Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 23 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2022-2023 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2022/2023

 
 
 
 
Medve matematikaversenyek:

Kisbocs kategóriában (5-6. osztály)

Arany minősítést ért el az alábbi csapat:

Szabó Nimród, Hingl Zsombor, Szabó-Forrai Detre (Dél-Alföldi régióban 19. helyezett lett)

Bozó Honorka Hanna, Bartha Lívia, Darabos Dorka

Sárközi Ferenc, Dósai-Molnár Zalán, Pakó Barnabás

Tar Gábor, Mogyorósi Zalán, Kuti Nóra

Bikádi Fruzsina, Szabó Vanda, Szabó Adrienn

Juhász Anett, Szénási Lilla, Török Adél Zea

Óvári Zsombor, Gagov Borisz, Szűcs Botond

Tary Panna, Lovas Nóra, Kőteleki Rajmund

Szűcs Konrád, Bakos Norbert

Horváth Márk, Hajdú Hunor

Konkoly Linett, Bende Boróka, Szilvási Zsanett

Sárközi Nóra, Dóczi Dóra, Szalva Flóra

 

Ezüst minősítést értek el az alábbi csapatok:

Michailovits Patrik Balázs, Mácsai Zétény

Ormai Dorka, Sipos Áhim, Varga Anna

 

 

Kismedve kategóriában (7-8. évfolyam)

Arany minősítést értek el az alábbi csapatok:

Orosz Péter, Ráduly Dénes (a Dél-Alföldi régióban 11. helyezett lett)

Bódi Levente, Mészáros Milán

Deák Dániel, Giczi Dániel, Zhao Zigian

Antal Dominik, Megyaszai Péter, Insperger Ferenc

Orosz Máté, Nagy Balázs, Mácsai Zalán

 

Bronz minősítést ért el az alábbi csapat:

Balogh Árpád Balázs, Janó Flórián, Véró-Magony Konrád

 

Felkészítő tanárok: Balogh Terézia, Borbás Edit, Lucza László.

 

 

 

 

2.   Medve Szabadtéri Csapatverseny 2022/23

Összetett pontverseny regionális forduló

 

Országszerte, 2022. szeptember 25. - 2023. június 10.

Az eredménylistában szereplő csapatok a 2022/23-as tanév összetett pontversenyének résztvevői, azaz az őszi fordulóban és egy tavaszi fordulóban is részt vettek.

A lista régiónként külön-külön összpontszám szerint van rendezve:

Medvebocs kategória:

Kismedve kategória:

Felkészítő tanárok: Balogh Terézia és Lucza László

 
 
Országos Grafikus Programozási Verseny országos döntő

Ezen az országos döntőn Giczi Dániel 8. évfolyamos tanulónk az előkelő 29. helyezést érte el.

Felkészítő tanára: Lucza László volt.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk Daninak a választott középiskolájában!

 
 
 
 
TIT Kalmár László matematikaverseny:

Iskolánk vármegyei és országos döntős eredményei:

5. évfolyam:

1. hely és országos döntős Tar Gábor, aki az ország 3. legjobb pontszámú helyén jutott döntőbe 267 fő résztvevő közül.

Gábor az országos döntőn kétnapi dolgozat eredményének összesítéseként 34 fő versenyző közül a 25. helyen végzett.

9. hely: Mogyorósi Zalán,

16. hely: Michailovits Patrik Balázs,

Valamennyi diák felkészítő tanára Balogh Terézia.

 

6. évfolyam:

13. hely: Pakó Barnabás

17. hely: Hingl Zsombor

Valamennyi diák felkészítő tanára Lucza László.

 

8. évfolyam:

7. hely: Mészáros Milán

Felkészítő tanára: Lucza László

 
 
Nature Tour idegen nyelvi levelező verseny:
 

I. KATEGÓRIA ANGOL NYELV (5-6.o.)

 

   I. hely: Bikádi Fruzsina és Konkoly Linett (5.a osztály)

                Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

IV. hely: Ormai Dorka és Török Adél Lea (6.b osztály)

                Felkészítő tanár: Egedi Krisztina

 

V. hely: Gazda Szonja és Lángi Adrienn (6.a osztály)

               Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

VI. hely: Juhász Anett és Kovács Viktória (6.b osztály)

                Felkészítő tanár: Kovács Éva

 

 

NÉMET NYELV (7-8.o.)

II.hely: Bihari Kamilla és Janó Flórián (7.b osztály)

             Felkészítő tanár: Egedi Krisztina

 

NÉMET NYELV (5-6.o.)

V.hely: Szabó Adrienn és Szabó Vanda (5.a osztály)

             Felkészítő tanár: Egedi Krisztina

 
 
Aranytoll 2023.:

A helyezettek:

1. évfolyam

I. Péter Panna 1.a osztályos tanuló (Siposné Vincze Andrea tanítványa)

II. Bikádi Gergő 1.a osztályos tanuló (Siposné Vincze Andrea tanítványa)

III. Pataki Ezra Dominik 1.c osztályos tanuló ( Szilágyi Szilvia tanítványa)

Különdíjas: Czakó Gergő 1.b osztályos tanuló ( Bencze Anett tanítványa)

2. évfolyam

I. Tar Dóra 2.a osztályos tanuló ( Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

II. Ágoston Dorka 2.a osztályos tanuló ( Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

III. Pap Zalán 2.b osztályos tanuló ( Győrffy Márta tanítványa)

Különdíjas: Gwiazdowski Hanna 2.c osztályos tanuló ( Bohus Anita tanítványa)

 

3. évfolyam

I. Czakó Molli 3.a osztályos tanuló ( Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa)

II. Szabó Lotti 3.c osztályos tanuló ( Gulyás Szilvia tanítványa)

III. Kegyes Nimród 3.b osztályos tanuló ( Tarr Piroska tanítványa)

                                    Különdíjas: Juhász Kende 3.c osztályos tanuló ( Gulyás Szilvia tanítványa)

4. évfolyam

I. Keller Nóra 4.b osztályos tanuló ( Matkócsik Andrea tanítványa)

II. Döme Nóra 4. a osztályos tanuló ( Nánási Attila tanítványa)

III. Beszédes Barbara Emma 4.a osztályos tanuló ( Nánási Attila tanítványa)

                                     Különdíjas: Kresz Lilien Nina 4.a ( Nánási Attila tanítványa)

 
 
Bendegúz Tudásbajnokság országos döntő:

A következő szép eredmények születtek:

Széll Kamilla – Felkészítői: Kovács Éva – Széll Anna

● angol haladó tantárgyból - 2. helyezett

Nagy Bence Bertalan – Felkészítői: Oroszné Tihanyi Márta – Vass Renáta

● magyar nyelv tantárgyból – 12. helyezett

● olvasás, szövegértés tantárgyból – 18. helyezett

● matematika tantárgyból – 13. helyezett

 

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a felkészítő tanítók és tanárok munkáját!

 
 
 
Bendegúz MatekÁsz verseny országos döntő:
Gratulálunk a 3.c osztályos Doba Gergelynek a 9. helyezéshez és köszönjük Héjja Norbert felkészítő tanító munkáját!
 
 
 
K&H Vigyázz, Kész, Pénz!
Két fordulót sikeresen teljesítve jutottak a regionális döntőbe, ahol 2. helyen végeztek. A felkészüléshez és a versenyzéshez segítséget nyújtott Szigetiné Mészáros Zsuzsanna, a HSZC Szentesi Boros Sámuel Technikum tanára, melyet ezúton is köszönünk. A „Pénzlesők” csapat tagjai: Gajda Szabolcs, Orosz Péter, Ráduly Dénes és Szigeti Boglárka. Gratulálunk a szép eredményhez!
 
 
Területi matematikaversenyek:

2. osztályosok:

1. hely: Tar Dóra

3. hely: Nagy Bence

4. hely: Farmasi Levente

Felkészítő: Vass Renáta

3. osztályosok:

1. hely: Giczi Boglárka

4. hely: Doba Gergely

Felkészítő: Héjja Norbert

4. osztályosok:
2. hely: Iván Nóra

4. hely: Gila Zsombor

Felkészítő: Szabó-Hankó Judit

 
 
Bendegúz nyelvész verseny országos döntő:

Tar Dóra 2.a

15. helyezett

Oroszné Tihanyi Márta tanítónő tanítványai

 

 

Orosz Máté 7.b

Kegyes Dóra 7.c

21. helyezett

11. helyezett

Deim Aliz tanárnő tanítványai

 
Területi környezetismereti verseny:
Szabó Lotti 3. c osztály 1. helyezett
 
Alsós matematika verseny:

2.

Iván Nóra

Szentesi Koszta József Általános Iskola

felk.: Szabó-Hankó Judit

Gila Zsombor

Szentesi Koszta József Általános Iskola

felk.: Szabó-Hankó Judit

 
 
FitKid:

2023. 05.13-án Tatán rendezték meg a Fit Kid országos show versenyt, ahol Held Nikoletta 6. c osztályos tanulónk korosztályában, Dance B egyéni 4. helyezést ért el. Gratulálunk!

 
 
 
 
Bor Pál Fizikaverseny Vármegyei döntő:

Mészáros Milán 6. helyezést,

Deák Dániel 9. helyezést ért el.

Felkészítő: Révész Gabriella

 
 
Kerékpáros Iskola Kupa Vármegyei döntő:

Május 6-án rendezték Szegeden a Kerékpáros Iskola Kupa Vármegyei döntőjét.

Ahol Szentes várost iskolánk tanulója, Lipcsei Szabolcs képviselte és 4. helyezést ért el.

Felkészítő: Révész Gabriella
 
 
 
 
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny országos döntő:

7. évfolyamos csapatunk országos 3. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Gál Andrea, Kegyes Dóra, Kovács Karina 7.c osztályos tanulók.

Felkészítő tanárok: Kondorosi Krisztina, Szemerédi András

 

4. évfolyamos csapatunk országos 9. helyezést ért el.

A csapat tagjai: Deák Gergő, Máthé-Magyar Dominik 4.a osztályos tanulók.

Felkészítő tanító: Nánási Attila

 
 
 
Teleki Pál földrajzverseny:

A megyei döntőn elért kosztás eredmények:

7. évfolyam: 1. helyezett és országos döntőbe jutott: Héjja Norbert

                     2. helyezettek: Gál Andrea, Kegyes Dóra, Kovács Karina

                     3. helyezett: Kócsó Bence

                     4.helyezett: Gila Balázs

8. évfolyam: 6. helyezett: Deák Dániel

                     11.helyezett:Zhao Ziqian

A május 5-6-7-én Egerben megrendezett országos döntőbe 28 tanuló jutott be a hetedik évfolyamon (22 megyei és budapesti győztes, ill. 6 határon túli versenyző), ahol Héjja Norbert 15. helyezést ért el.

A diákok felkészítő tanára Szemerédi András volt.

 
Koszta-festőverseny:
I. korcsoport (1-2. osztály)
1. hely: Kozma Noémi, Koszta József Általános Iskola
 

III. korcsoport (5-6. osztály)

1. hely: Dóczi Dóra, Koszta József Általános Iskola

2. hely: Bozó Honorka, Koszta József Általános Iskola

 

IV. korcsoport (7-8. osztály)

2. hely: Nagy Laura, Koszta József Általános Iskola

 
 
Humán sikerek:

Április 4-én a Szentesi Klauzál Gábor Általános Iskolában rendezték meg a Petőfi-szavalóverseny területi döntőjét. Kozák Regő 6.a osztályos tanuló 3. helyezést ért el.

 Az Országos angol tanulmányi verseny megyei fordulóján Kiss Máté 7. b osztályos  tanuló 1. lett.

Mindkettőjük felkészítője Tóthné Hlavács Mária tanárnő volt.

Gratulálunk a szép eredményekhez a tanulóknak és a tanárnőnek is!

 
 
Bendegúz versenyek híradója:

BENDEGÚZ TUDÁSBAJNOKSÁG

(több fordulós levelezős verseny, a visszaküldött munkák eredményei alapján hívták be a sikeres versenyzőket a megyei fordulóra)

MAGYAR NYELV tantárgyból -

2. osztály:

1. helyezés - Nagy Bence Bertalan (országos döntős) – (Oroszné Tihanyi Márta)

24. helyezés - Bodnár Hanna – (Oroszné Tihanyi Márta)

3. osztály:

2. helyezés - Irsai Bence – (Tarr Piroska)

4. osztály:

12. helyezés - Széll Kamilla – (Matkócsik Andrea)

OLVASÁS, SZÖVEGÉRTÉS tantárgyból -

2. osztály:

1. helyezés - Nagy Bence Bertalan (országos döntős) – (Oroszné Tihanyi Márta)

3. helyezés - Ágoston Dorka – (Oroszné Tihanyi Márta)

MATEMATIKA tantárgyból -

2. osztály:

1. helyezés - Nagy Bence Bertalan (országos döntős) – (Vass Renáta)

7. helyezés - Ágoston Dorka – (Vass Renáta)

52. helyezés - Schalli Dominik – (Pásztor Henrietta)

ANGOL HALADÓ tantárgyból -

4. osztály:

1. helyezés - Széll Kamilla (országos döntős) – (Kovács Éva)

 

NyelvÉsz Anyanyelvi tanulmányi verseny

2. osztály:

1. helyezés – Tar Dóra (országos döntős) – (Oroszné Tihanyi Márta)

2. helyezés – Nagy Bence Bertalan – (Oroszné Tihanyi Márta)

13. helyezés – Kovács Ervin – (Ömböli-Bohus Anita)

3. osztály:

2. helyezés – Irsai Bence – (Tarr Piroska)

11. helyezés – Varga Zalán – (Gulyás Szilvia)

14. helyezés – Török Viktória – (Gulyás Szilvia)

19. helyezés – Doba Gergely – (Gulyás Szilvia)

4. osztály:

4. helyezés – Varga Zorka – (Matkócsik Andrea)

6. helyezés – Iván Nóra Krisztina – (Matkócsik Andrea)

 

MatekÁsz Matematikai tanulmányi verseny

2. osztály:

3. helyezés – Nagy Vencel – (Vass Renáta)

7. helyezés – Nagy Bence Bertalan – (Vass Renáta)

3. osztály:

1. helyezés – Doba Gergely (országos döntős) – (Héjja Norbert)

10. helyezés – Török Viktória – (Héjja Norbert)

20. helyezés – Illés Máté József – (Gila László)

 
 
 
 
Nemzetközi Kenguru Matematika verseny:

Az 5. évfolyam helyezettjei:

Név

Megyei helyezés

(102 fő közül)

Magyar helyezés

(2896 fő közül)

Tar Gábor

3. hely

69. hely

Mogyorósi Zalán

8. hely

213. hely

Michailovits Patrik Márk

15. hely

386. hely

Konkoly Linett

17. hely

476. hely

Bikádi Fruzsina

18. hely

487. hely

Malkócs Dávid

20. hely

529. hely

 
Népdaléneklési verseny:

Kicsiknél szóló kategóriában:

1.helyezett lett

Kovács Ervin 2.c  (Felkészítője: Pásztor Henriett)

Különdíjban részesült:

Szilágyi Sándor 4.a  (Felkészítője Nánási Attila)

Kicsiknél kiscsoportos kategóriában:

2.helyezett lett

Kozma Noémi, Sütő Réka és Kovács Ervin 2.c (Felkészítőjük: Pásztor Henriett)

Nagyoknál kiscsoportos kategóriában:

1.helyezett lett

Szabó Adrienn, Bikádi Fruzsina, Dóczi Lilla Dóra 5.a

2.helyezett lett

Nagy Kiara Vanda, Nagy Izabella, Pliesovszki Panna 5.a

(Felkészítőjük: Molnár Henriett)

 
 
Városi helyesírási verseny:
1.  Irsai Bence (Szentesi Koszta József Általános Iskola) felkészítő tanító: Tarr Piroska
 
 
Megyei alsós helyesírási verseny:

A megyei versenyen az alábbi eredmények születtek:

2. osztályosok közül:

Tar Dóra – 2. helyezés (Felkészítője: Oroszné Tihanyi Márta)

3. osztályosok közül:

Irsai Bence – 6. helyezés (Felkészítője: Tarr Piroska)

4. osztályosok közül:

Iván Nóra Krisztina  – 5. helyezés (Felkészítője: Matkócsik Andrea)

Gratulálunk a versenyzőknek és a felkészítőiknek!
 
 
KRESZ verseny 2023:

Az alábbi eredmények születtek:

Csapat:

3.    Szentesi Koszta József Általános Iskola

(Dobóvári Odett, Bihari Kamilla, Héjja Norbert, Balogh Árpád)

 

Egyéni

Fiú:

1. Lipcsei Szabolcs (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

3. Bihari Dávid (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

Legügyesebben közlekedő lány: 

Bihari Kamilla (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

Legügyesebben közlekedő fiú: 

Lipcsei Szabolcs (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Kazinczy szépkiejtési verseny:
Iskolánk 3.osztályos tanulója Szabó Lotti 2. helyezést (felkészítő tanítója: Gulyás Szilvia),
Tihanyi Gergő 4.osztályos tanuló pedig 3.helyezést ért el
(Felkészítő tanítója: Nánási Attila).
 
 
 
Felsős Petőfi-szavalóverseny:
 

5-6. évfolyam:

1.  Kozák Regő 6.a

2.  Torday Zétény 5.a

3.  Lángi Adrienn 6.a

 

7-8. évfolyam:

1. Fekete Kamilla 8.c

2. Beszédes Botond Miklós 8.a

 
 
Curie matematikaverseny országos döntő:

Eredmények:

4. évfolyam:

7. helyezett Gila Zsombor, felkészítő Szabó-Hankó Judit,

8. helyezett Máthé-Magyar Dominik, felkészítő Balog-Dezső Orsolya, Nánási Attila

9. helyezett Iván Nóra, felkészítő Szabó-Hankó Judit.

 

5. évfolyam:

3. helyezett és bronzérmes Tar Gábor,

14. helyezett Dékány Bence, mindkét diák felkészítője Balogh Terézia

 

6. évfolyam:

10. helyezett Szabó Nimród, felkészítő Lucza László

 

8. évfolyam:

5. helyezett Mészáros Milán, felkészítő Lucza László

 
 
 
 
Iskolai helyesírási verseny:

2.osztály:

1. Tar Dóra (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta)

2. Pap Zsombor (felkészítő tanító: Győrffy Márta)

3. Nagy Bence (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta)

4. Ágoston Dorka (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta)

3.osztály:

1. Irsai Bence (felkészítő tanító: Tarr Piroska)

2. Hegedűs Dániel (felkészítő tanító: Olsákné Kóczán Gabriella)

3. Giczi Boglárka (felkészítő tanító: Gulyás Szilvia)

4. Török Viktória (felkészítő tanító: Gulyás Szilvia)

4.osztály:

1. Iván Nóra Krisztina (felkészítő tanító: Matkócsik Andrea)

2. Szabó Dorina Kata (felkészítő tanító: Matkócsik Andrea)

3. Széll Kamilla (felkészítő tanító: Matkócsik Andrea)

4. Molnár Nóra (felkészítő tanító: Matkócsik Andrea)

 

Országos Grafikus Programozási Verseny
területi forduló:
Giczi Dániel 197 pontot, Deák Dániel 133 pontot ért el a maximális 200-ból. A választott programozási
nyelvük a Scratch volt. Ezekkel a fantasztikus eredményekkel mindketten országos döntősök!
Felkészítő tanáruk: Lucza László
 
Animációs verseny 2023.
  1. korcsoport (3-5. osztály): mesék, történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből

                          Ezüst minősítés:

  • Szent László legendája - Lucz Léna, Fazekas Papp Petra, Szilvási Zsanett (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Kolláth Edit. Révész Gabriella)

 

Bronz minősítés:

  •  A balatoni kecskeköröm - Tihanyi Gergő, Győri Máté (Szentesi Koszta József Általános. Iskola,  fk.: Oroszi Szilvia)

 

  1. korcsoport (6-8. osztály): valamely tantárgyhoz kapcsolódó animáció vagy a tudománytörténetből, művészettörténetből vett anekdota megjelenítése.

 

Ezüst minősítés:

  • A Mona Lisa elrablása – Czuczi Levente,Dósai-Molnár Zalán (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Kollát Edit, Lucza László)

 

Bronz minősítés:

  • A török földrengés - Szabó Nimród Zalán,Hingl Zsombor (Szentesi Koszta József Általános Iskola fk.: Kollát Edit, Lucza László)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Torna Diákolimpia országos elődöntő:
 

Az I. korcsoportos csapat az 5. helyen végzett.

A csapat tagjai:

Túri Anna
Béni Kinga
Kovács Emma
Lakics Zara
Török Lilla
Sarusi-Kis Eszter

 

A II. korcsoport a 3. helyen jutott tovább az országos döntőbe.
Tagok:

Ambrus Szófia
Czakó Molli
Czakó Liza
Juhász Janka
Pakó Lilla
Iván Nóra
Csernus-Turza Csillag

A III.-IV. korcsoport a 7. helyen végzett.
Tagok:
Lantos Nóra
Gere Ágnes
Szabó Adrienn
Szabó Vanda
Konkoly Linett
Szabó Jázmin

Felkészítők:

Oroszi Szilvia, Borbás Edit és Vass Renáta

 
 
Lotz János helyesírási verseny,
Szép Magyar Beszéd verseny:
 
 

A 4. évfolyamból Iván Nóra, 4.b osztályos tanuló 3. helyezést ért el, felkészítője Matkócsik Andrea tanító néni volt.

   A 7. évfolyam döntőse Kegyes Dóra 7.c osztályos tanuló, 10.helyen végzett, felkészülését Deim Aliz tanárnő segítette.

   A 8. évfolyamon Gyerkó Anna, 8.b osztályos tanuló 6. helyezett és 

Giczi Dániel, 8.c osztályos tanuló 11. helyezett lett,

akiket Tóthné Hlavács Mária tanárnő készített fel a versenyre.

Péchy Blanka érdemes művész, a Kazinczy-díj alapítója a Kazinczy-versenymozgalmat kiterjesztette az általános iskolás korosztályra is. 

„Szép Magyar Beszéd” verseny a 7–8. évfolyamos tanulók számára regionális fordulóval zárult.

    A Dunától keletre eső megyék tanulói Kisújszálláson versenyeztek  március 24-26-án  egy kétfordulós verseny keretében.

    Beszédes Botond 8. a osztályos tanuló kiemelkedő teljesítményéért különdíjat és a  Kazinczy-jelvény bronz fokozatát kapta.

    Felkészítője Tóthné Hlavács Mária tanárnő volt.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zrínyi matematikaverseny vármegyei forduló:

Egyéni eredmények:

2. évfolyam:

2. helyezett: Tar Dóra (országos döntős)

7. helyezett: Ludányi Laura (országos döntős)

9. helyezett: Nagy Bence

Felkészítő tanító: Vass Renáta

 

4. évfolyam:

16. hely: Gila Zsombor     

Felkészítő tanító: Szabó-Hankó Judit  

 

 

5. évfolyam:

4. hely: Mogyorósi Zalán (országos döntős)

6. helyezett: Héjja Albert

12. helyezett: Tar Gábor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

6. évfolyam:

10. helyezett: Juhász Anett

Felkészítő tanár: Lucza László

 

7. évfolyam:

16. helyezett: Héjja Norbert

Felkészítő tanár: Borbás Edit          

 

 

 

Csapatverseny

Az iskolák évfolyamonkénti legjobb eredményű 3-3 versenyzőjének eredménye adta a megyei csapatverseny pontszámát.

A vármegyei évfolyamonkénti csapathelyezéseink a következők:

2. évfolyam:

1. helyezett: Ludányi Laura, Nagy Bence, Tar Dóra

Felkészítő tanító: Vass Renáta

 

3. évfolyam:

11. helyezett: Ambrus Szófia Viktória, Bujtás Kamilla Georgina, Doba Gergely

Felkészítő tanító: Héjja Norbert

 

4. évfolyam:

8. hely: Máthé-Magyar Dominik, Gere Ágnes, Lángi Nándor

Felkészítő tanítók: Balog-Dezső Orsolya, Szabó-Hankó Judit,

 

5. évfolyam:

2. helyezett: Héjja Albert Sándor, Mogyorósi Zalán, Tar Gábor
Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

6. évfolyam:

10. helyezett: Juhász Anett, Mészáros Zsombor, Pakó Barnabás

Felkészítő tanár: Lucza László

 

7. évfolyam:

6. helyezett: Héjja Norbert Imre, Mácsai Zalán, Pengő Netti
Felkészítő tanár: Balogh Terézia, Borbás Edit

 
 
Könyvtárhasználati vetélkedő:
I. helyen végzett 2 fős csapatunk: Fekete Kamilla és Kovács Amira 8. osztályos tanulók. 
Felkészítő tanár: Csorba Ildikó 
 
 
 

Curie kémiaverseny területi döntő:

Kosztás eredmények:

7. évfolyam:

5. helyezett: Pozsár Hunor, felkészítő Kondorosi Krisztina tanárnő

8. évfolyam:

2. helyezett: Giczi Dániel, felkészítő Kondorosi Krisztina és Balogh Terézia tanárnő

4. helyezett: Lantos Léna, felkészítő Balogh Terézia tanárnő

 

Petőfi szavalóverseny:

1.-2. osztály

I.helyezett: Rácz Mirabella 2. b osztályos tanuló, Győrffy Márta tanítványa

II.helyezett: Duka Alex Zsombor 1. c osztályos tanuló, Szilágyi Szilvia tanítványa

III.helyezett: Dóczi Balázs 1.a osztályos tanuló ,Síposné Vincze Andrea tanítványa

3.-4. osztály

I.helyezett: Czakó Molli 3.a osztályos tanuló,  Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa

II.helyezett: Szilágyi Sándor 4.a osztályos tanuló,  Nánási Attila tanítványa

III.helyezett: Czakó Liza 3. b osztályos tanuló Tarr Piroska tanítványa

 
 
 
 
Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő:
 
 
 
 

3-4. évfolyam:

„A” körzet:

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

1.

 

Máthé-Magyar Dominik
Deák Gergő

Nánási Attila

3.

Molnár Nóra
Iván Nóra

Kasza Erika

4.

Varga Zorka
Keller Nóra

Kasza Erika

6.

Beszédes Barbara
Tóth Dorina
Döme Nóra

Nánási Attila

7.


Majoros Linett
Szalva Gréta

Tarr Piroska

7.

Mészáros Luca
Kőteleki Panni

Fülöpné Deák Sára

 

„B” körzet

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

1.

Hegedűs Dániel
Somogyi Laura
Cziczka Hanna

Fülöpné Deák Sára

2.

Juhász Janka
Bölcskei-Molnár Adél

Kasza Erika

7.

Hingl Szabolcs
Irsai Bence
Kegyes Nimród

Tarr Piroska

 

5-6. évfolyam:

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

4.

Mészáros Zsombor

Bozó Honorka Hanna

Szabó Nimród Zalán

Kondorosi Krisztina

5.

Juhász Anett
Szénási Lilla
Tary Panna

Szemerédi András

7.

Fazekas-Papp Petra
Mogyorósi Zalán
Tar Gábor

Szemerédi András

8.

Lángi Adrienn
Faragó Fruzsina Anna
Darabos Dorka

Kondorosi Krisztina

 


 

 

7-8. évfolyam:

 

  1. körzet

 

Helyezés

 

A csapat tagjai

 

Felkészítő

1.

Kovács Karina
Kegyes Dóra
Gál Andrea Nóra

Kondorosi Krisztina,

Szemerédi András

 

 

 

 

2. körzet

 

 

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

 

3.

Beszédes Botond
Deák Kálmán
Insperger Ferenc

Balogh Terézia

 

4.

Antal Dominik
Lantos Léna
Zhao Ziqian

Balogh Terézia

 

5.

Balogh Árpád Balázs
Janó Flórián
Orosz Máté

Kondorosi Krisztina

 

5.

Winter Nóra
Orosz Dóra
Dobóvári Odett

Kondorosi Krisztina

 

6.

Farkas Márton
Kuli Bálint

Kondorosi Krisztina

 

7.

Gráfik Levente
Győri Ádám
Rácz Péter

Balogh Terézia

 
 
Bírkózás Diák 1-es Országos Bajnokság:
Bogyó Benedek 2. helyezett
 
 
 
 
 
Curie matematikaverseny területi döntő:
 

Területi eredmények:

3. évfolyam:

1. helyezett: Dobos Diána Ildikó, felkészítő Szabó-Hankó Judit

2. helyezett: Kegyes Nimród,

3. helyezett: Vass Lili,

4. helyezett: Deák Edit, mindhárom diák esetében a felkészítő Gila László

 

4. évfolyam:

1. helyezett holt versenyben: Iván Nóra,

felkészítő: Szabó-Hankó Judit és Máthé-Magyar Dominik, felkészítő: Balog-Dezső Orsolya

3. helyezett: Gila Zsombor és

7. helyezett: Lángi Nándor, felkészítő Szabó-Hankó Judit

 

5. évfolyam: (magas nevezett versenyző létszám miatt, két körzetként működött az évfolyam)

A körzetbe sorolás véletlenszerűen, sorszámhúzással történt.

1. körzet:

1. helyezett: Dékány Bence

3. helyezett: Mogyorósi Zalán

5. helyezett: holtversenyben Konkoly Linett és Sárközi Nóra

7. helyezett: holtversenyben Bikádi Fruzsina és Szilvási Zsanett

Valamennyi diák felkészítője Balogh Terézia.

2. körzet:

1. helyezett: Tar Gábor

2. helyezett: Héjja Albert

3. helyezett: Antalfi Dávid

5. helyezett: Horváth Márk

6. helyezett Michailovits Patrik Balázs

Valamennyi diák felkészítője Balogh Terézia.

 

6. évfolyam:

1. helyezett holtversenyben: Pakó Barnabás és Szabó Nimród

4. helyezett: Bozó Honorka

Mindhárom diák esetében a felkészítő Lucza László.

5. helyezett: Kőteleki Rajmund

7. helyezett: Ormai Dorka

Mindkét diák felkészítője Balogh Terézia.

 

7. évfolyam:

2. helyezett: Héjja Norbert

3. helyezett: Gila Balázs

6. helyezett: Balogh Árpád Balázs

Valamennyi diák felkészítője Borbás Edit.

 

8. évfolyam:

2. helyezett: Mészáros Milán

4. helyezett: Zhao Ziqian

Mindkét diák felkészítője Lucza László.

5. helyezett: Lantos Léna

6. helyezett: Kerekes Lilla

Mindkét diák felkészítője Balogh Terézia.

 
 
 
 

Bendegúz Nyelvész verseny -- vármegyei döntő:

 

Alsó tagozat:

 

Eredményeik és felkészítőik

Tar Dóra 2.a

Nagy Bence 2.a

1. helyezett

2. helyezett

Oroszné Tihanyi Márta

tanítónő tanítványai

 

 

Irsai Bence 3.b

2. helyezett

Tarr Piroska

tanítónő tanítványa

 

 

Varga Zorka 4.b

Iván Nóra 4.b

4. helyezett

6. helyezett

Matkócsik Andrea

tanítónő tanítványai

 

 

Felső tagozat:

Eredményeik és felkészítőik

Darabos Dorka 6.a

Gyenes Adél 6.a

Lángi Adrienn 6.a

 

2. helyezett

5. helyezett

7. helyezett

Tóthné Hlavács Mária

tanárnő tanítványai

 

Kegyes Dóra 7.c

Orosz Máté 7.b

Tar Gábor 5. b

Nemcsényi Veronika 7.c

Bikádi Fruzsina 5.a

Balogh Árpád 7.b

1. helyezett

2. helyezett

4. helyezett

5. helyezett

6. helyezett

8. helyezett

Deim Aliz

tanárnő tanítványai

 
 
Varga Tamás matematikaverseny megyei forduló 2023.:
 

Megyei fordulón az alábbi kiemelkedő eredmény született:

8. osztály:

1. helyezett: Gyerkó Anna és ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTT!

Felkészítő tanár: Lucza László

Köszönet a szülők támogatásáért!

 

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

 
 
 
 

2023. Február 11. Vármegyei Torna Diákolimpia:

I. korcsoport „A” csapata 3. hely I. kcs. „B” csapata 4. hely
Csapat tagjai:
Béni Kinga
Molnár Zorka
Sarusi-Kis Eszter
Szabó Zsófia
Török Lilla
Törő Lotti
Bodnár Hanna
Kovács Emma
Ludányi Laura
Lakics Zara
Óvári Mariann
Lengyel Anna
Pap Letícia
Gwiazdowski Hanna
Beszédes Brigitta

II. kcs. „A” csapata 2. hely II. kcs. „B” csapata 4. hely
Csapat tagjai:
Juhász Janka
Iván Nóra
Pakó Lilla
Czakó Liza
Czakó Molli
Ambrus Szófia
Csernus-Turza Csillag
Vincze Kincső
Török Viktória
Beszédes Barbara
Tóth Dorina

Egyéni összetettben Csernus-Turza Csillag az első helyen végzett

III-IV. korcs. csapata a 4. helyen végzett
Csapat tagjai:
Szabó Adrienn
Konkoly Linett
Gere Ágnes
Lantos Nóra
Szabó Jázmin

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Borbás Edit, Vass Renáta

Gratulálunk!

 
 
 
Lotz János szövegértési és helyesírási verseny megyei döntő:
 

 

A 4. évfolyamból Iván Nóra, 4.b osztályos tanuló jutott a döntőbe, felkészítője Matkócsik Andrea tanító néni volt.

A 7. évfolyam döntőse Kegyes Dóra 7.c osztályos tanuló, felkészülését Deim Aliz tanárnő segítette.

A 8. évfolyamon Gyerkó Anna, 8.b és Giczi Dániel, 8.c osztályos tanuló képviseliakiket Tóthné Hlavács Mária tanárnő készítette fel a versenyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Szép magyar beszéd verseny:

Mindkét korcsoportban kosztás diákok hozták el az 1. helyezést!

5-6. osztályosok közül Darabos Dorka 6. a osztályos tanuló, a 7-8.évfolyamon pedig Beszédes Botond 8. a osztályos tanuló lett a győztes.

Nagy örömünkre Botond az áprilisi döntőn Kisújszálláson képviseli majd járásunkat és iskolánkat.

Mindkét korcsoport nyertesét Tóthné Hlavács Mária tanárnő készítette fel a versenyre.

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a felkészítő tanárnő munkáját!!!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
XXXIII. Varga Tamás matematikaverseny 1. fordulója:
 
Nagy örömünkre szolgál, hogy iskolánk 8. évfolyamos tanulója Gyerkó Anna a második fordulóba jutott.
Felkészítő tanár: Lucza László
 
 
Megyei úszás diákolimpia döntő: 
Török Anna 3. a osztály 1. hely 50 m pillangóúszás
Fűri Benett 5. b osztály 3. hely 50 m hátúszás
 
 
 
 
 
Zrínyi matematikaverseny:
Megyei döntőseink:

 

2. osztály

 

Nagy Bence

 

Nagy Vencel

 

Tar Dóra

 

Kovács Gergő

 

Ludányi Laura

 

Bodnár Hanna

 

Farmasi Levente

 

Felkészítő pedagógusuk:

Vass Renáta

 

Sütő Réka

 

Kovács Ervin

 

Szabó Benedek

 

Felkészítő pedagógusuk:

Pásztor Henrietta

 

Gila Áron

 

Kresz Milán

 

Iván Tamás

 

Pap Zalán

 

Pap Zsombor

 

Molnár Zorka

 

Óvári Mariann

 

Rácz Mirabella

 

Felkészítő pedagógusuk:

Oroszi Szilvia

   

3. osztály

 

Ambrus Szófia Viktória

 

Bujtás Kamilla Georgina

 

Doba Gergely

 

Török Viktória

 

Varga Zalán Zoltán

 

Felkészítő pedagógusuk:

Héjja Norbert

   

4. osztály:

 

Máthé-Magyar Dominik

 

Gere Ágnes

 

Felkészítő pedagógusuk:

Balog-Dezső Orsolya

 

Lángi Nándor

 

Gila Zsombor

 

Felkészítő pedagógusuk:

Szabó-Hankó Judit

 

 

 

5. osztály:

 

Antalfi Dávid

 

Bikádi Fruzsina

 

Gagov Borisz

 

Hajdú Hunor

 

Héjja Albert Sándor

 

Horváth Márk

 

Mogyorósi Zalán

 

Sárközi Nóra

 

Tar Gábor

 

Felkészítő pedagógusuk:

Balogh Terézia

 

Szűcs Konrád

 

Felkészítő pedagógus:

Lucza László

   

6. osztály

 

Juhász Anett

 

Mészáros Zsombor

 

Pakó Barnabás

 

Felkészítő pedagógusuk:

Lucza László

   

7. osztály:

 

Héjja Norbert

 

Felkészítő pedagógus:

Borbás Edit

 

Pengő Netti

 

Mácsai Zalán

 

Felkészítő pedagógusuk:

Balogh Terézia

   

8. osztály:

 

Zhao Ziqian

 

Felkészítő pedagógus:

Lucza László

 

Lantos Léna

 

Felkészítő pedagógus:

Balogh Terézia

 

 
Megyei mesemondó verseny:
A városi mesemondó versenyről, iskolánkból 3 diákunk jutott be a megyei mesemondóra, ami november 23-án került megrendezésre. Ezen a versenyen is nagyon szépen szerepeltek, a 3.-4. osztályosok kategóriájában. A 4. helyen Czakó Liza, az 5. helyen Czakó Molli végzett. Gratulálunk nekik és a felkészítő tanítóiknak.
 
 
 
 
 
 
 
Bolyai országos döntő:

Iskolánk 4. osztályos csapata, a Tuti csajok, 6. helyezést ért el!

A csapat tagjai: Iván Nóra, Molnár Nóra, Széll Kamilla és Varga Zorka 4. b osztályos tanulók voltak.

A felkészülésüket Matkócsik Andrea tanító néni segítette.

 
 

Pollák Antal járási informatikaverseny 2022.:

5-6. évfolyam:

2. helyezett Hingl Zsombor (felkészítő tanára: Lucza László)

3. helyezett Orosz Zalán (felkészítő tanára: Urbancsok Győző)

4. helyezett Szabó Nimród (felkészítő tanára: Lucza László) 

 

7. évfolyam:


2. helyezett Nagy Balázs (felkészítő tanára: Urbancsok Győző)

4. helyezett Orosz Péter (felkészítő tanára: Lucza László)

 

8. évfolyam:


4. helyezett Giczi Dániel (felkészítő tanára: Révész Gabriella)

 
 
 
 
Bolyai matematikaverseny országos döntő:

Iskolánk 5. osztályos döntősei a magyarországi csapatok rangsorában 22. helyen végeztek, melyre nagyon büszkék vagyunk.

„Szentesi Fiúk ÚMR”:

Héjja Albert Sándor, Malkócs Dávid, Mogyorósi Zalán, Tar Gábor

Felkészítő: Balogh Terézia

 
 
 
 
 
Bolyai anyanyelvi csapatverseny 2022. 11. 11. :
 

 

Díjazott csapatok és felkészítő tanáraik

Alsó tagozat

 

 

2. hely
döntős

Tuti csajok

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 4.b

Iván Nóra
Varga Zorka
Molnár Nóra
Széll Kamilla

 

 

 

 

Felkészítő tanár: Matkócsik Andrea 

5.

hely

Tudorkák

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 3.b

Szalva Gréta
Tóth Boglárka
Irsai Bence
-

 Felkészítő tanár: Tarr Piroska

10.

hely

Eszesek

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 3.c

Pető Lina
Szabó Lotti
Török Viktória
Varga Zalán

 Felkészítő tanár: Gulyás Szilvia

13. hely

Versenyre

fel!

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 3.c

Ambrus Szófia
Doba Gergely
Giczi Boglárka
Juhász Kende

Felkészítő tanár: Gulyás Szilvia

17.

hely

Szóbarátok

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 3.a

Hegedűs Dániel
Liszkai Tamás
Szűcs Bernát

Felkészítő tanár: Olsákné Kóczán Gabriella

19. hely

Nyerő csapat

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 4.b

Gazsi Barnabás
Esküdt- Molnár Ákos
Szabó Dorina
Király Noel

Felkészítő tanár: Matkócsik Andrea

 

20.

hely

Magyar Ászok

Szentesi Koszta József Általános Iskola
Szentes 4.b

Keller Nóra
Karasz Betti
Bölcskei- Molnár Adél
Juhász Janka

Felkészítő tanár: Matkócsik Andrea

Díjazott tanárok: Matkócsik Andrea és Tarr Piroska

 

Felső tagozatos eredmények

 

6. hely

Pólósok

5. Nívó csoport

Antalfi Dávid
Mogyorósi Zalán
Tar Gábor
Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

8.  hely

A három Lotti

5. Nívó csoport

Bikádi Fruzsina
Szabó Adrienn
Szabó Vanda

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

9. hely

ZSAPETLINÓ

5. Nívó csoport

Fazekas-Papp Petra
Konkoly Linett
Sárközi Nóra
Szilvási Zsanett

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

17. hely

IQ-vadászok

5. Nívó csoport

Gagov Borisz
Michailovits Patrik
Óvári Zsombor

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

21. hely

Csak csajok

5. Nívó csoport

Finta Luca
Dóczi Lilla
Nagy Izabella
Bende Boróka

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

26. hely

(N)agymenők

5. Nívó csoport

Fűri Benett
Héjja Albert Sándor
Malkócs Dávid
Nagy- Tarnóczi Endre

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

8. hely

Ügetők

6.b

Juhász Anett
Szénási Lilla
Tary Panna
Kőteleki Rajmund

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

20. hely

Orange Army

6. Nívó csoport

Dósai-Molnár Zalán
Pakó Barnabás
Sárközi Ferenc

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

26. hely

Plázacicák

6. Nívó csoport

Bartha Lívia
Darabos Dorka
Kovács Viktória
Lantos Nóra

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

29. hely

Nokedliszaggatók

6. Nívó csoport

Kozák Regő
Lángi Adrienn
Szabó- Forrai Detre

Felkészítő tanáruk:

Tóthné Hlavács Mária

33. hely

Nyelvújítók

6. b

Lovas Nóra
Török Adél
Varga Anna

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

5. hely

Einsteinek

7. Nívó csoport

Kegyes Dóra
Kovács Karina
Nemcsényi Veronika
Vincze Réka

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

8. hely

Álmos ászok

7. Nívó csoport

Gila Balázs
Héjja Norbert
Mácsai Zalán
Pengő Netti

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

12. hely

Zsenik

7. Nívó csoport

Szekeres Nóra
Szigeti Boglárka
Szilágyi Levente

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

14. hely

Irodalom

munkafüzet

7. osztály

7. Nívó csoport

Balogh Árpád
Orosz Máté
Orosz Péter
Szabó Balázs

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

 

 

 

Környezetvédelmi vetélkedő 5-6. évfolyam számára:

 

  1. helyezett: 6.a osztály (Bozó Honorka, Darabos Dorka, Lángi Adrienn)
  2. helyezett: 6.c osztály(Bihari Noémi, Czibola Vivien, Muzsik Judit, Pusztai Zsófia)
  3. helyezett: 5.b osztály(Fazekas-Papp Petra, Kuti Nóra, Szalva Flóra, Szilvási Zsanett)
  4. helyezett 5.a osztály(Fekete Nándor, Hajdú Hunor, Óvári Zsombor)

 

Bolyai matematikaverseny 2022. 10. 14.:

3. évfolyam:

18. hely „Jó tanulók!”

Pető Lina

Szabó Lotti

Török Viktória

Varga Zalán

Felkészítő tanító: Héjja Norbert

 

4. évfolyam:

17. hely „Okos mókusok”   

Beszédes Barbara

Gere Ágnes

Szirbik Zsófia

Máthé-Magyar Dominik

Felkészítő tanító: Balog-Dezső Orsolya

 

5. évfolyam:

2. hely: (Díjazott csapat – ORSZÁGOS DÖNTŐS) „Szentesi Fiúk ÚMR

Héjja Albert Sándor

Malkócs Dávid

Mogyorósi Zalán

Tar Gábor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

6. hely: (Díjazott csapat) „Csavar Csapat”

Bikádi Fruzsina

Fazekas-Papp Petra

Szabó Adrienn

Szabó Vanda

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

6. évfolyam:

8. hely: „Omikron”

Dósai-Molnár Zalán

Pakó Barnabás

Sárközi Ferenc

Szabó Nimród

Felkészítő tanár: Lucza László

 

16. hely: „Jégkorszaki Jégkockák”

Ormai Dorka

Sipos Áhim

Tary Panna

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

19. hely „Rizses bolti eperlekvár”  

Bartha Lívia

Bozó Honorka

Darabos Dorka

Lángi Adrienn

Felkészítő tanár: Lucza László

 

 

7. évfolyam:

16. hely: „NORBIZMUS”

Gila Balázs

Kócsó Bence

Héjja Norbert Imre

Pozsár Hunor

Felkészítő tanár: Borbás Edit

 

8. évfolyam:

6. helyezett (Díjazott csapat) „Kapibarák”

Bölcskei-Molnár Szonja

Gyerkó Anna

Papp Maja

Szegi Lilla Jázmin

Felkészítő tanár: Lucza László

 

 

Iskolai mesemondó verseny:

A területi mesemondó versenyre, ami november 17-én kerül megrendezésre a Kiss Bálint Iskolában, 

következő gyermekek jutottak be:
1.-2. osztályosok csoportja:
1. Beszédes Brigitta 2.b, Felkészítő tanár: Győrffy Márta
2.Markovics Vendel 1.b, Felkészítő tanár: Bencze Anett
3. Dóczi Balázs 1.a, Felkészítő tanár: Siposné Vincze Andrea
 
3.-4. osztályosok csoportja:
1. Szilágyi Sándor 4.a Felkészítő tanár: Nánási Attila
2. Czakó Liza 3.b Felkészítő tanár: Tarr Piroska
3. Czakó Molli 3.a Felkészítő tanár: Olsákné Kóczán Gabriella

 

 

Horváth Mihály Emlékverseny:

Magyar nyelv és irodalom - Szövegértés

7. osztály:

5. Pengő Netti (Felkészítő tanár: Deim Aliz)

 

8. osztály:

5. Beszédes Botond (Felkészítő tanár: Tóthné Hlavács Mária)

 

Szeretek gondolkodni!

7. osztály

  1. Kegyes Dóra

        3.   Gál Andrea Nóra

        6.  Héjja Norbert

 

8. osztály

  1. Deák Dániel

       3.    Beszédes Botond

       5.    Lantos Léna

(A tanulókat a természettudományi munkaközösség készítette fel.)

 

 

Komplex humán műveltségi vetélkedő

7-8. évfolyam:

1. Beszédes Botond

2. Ornyik Martin

(A tanulókat Majoros Éva készítette fel.)

 

Matematika

8. osztály:

2. Gyerkó Anna

4. Giczi Dániel

5. Insperger Ferenc Illés

(A tanulókat Lucza László készítette fel.)

 

Német nyelv

7. osztály

4. Bihari Kamilla

5. Janó Flórián

(A tanulókat Egedi Krisztina készítette fel.)

 

 

Angol nyelv

7. osztály

2. Kiss Máté (Felkészítő tanár: Tóthné Hlavács Mária)

 

3. Gál Andrea (Felkészítő tanár: Molnárné Tóth Györgyi)

 

 

Reformáció futás 2022. 10. 25.:

Egyéniben a 2011-es fiúk között Malkócs Dávid első helyezést ért el, Dékány Bence második lett.
A 2010-es lányok között Varga Anna győzött.
Csapatversenyben a 2011-es fiú ( Malkócs Dávid, Dékány Bence, Dékány Dominik), illetve 2010-es lány csapatunk( Varga Anna, Lantos Nóra, Bartha Lívia, Darabos Dorka) is egyaránt a dobogó legfelső fokára állhatott fel.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kisiskolások közlekedési versenye 2022. 10. 27.:

Legjobb teszt kitöltő:

Varga Zorka (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

 

 

 

 

 

 

 

Medve matematikaverseny 2022. ősz:

Kisbocs kategóriában (5-6. osztály)

Arany minősítést ért el az alábbi csapat:

Konkoly Linett, Bende Boróka, Szilvási Zsanett (Dél-Alföldi régióban 5. helyezett lett)

 

Ezüst minősítést értek el az alábbi csapatok:

Bikádi Fruzsina, Szabó Vanda, Szabó Adrienn

Sárközi Ferenc, Dósai-Molnár Zalán, Pakó Barnabás

Tar Gábor, Kuti Nóra, Mogyorósi Zalán

Bartha Lívia, Darabos Dorka, Gyenes Adél

Antalfi Dávid, Horváth Márk, Hajdú Hunor

Malkócs Dávid Attila, Óvári Zsombor, Héjja Albert Sándor

Juhász Anett, Szénási Lilla, Tary Panna

Szűcs Botond, Gagov Borisz, Dékány Bence

Sárközi Nóra, Dóczi Dóra, Szalva Flóra

 

Bronz minősítést ért el az alábbi csapat:

Bozó Honorka Hanna, Kovács Viktória Judit, Varga Anna

 

 

Kismedve kategóriában (7-8. évfolyam)

Ezüst minősítést értek el az alábbi csapatok:

Deák Dániel, Giczi Dániel, Zhao Zigian (a Dél-Alföldi régióban 2. helyezett lett)

Balogh Árpád Balázs, Janó Flórián, Orosz Máté (a Dél-Alföldi régióban 5. helyezett lett)

Kiss Máté, Nagy Balázs, Mácsai Zalán (a Dél-Alföldi régióban 6. helyezett lett)

 

Bronz minősítést ért el az alábbi csapat:

Antal Dominik, Insperger Ferenc, Megyaszai Péter

 

Felkészítő tanárok: Balogh Terézia, Borbás Edit, Lucza László, Vidovics Zoltán.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Közlekedésbiztonsági vetélkedő:

II. helyezés - Koszta József Általános Iskola 8. c:

Ornyik Martin

Mészáros Milán

Lipcsei Szabolcs

Tóth Kristóf

Takács Krisztián

 

III. helyezés – Koszta József Ált. Iskola 8. a:

Antal Dominik

Megyaszai Péter

Győri Ádám

Gráfik Levente

Bódi Levente

 

 

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul!

Határtalanul! 2022

Határtalanul! 2023 7.a-b

Határtalanul! 2023 7.c

Határtalanul! 2024.7.a-b

Határtalanul! 2024. 7. c



Csengetési rend

1.óra 7:45 - 8:30
2.óra 8:45 - 9:30
3.óra 9:40 - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2024. ??. ??

??:?? lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola.
Webdesign: redei.hu, Joomla template