Általános Iskola)
3. hely: Bölcskei Molnár Szonja (Koszta József Általános Iskola)

II. korcsoport
3. hely: Tényi Réka (Koszta József Általános Iskola)

III. Korcsoport
2. hely: Dömsödi Anna (Koszta József Általános Iskola)
3. hely: Tyityán Zorka (Koszta József Általános Iskola)

IV. korcsoport
2. hely: Tóth Rozália (Koszta József Általános Iskola)
3. hely: Molnár Dóra (Koszta József Általános Iskola)
5. hely: Molnár Dorottya (Koszta József Általános Iskola)

 

Orchidea-Pangea Tehetségkutató Matematika Verseny

 

6. évfolyam:
Sipos Teodor: megyei 2. hely és a 2. fordulóba az országos döntőbe jutott
Nagy Milán: megyei  17. hely
Pásztor Dávid: megyei 17. hely

Felkészítő tanáruk: Balogh Terézia
7. évfolyam:
Putzke Melanie: megyei 8. hely
Szabó László: megyei 8. hely
Elefánti Soma: megyei 18. hely

Felkészítő tanáruk: Lucza László

 

Curie matematika területi forduló

 

3. évfolyam:
1. hely: Sáfár Adél (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
2. hely: Takács Aletta (Felkészítő tanár: Vass Renáta)
3. hely: Csóri Zsombor (Felkészítő tanár: Vass Renáta)


4. évfolyam:
1. hely: Sántha Ádám (Felkészítő tanár: Grecsóné Ambrus Edit)
2. hely: Bakos István (Felkészítő tanár: Vincze Gabriella)
3. hely: Pataki Róbert (Felkészítő tanár: Vincze Gabriella)
3. hely: Adorján Kende (Felkészítő tanár: Grecsóné Ambrus Edit)


6. évfolyam:
1. hely Sipos Teodor (Balogh Terézia)


7. évfolyam:
2. hely Huszka Ákos
3. hely Ludányi Levente (Felkészítő tanár: Lucza László)


8. évfolyam:
1. hely: Szilágyi Anna (Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit)

 

Zrínyi Ilona matematika verseny területi forduló

 

Egyéni:
2. évfolyam:

6. helyezett: Gazsi Janka (fk.: Marcsó Katalin) és a pontszáma alapján az országos döntőbe jutott!
8. helyezett Mészáros Gergő (fk.: Seres Katalin)

3. évfolyam:
12. helyezett Takács Aletta (fk.: Vass Renáta)

4. évfolyam:
5. helyezett: Adorján Kende (fk.: Grecsóné Ambrus Edit)
9. helyezetett Sántha Ádám (fk.: Grecsóné Ambrus Edit)

6. évfolyam:
10. helyezett: Katarof Patrícia (fk.: Balogh Terézia)
13. helyezett: Szepesi Dorina (fk.: Lucza László)
14. helyezett Csatordai Janka (fk.: Balogh Terézia)

8. évfolyam:
7. helyezett: Szilágyi Anna (fk.: Szabóné Borbás Edit)


Csapat:
4. évfolyam:

2. helyezett: Adorján Kende, Sántha Ádám, Vajda Csaba (fk.: Gercsóné Ambrus Edit)

6. évfolyam:
2. helyezett: Katarof Patrícia, Szepesi Dorina, Csatordai Janka (fk.: Balogh Terézia és Lucza László)

 

Diákolimpia Országos Elődöntő Lány Szertorna

 

II. korcsoport:

3.hely

Csapat tagjai:
Kardos Vanessza 3.b
Vida Natasa 3.b
Fazekas Dorina 3.b
Kovács Helga 4.b
Gál Dalma 5.a
Szabó Vanessza 5.b


Felkészítők: Oroszi Szilvia és Szabóné Borbás Edit

 

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei döntő

 

5. osztály

7. hely Chemez Ágnes

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


6. osztály

1. hely Szepesi Dorina

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
5. hely Tyityán Zorka

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva


7. osztály

1. hely Mácsai Kristóf
4. hely Elefánti Soma
5. hely Szabó László

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

 

Bendegúz nyelvész verseny megyei döntő

 

1. osztály:

3. helyezett Lipcsei Szabolcs

Felkészítő: Matkócsik Andrea


5. osztály: 

2. hely Urbancsok Kristóf
8. hely Szőrfi Anna

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária


6. osztály: 

1. hely Szepesi Dorina

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz
4. hely Szalai Virág 

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
8.  hely Lantos Viktória

Felk.észítő: Dévayné Szabó Éva


7. osztály:

2. hely Mácsai Kristóf
4. hely Elefánti Soma
8. hely Putzke Melanie

Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


8. osztály:

1. hely Szilágyi Anna

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva
3. hely Pádár Kristóf
5. hely Gáspár Vivien

Felkészítő: Tóthné Hlavács Mária
6. hely Sarkadi- Nagy Lívia Petra

Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Megyei torna diákolimpia


I. korcsoport 2 szeres (talaj, szekrényugrás) csapata a 5. helyen végzett.
Kuli Réka, Czakó Nikolett, Czuczi Adél, Herczeg Borbála, Szabó Laura, Horpácsi Dóra, Vida Szonja


II. korcsoport 3 szeres (talaj, szekrényugrás, gerenda) csapata a 2. helyen végzett.
Gál Dalma, Szabó Vanessza, Kovács Helga, Lénárt Réka, Kardos Vanessza, Vida Natasa, Fazekas Dorina, Minda Erika

Ebben a korcsoportban egyéni összetett második helyezettje Szabó Vanessza lett.

A III.- IV. korcsoport legfiatalabb diákjaiként az 5. helyet szerezték meg:
Barna Adél, Bátaszéki Vivien, Gyuricza Kinga, Kovács Bianka, Szalai Kamilla

Felkészítők:
Oroszi Szilvia, Szabóné Borbás Edit

 

XXIV. „Bocskai – Vénkert” Kupa országos meghívásos lány és fiú tornaverseny

 

II. korcsoportos lányok 12 csapatból a 4. helyen végeztek.
Kardos Vanessza 3.b, Vida Szonja 3.b, Lénárt Réka 3.b, Szabó Vanessza 5.b, Kovács Helga 4.b


A III.-IV. korcsoportos lányok 9 csapatból a 6. helyen végeztek.
Barna Adél 5.b, Kovács Bianka 5.b, Bátaszéki Vivien 5. b, Gyuricza Kinga 5. b, Szabó Vanessza 5. b
Felkészítők: Oroszi Szilvia és Borbás Edit

 

XXVI. FORRAY TORNA MEGHÍVÁSOS TORNAVERSENY

 

I. korcsoport:

A csapat 2 szeres (ugrás és talaj) versenyen 14 csapatból a III. helyen végzett.
A 3 szeres (ugrás, talaj, gerenda) csapatversenyben 6 csapatból a III. helyen végezett.
Mácsai Kincső ovis, Horpácsi Dóra 1.b, Vida Szonja 1.b, Kuli Réka 2.a, Czuczi Adél 2.a, Herczeg Borbála 2.b, Szabó Laura 2.b

A korcsoport szerenkénti döntőjében:
Kuli Réka a III. helyen végzett.


II. korcsoport

A csapat 12 csapatból a II. helyen végezett.
Vida Natasa 3.b, Lénárt Réka 3.b, Sörös Lara 3.b, Kovács Helga 4.b, Szabó Vanessza 5.b, Bölcskei Molnár Zita 3. a, Kovács Szemirámisz 4. c


Egyéni összetett eredmények:
I. hely: Kovács Helga
II. hely: Szabó Vanessza

II. korcsoport szerenkénti döntő eredményei:
Ugrás:
I. hely: Kovács Helga
II. hely: Szabó Vanessza
Talaj:
III. hely: Szabó Vanessza
III. hely: Kovács Helga
Gerenda
III. hely: Kovács Helga
III. hely: Szabó Vanessza


III. korcsoportos csapat III. helyezett lett.
Barna Adél 5.b, Gyuricza Kinga 5.b, Kovács Bianka 5.b, Bátaszéki Vivien 5.b, Szabó Vanessza 5.b, Kovács Helga 4.b

 

III. korcsoport szerenkénti döntősei:
Ugrás:
I. hely: Barna Adél
II. hely: Gyuricza Kinga
III. hely: Kovács Bianka
III. hely: Szabó Vanessza


Felkészítők: Oroszi Szilvia és Borbás Edit

 

Kiss Bálint Református Ált. Isk. Nyelvtani és szövegértési versenye:


7. évfolyam

II. hely.: Huszka Ákos 7.b (felk. tanár: Dévayné Szabó Éva)
6. évfolyam

II. hely.: Székely Csenge 6. c (felk. tanár: Egedi Krisztina)
5. évfolyam

III. hely.: Urbancsok Kristóf 5. a (felk. tanár: Egedi Krisztina)

 

Játékos német verseny a Kosztában

 

II. hely: Szilágyi Anna, Labádi Júlia, Halász Loránd

 

Klauzál szépkiejtési verseny

 

7. évfolyam
II. hely Chomiak Dávid

Felkészítő tanár.: Dévayné Szabó Éva

 

Curie környezetvédelmi emlékverseny

 

3-4. évfolyam
I. hely: Pataki Róbert, Orosz Abigél, Zernig Csenger (felkészítő: Deák Sára),
II. hely:  Molnár Emma, Horváth Hunor, Szebeni Kata (felkészítő: Slégerné Szalai Irén),
III. hely: Molnár Balázs, Kocsárdi Ádám (felkészítő: Slégerné Szalai Irén),
IV. hely:  Pádár Gábor, Döme Brunó, Kis György (felkészítő: Slégerné Szalai Irén).

5-6. évfolyam
I.Körzet:
I. hely: Dénes Lili, Insperger Bársonyka, Székely Csenge (felkészítők: Janiga Lászlóné és Szemerédi András),
IV. hely: Ágoston Máté, Musa Fanni, Szőrfi Anna (felkészítő: Fekete Zoltán),
VI. hely: Bónus Ákos, Kollár Szabolcs, Sípos Teodor (felkészítők: Janiga Lászlóné és Szemerédi András).

II. körzet:
I. hely:  Kocsmár Szabolcs. Szalai Virág, Szebeni Gergő (felkészítők: Janiga Lászlóné és Szemerédi András),
VI. hely Bubor Brenda, Katarof Patrícia, Gyuga Barnabás (felkészítők: Janiga Lászlóné és Szemerédi András).

7-8. évfolyam: 
II. hely: Szilágyi Anna Sára, Labádi Júlia, Urbancsok Evelin (felkészítők: Balogh Terézia és Janiga Lászlóné),
III. hely: Fekete Tamás, Kádár Győző, Pádár Kristóf (felkészítők: Janiga Lászlóné és Szolláthné Sárközi Sarolta), 
V. hely: Orosz Márk, Szabó László, Sántha Máté (felkészítő: Matajsz Márkné Ferencz Anita).

 

 

Varga Tamás országos matematika verseny megyei forduló

 

7. évfolyam (38 induló):
3. hely: Mácsai Kristóf
4. hely: Takács Vendel
6. hely: Ludányi Levente és Sántha Máté
Felkészítőjük: Lucza László

8. évfolyam (47 induló):
3. hely: Szilágyi Anna
12. hely: Urbancsok Evelin.
Felkészítőjük: Szabóné Borbás Edit

 

Könyvtárhasználati verseny

 

3-4. évfolyam

3.hely: Insperger László, Orosz Bianka

4.hely: Prozlik Lenke és Lénárt Lotti

Felkészítő: Csorba Ildikó

 

5-6.évfolyam

1.hely: Rácz Zoé Petra és Kovács Petra

2.hely: Lantos Viktória és Kocsmár Szabolcs

3.hely :Mikó Adél Janka és Musa Fanni

 

7-8. évfolyam

1.hely: Szilágyi Anna, Urbancsok Evelin

Felkészítő: Csorba Ildikó

 

 

 

Mesemondó megyei verseny

 

4. évfolyam:
3. hely: Kovács Helga


Felkészítő tanár: Pappné Pintér Etelka

 

Mesemondó területi verseny

 

2. évfolyam:
1. hely: Nagy Zsuzsanna

Felkészítő tanár: Friesz Nóra

 

4. évfolyam:
1. hely: Kovács Helga


Felkészítő tanár: Pappné Pintér Etelka

 

Mesemondó verseny

 

1-2. évfolyam:
1. hely: Nagy Zsuzsanna

Felkészítő tanár: Friesz Nóra
2.hely: Mácsai Juliána

Felkészítő tanár: Friesz Nóra
3.hely: Csonka Dorina

Felkészítő tanár: Siposné Vincze Andrea


3-4. évfolyam:
1.hely: Bölcskei Molnár Zita

Felkészítő tanár: Oroszné Tihanyi Márta
2.hely: Farkas Vanessza

Felkészítő tanár: Tarr Piroska
3.hely: Kovács Helga

Felkészítő tanár: Pappné Pintér Etelka

 

 

Animációs verseny

 

I.    korcsoport (3-4. osztály):
2. hely: A mezei nyúl és a sündisznó: Szentesi Koszta József Általános Iskola Derekegyházi Tagintézménye (Hajdú Hanna Julianna, Ponicsán Anna Franciska, Czakó Gábor)

Felkészítő: Tricskó Márta


II. korcsoport (5-6. osztály):
1. hely: A fehér ló mondája: Koszta József Ált. Isk. (Dénes Lili, Szepesi Dorina, Gere Szabolcs)

Felkészítő: Kolláth Edit, Lucza László
2. hely: Rege a csodaszarvasról: Koszta József Ált. Isk. (Szalai Virág, Dávid Lora, Csáki Anna)

Felkészítő: Kolláth Edit, Lucza László
3. hely: Lehet kürtje: Koszta József Ált. Isk. (Varga Virág, Csatordai Janka, Lantos Viktória)

Felkészítő: Kolláth Edit, Lucza László

 

Idegen nyelvi veseny a BJG-ben

 

8.évfolyam (német)

1.hely: Szilágyi Anna ,  Frajtsák Raul és Varga Levente  

5.hely: Gáspár Evelin, Tóth Bence

Felkészítő: Egedi Krisztina

 

8.évfolyam (angol)

3.hely: Váradi Erika, Gaál Réka, Virágos Nóra

Felkészítő: Kovács Éva   

    

 

Bolyai anyanyelvi megyei csapatverseny

 

3. osztály:
1. hely döntős : Csajos-csapat   
Kardos Vanessza
Kertész Abigél
Sörös Lora
Vida Jázmin Natasa   


2. hely: Észlények   
Gortva Levente
Nagy Kira
Ördög Adrienn
Tedás Csenge     
Felkészítő: Kormos Ferencné


3. hely: BetűÁszok   
Boldizsár Rebeka
Ludányi Lóránt
Sáfár Adél
Takács Aletta   
Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta


6. hely: Szuper srácok
Fülep Zsombor
Hankó Endre
Legeza Roland
Orosz Attila   
Felkészítő: Kormos Ferencné

 

7.hely:

Ágoston Bence

Csóri Zsombor

Kovács Marcell

Puskás Szilvia

Felkészítő: Oroszné Tihanyi Márta

4. osztály:

5. hely: Tudorka   
Fási Regő
Kocsárdi Ádám
Kovács Helga
Pádár Gábor  
Felkészítő: Pappné Pintér Etelka

6. osztály:

5. hely: Szószátyárok
Lovas Imre
Sáfár Nóra
Szepesi Dorina
Török Máté   
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz


6. hely: Észlények   
Katarof Patrícia
Papp Eszter
Sípos Teodor
Szólát Viktória
Felkészítő:  Dévayné Szabó Éva

7. osztály

2. hely: Többet ésszel, mint erővel.   
Beke Kata
Herczeg Csanád
Orosz Márk
Takács Vendel 
Felkészítő: Sántháné Deim Alíz

8. osztály:

4. hely: Visszahatók   
Labádi Júlia
Páger Gréta
Sarkadi Nagy Lívia Petra
Szilágyi Anna 
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

 

Bolyai matematika megyei csapatverseny

 

3. évfolyam:
4. hely: „Számkirályok-2” - Takács Aletta, Sáfár Adél, Boldizsár Rebeka, Ludányi Lóránt

Felkészítő tanár: Vass Renáta
10. hely „4-es fogat” Ormai Zoltán, Héri Dániel, Orosz Attila, Legeza Roland

Felkészítő tanár: Csenkiné Miczki Ildikó

5. évfolyam:
4. hely: „Számtalanok” - Bagi Samu, Atkári Áron Mészáros Bence Urbancsok Kristóf

Felkészítő tanár: Barna Erika

7. évfolyam:
2. hely: „Ész a hetediken” - Elefánti Soma, Ludányi Levente, Mácsai Kristóf, Takács Vendel

Felkészítő tanár: Lucza László
8. hely: „4D” – Bene Richárd, Huszka Ákos, Sántha Máté, Szabó László

Felkészítő tanár: Lucza László

8. évfolyam:
1. hely „Négy toThalész" – Fekete Tamás, Halász Loránd, Urbancsok Evelin, Szilágyi Anna

Felkészítő tanár: Szabóné Borbás Edit és a november 21-én Budapesten rendezendő országos döntőbe jutottak.

 

XXVI. Horváth Mihály Emlékverseny


Magyar nyelv és irodalom, 8. osztály:
2. hely: Szilágyi Anna
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

"Szeretek gondolkodni!", 7. osztály:
1.hely: Elefánti Soma
Felkészítő: Term tud. mk.
2.hely: Orosz Márk
Felkészítő: Term tud. mk.
3.hely: Mácsai Kristóf
Felkészítő: Term tud. mk.

"Szeretek gondolkodni!", 8. osztály:
1.hely: Szilágyi Anna
Felkészítő: Term.tud. mk
2.hely: Urbancsok Evelin
Felkészítő: Term.tud. mk

Matematika, 8. osztály:
1.hely: Szilágyi Anna
Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
2.hely: Halász Loránd
Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
3.hely: Fekete Tamás
Felkészítő: Szabóné Borbás Edit
6-7.hely: Urbancsok Evelin
Felkészítő: Szabóné Borbás Edit

Matematika, 7. osztály:
2.hely: Ludányi Levente Felkészítő: Lucza László
3.hely: Mácsai Kristóf Felkészítő: Lucza László
5.hely: Huszka Ákos Felkészítő: Lucza László


Német nyelv, 8. osztály:
3.hely: Halász Loránd
Felkészítő: Egedi Krisztina
4.hely: Szilágyi Anna
Felkészítő: Egedi Krisztina

Német nyelv, 7. osztály:
5.hely: Chimiak Dávid
Felkészítő: Dévayné Szabó Éva

Angol nyelv, 8. osztály:
1.hely: Vass Katalin
Felkészítő: Kovács Ágnes

Angol nyelv 7. osztály:
4.hely: Mácsai Kristóf
Felkészítő: Szabó Veronika
4.hely: Elefánti Soma
Felkészítő: Kovács Éva

 

Kisiskolások közlekedési verseny

 

Egyéni
3. hely: Pusztai Marcell

Legügyesebben közlekedő: Túri Barnabás

 

Reformáció futás
 

Egyéni:
2004-es lány:

1.hely: Mácsai Kata
2.hely: Kovács Helga

2003-as lány:
3.hely: Varga Virág

2002-es lány:
1.hely: Stráma Klaudia
3.hely: Dancsó Lilla

2001-es lány:
4.hely: Bátaszéki Anita
5.hely: Szilágyi Anna

2003-as fiú:
2.hely: Hajdú László

2002-es fiú:
4. hely: Ludányi Levente

2001-es fiú:
5.hely: Guti Botond

Csapat:
2004-es lány:

1.hely: Mácsai Kata, Kovács Helga, Szabó Vanessza, Kovács Bianka

2003-as lány:
3.hely: Varga Virág, Bubor Brenda, Pataki Kamilla, Szakál Diána

2002-es lány:
2.hely: Stráma Klaudia, Dancsó Lilla, Tóth Lili, Ráduly Annamária

2001-es lány:
1.hely: Bátaszéki Anita, Szilágyi Anna, Labádi Julianna, Gáspár Vivien

2003-as fiú:
1.hely: Hajdú László, Sipos Teodor, Boldizsár Bence, Mészáros Mihály, Kollár Szabolcs, Sándor Ábel

2002-es fiú:
3.hely: Ludányi Levente, Kocsmár Szabolcs, Pataki Zoltán

2001-es fiú:
3.hely: Guti Botond, Halász Loránd, Prozlik Ádám

 

Adó 1%

Naptár

<<  Október 2017  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul

Határtalanul beszámoló

Chat



Csengetési rend

 1.óra 7:45  - 8:30
 2.óra 8:45  - 9:30
 3.óra 9:40  - 10:25
 4.óra 10:35 - 11:20
 5.óra 11:30 - 12:15
 6.óra 12:20 - 13:05

Ebédfizetés

2017. október 16-17-18.

Hétfő, Kedd, Szerda

7:30 - 12:00

13:00 - 16:30

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!!

Copyright © 2012 Koszta József Általános Iskola. Minden jog fenntartva!
Webdesing: Szeri Tamás, redei.hu, Joomla template