Elektronikus napló

E-learning

KRESZ

Étkezés

Ki olvas minket

Oldalainkat 24 vendég böngészi
Címlap Diákoldal Versenyeredmények 2023-2024 versenyeredmények
PDF Nyomtatás E-mail

 

VERSENYEREDMÉNYEK

2023/2024

 

 

 

Aranytoll 2024.:

1. évfolyam

I. Kis-Rácz Balázs 1. b osztályos tanuló (Matkócsik Andrea tanítványa)

II. Deák Boglárka Mónika 1. a osztályos tanuló (Nánási Attila tanítványa)

III. Papp Márton 1. a osztályos tanuló (Nánási Attila tanítványa)

Különdíjas: Vincze Csenge 1. b osztályos tanuló (Matkócsik Andrea tanítványa)

2. évfolyam

I. Péter Panna 2. a osztályos tanuló (Siposné Vincze Andrea tanítványa)

II. Friedl Zara Laura 2. a osztályos tanuló (Siposné Vincze Andrea tanítványa)

III. Bartucz Tamás Dominik 2. c osztályos tanuló (Szilágyi Szilvia tanítványa)

Különdíjas: Molnár Eszter 2. b osztályos tanuló (Friesz Nóra tanítványa)

 

3. évfolyam

I. Tar Dóra 3. a osztályos tanuló (Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

II. Papp Zalán 3. b osztályos tanuló (Győrffy Márta tanítványa)

III. Bodnár Hanna Barbara 3. a osztályos tanuló (Oroszné Tihanyi Márta tanítványa)

 Különdíjas: Tóth Tamara Terézia 3. c osztályos tanuló

(Ömböli-Bohus Anita tanítványa)

 

4. évfolyam

I. Vass Lili 4. b osztályos tanuló (Tarr Piroska tanítványa)

II. Somogyi Laura  4. a osztályos tanuló (Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa)

III. Bozó Antal Hunor 4. c osztályos tanuló (Gulyás Szilvia tanítványa tanítványa)

                                     Különdíjas: Czakó Molli 4. a (Olsákné Kóczán Gabriella tanítványa)

 

XV. Bor Pál Fizikaverseny:

  Pakó Barnabás (7. oszt.) 3. helyezés

            Gál Andrea (8. oszt.) 7. helyezés

            Kegyes Dóra (8. oszt.) 8, helyezést értek el.

Felkészítő tanár: Révész Gabriella

Iskolánk a tanulók összesített eredménye alapján 2. helyezést ért el. 

 

 

Vármegyei matematikaverseny:

1. helyezett: Tar Dóra

10. helyezett: Ágoston Dorka

(felkészítő: Vass Renáta)

Gratulálunk nekik! Büszkék vagyunk rájuk!

 

K&H Vigyázz, Kész, Pénz!

3. hely: A „Pénzlesők” csapat tagjai: Gajda Szabolcs, Orosz Péter, Ráduly Dénes és Szigeti Boglárka. Gratulálunk a szép eredményhez!

 

 

 

Országos Grafikus Programozási Verseny:

7-8. évfolyamosok kategóriájában ezen az országos döntőn

Hingl Zsombor 7. évfolyamos tanulónk az előkelő 36. helyezést érte el.

 

Felkészítő tanára: Lucza László volt.

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk Zsombornak!

 

 

 

 

Bendegúz Tudásbajnokság magyar nyelv országos döntő:

Nagy Vencel 3.a osztályos diákunk május 25-én, Szegeden a Bendegúz Tudásbajnokság országos döntőjén anyanyelv tantárgyból 19. helyezést ért el. Felkészítő pedagógusa Oroszné Tihanyi Márta kolléganő.

Mindkettőjüknek gratulálunk!

 

Bendegúz Tudásbajnokság vármegyei forduló:

Nagy Vencel anyanyelvből 1. helyezett lett, matematikából 3. helyezést ért el.

Nagy Bence Bertalan szövegértésből és anyanyelvből is 3. helyezést ért el.

Kovács Gergő Dániel anyanyelvből 6. helyen végzett.

A fiúk sikeres felkészítését Oroszné Tihanyi Márta és Vass Renáta kolléganők végezték.

 

Vármegyei helyesírási verseny:

3. évfolyamon Tar Dóra 3. a osztályos tanuló I. helyezést ért el, valamint elnyerte a verseny „aranytoll” címét is, melyet gyönyörű írásával érdemelt ki. Gratulálunk neki és felkészítő pedagógusának, Oroszné Tihanyi Márta tanító néninek!

2. évfolyamon két tanulónk, Molnár Eszter 2.b (felkészítője Friesz Nóra), Friedl Zara 2.a osztályos (felkészítője Siposné Vincze Andrea) tanulók képviselték iskolánkat.

4. évfolyamon Irsai Bence 4.b osztályos (felkészítője Tarr Piroska) tanuló versenyzett.

Gratulálunk diákjainknak, felkészítőiknek! 

 

 

Városi matematikaverseny:

Eredmények:

2.

Doba Gergely

Szentesi Koszta J. Ált. Isk.

Héjja Norbert

 

 

Területi matematikaversenyek:

2. osztály:

1. Kiss Ádám Albert

2. Deák Zalán – felkészítőjük: Oltyán Gyula

 

3. osztály:

1. Nagy Vencel

3. Tar Dóra

6. Ágoston Dorka – felkészítőjük: Vass Renáta

 

4. osztály:

2. Doba Gergely – felkészítő: Héjja Norbert

 

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanítóknak!

 

 

Benedgúz NyelvÉsz verseny országos döntő:

Tar Dóra 3.a

1. hely

Felkészítő pedagógus:

Oroszné Tihanyi Márta

Nagy Bence Bertalan 3.a

8. hely

Felkészítő pedagógus:

Oroszné Tihanyi Márta

 

 

 

Szerdahelyi Dóra 2.a

13. hely

Felkészítő pedagógus:

Siposné Vincze Andrea

Deák Zalán 2. a

32. hely

Felkészítő pedagógus:

Siposné Vincze Andrea

 

 

 

Tar Gábor 6. b

3. hely

Felkészítő pedagógus:

Deim Aliz

Kegyes Dóra 8.c

19. hely

Felkészítő pedagógus:

Deim Aliz

 

 Gratulálunk a diákoknak, akik több ezer induló közül vívták ki a döntőbe jutást, és több hónapos szorgalmas munkával értek el ilyen szuper eredményeket!

Köszönjük a felkészítők áldozatos munkáját és a szülők támogatását!

 

 

Koszta-festőverseny 2024.:

I. korcsoport (1-2.osztály)
2. Molnár Eszter (Szentesi Koszta József Általános Iskola /Seres Katalin/ 
II. korcsoport (3-4.osztály)
1. Gyerkó Kata (Szentesi Koszta József Általános Iskola /Tarr Piroska/ 
2. Benedek Elza (Szentesi Koszta József Általános Iskola/Oroszi Szilvia/
IV. korcsoport (7-8.osztály)
3. Pengő Netti (Szentesi Koszta József Általános Iskola /Kollát Edit/
 

 

Kenguru matematikaverseny:

Eredményeink:

6. évfolyam:

Név

Vármegyei helyezés

(83 fő közül)

Magyar helyezés

(2483 fő közül)

Tar Gábor

4. hely

54. hely

Michailovits Patrik Balázs

14. hely

280. hely

Szabó Vanda

18. hely

541. hely

Gagov Borisz

18. hely

541. hely

Konkoly Linett

24. hely

636. hely

Dékány Bence

24. hely

636. hely

Szabó Adrienn

28. hely

711. hely

Dóczi Dóra

31. hely

776. hely

Horváth Márk

39. hely

487. hely

 

 

 

 

 

Valamennyi diák felkészítő tanára Balogh Terézia.

 

 

 

7. évfolyam:

Név

Vármegyei helyezés

(82 fő közül)

Magyar helyezés

(2227 fő közül)

Pakó Barnabás

29. hely

390. hely

Hingl Zsombor

40. hely

782. hely

Felkészítő tanár Lucza László.

 

8. évfolyam:

Név

Vármegyei helyezés

(53 fő közül)

Magyar helyezés

(1699 fő közül)

Pengő Netti

28. hely

597. hely

 

Felkészítő tanár Balogh Terézia.

 

Szabó Balázs Gergely

34. hely

733. hely

Felkészítő tanár Lucza László.

 

Mácsai Zalán

39. hely

853. hely

Felkészítő tanár Balogh Terézia.

 

 

KRESZ verseny:

Csapat:

3. Szentesi Koszta József Általános Iskola (Dobóvári Odett, Bihari Kamilla, Tóth Péter, Kozák Vilmos)
 
Egyéni

Fiú:

1. Tóth Péter (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

3. Tajnai Balázs (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

Legügyesebben közlekedő: Sztanó Szabolcs (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Városi népdaléneklési verseny:

3-4. osztályosok szóló:
2. helyezett: Kovács Ervin
 
5-6.osztályosok szóló:
2. helyezett: Szilágyi Sándor Áron
 
5-6.osztályosok kiscsoport kategória:
1. helyezett tagjai:
Deák Gergő, Szilágyi Sándor Áron, Verasztó Balázs
2. helyezett tagjai:
Bikádi Fruzsina, Dóczi Lilla Dóra, Szabó Adrienn
 
Gratulálunk nekik és a felkészítő pedagógusoknak!

 

Rajzpályázat:

1. helyezett: Ambrus Szófia
2. helyezett: Varga Zalán
3. helyezett: Szabó Lotti
 
Azok, akik helyezést nem értek el, szintén kaptak oklevelet és nem mentek haza üres kézzel!
A következő tanulók rajzait értékelte még a zsűri: Fekete Lara, Jenei Ajsa, Mitlasóczki Diána, Szűcs Laura Dorina, Török Viktória, Pető Lina és Boldizsár Csaba. 
Felkészítőjük: Gulyás Szilvia

 

Petőfi szavalóverseny:

Torday Zétény 6.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el. Felkészítője: Deim Aliz 
Szilágyi Sándor Áron 5.a osztályos tanuló szintén 2. helyezett lett. Felkészítője: Majoros Éva
Gratulálunk a szép eredményekhez!

 

 

Curie matematikaverseny országos döntő:

Országos döntő eredménye:

3. évfolyam:

6. helyezett Nagy Vencel(felkészítő tanító: Vass Renáta)

7. helyezett Iván Tamás (felkészítő tanító: Oroszi Szilvia)

8. helyezett Farmasi Levente (felkészítő tanító: Vass Renáta)

9. helyezett Ludányi Laura (felkészítő tanító: Vass Renáta)

10. helyezett Kovács Gergő Dániel (felkészítő tanító: Vass Renáta)

 

5. évfolyam:

4. helyezett Iván Nóra Krisztina (felkészítő tanár: Lucza László)

 

6. évfolyam:

11. Tar Gábor (felkészítő tanár: Balogh Terézia)

 

7. évfolyam:

7. helyezett Pakó Barnabás (Felkészítő tanár: Lucza László)

 

8. évfolyam:

5. helyezett Gál Andrea

7. helyezett Kegyes Dóra

Mindkét tanuló felkészítője Lucza László

 

 

Animációs verseny 2024.:

I. kategória (3-5. osztály): mesék, történetek, legendák magyar történelmi személyek életéből:

Ezüst minősítés:

Segesvári csata -  Szilágyi Sándor, Tihanyi Gergő, Verasztó Balázs (Szentesi Koszta József Általános Iskola fk.: Kollát Edit, Révész Gabriella)

 

Bronz minősítés:

Mátyás király és Kinizsi - Irsai Bence, Gyerkó Kata, Tóth Boglár (Szentesi Koszta József Általános Iskola fk.: Urbancsok Győző, Tarr Piroska)

 

II. kategória (6-8. osztály): valamely tantárgyhoz kapcsolódó animáció vagy a tudománytörténetből, művészettörténetből vett anekdota megjelenítése.

 

Bronz minősítés:

56-os forradalom – Muzsik Judit, Pusztai Zsófia (Szentesi Koszta József Általános Iskola, fk.: Kollát Edit, Lucza László)

 

 

 

Területi, városi helyesírási verseny 2., 3. évfolyam:

2. osztályosok versenyén 1. helyezést ért el Molnár Eszter (felkészítő tanítója: Friesz Nóra,
2.  helyezést ért el Friedl Zara (felkészítő tanítója: Siposné Vincze Andrea)
 
3. osztályosok versenyén 2.helyezést ért el Tar Dóra (felkészítő tanítója: Oroszné Tihanyi Márta)

 

 

Városi Kazinczy-verseny:

Harmadik osztály:
1. helyezett: Tary Ádám 3.b. (felkésztítő tanítója: Győrffy Márta)
4. helyzett: Juhász Mira 3.c. (felkészítő tanítója: Ömböli-Bohus Anita)
 
Negyedik osztály:
2. helyezett: Szabó Lotti
5. helyezett: Giczi Boglárka
Mindketten 4.c. osztályos tanulók (felkészítő tanítójuk: Gulyás Szilvia)

 

 

Atlétikaverseny:

Gurmai Gréta 1. hely 60 m síkfutás, távolugrás

Orosz Zalán 1. hely kislabdahajítás

Sárközi Nóra 3. hely kislabdahajítás

Többpróba csapatverseny 1. hely (Bartha Lívia, Bihari Kamilla, Darabos Dorka, 

Faragó Fruzsina, Gortva Csenge, Lantos Nóra, Szénászky Hanna)

Többpróba lányok 1. hely: Fazekas-Papp Petra, Sárközi Nóra, Konkoly Linett, Finta Luca, Szabó Adrienn, Szabó Vanda

4x100 m váltófutás 2. hely: Szűcs Botond, Malkócs Dávid, Orosz Zalán, Nagy-Tarnóczi Endre

Kőteleki Rajmund 2. hely 1500 m síkfutás

Finta Luca 3. hely 600 m síkfutás

Dékány Bence 3. hely 600 m síkfutás

 

Területi helyesírási verseny 4. évfolyam:

1. helyezettIrsai Bence – Szentesi Koszta József Általános Iskola

Felkészítője: Tarr Piroska

 

 

Programozási verseny:

Csongrádon a Batsányi János Gimnáziumban megrendezett területi fordulón elért pontszám alapján Hingl Zsombor 7. évfolyamos tanuló országos döntőbe jutott.

(A választott programozási nyelve a Scratch volt.)

Felkészítő tanára: Lucza László

Az országos döntő az Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Karán kerül megrendezésre 2024. április 13 -án.

Gratulálunk és sok sikert kívánunk!

 

 

Iskolai helyesírási verseny:

2.osztályosok:

1. helyezett: Szerdahelyi Dóra (felkészítő tanító: Siposné Vincze Andrea)

2. helyezett: Sarusi-Kis Eszter (felkészítő tanító: Siposné Vincze Andrea)

3. helyezett: Molnár Eszter (felkészítő tanító: Friesz Nóra)

4. helyezett: Friedl Zara (felkészítő tanító: Siposné Vincze Andrea)

 

3.osztályosok:

1. helyezett: Tar Dóra (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta) 

2. helyezett: Ágoston Dorka (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta) 

3. helyezett: Pap Zsombor (felkészítő tanító: Győrffy Márta) 

4. helyezett: Nagy Bence (felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta) 

 

4.osztályosok:

1. helyezett: Irsai Bence (felkészítő tanító: Tarr Piroska) 

2. helyezett: Török Viktória (felkészítő tanító: Gulyás Szilvia) 

3. helyezett: Gyerkó Kata (felkészítő tanító: Tarr Piroska) 

4. helyzett: Pető Lina (felkészítő tanító: Gulyás Szilvia) 

 

 

 

Curie kémiaverseny területi döntő:

Kosztás eredmények:

8. évfolyam:

1. helyezett: Gál Andrea Nóra és országos döntős, felkészítő Kondorosi Krisztina

2. helyezett: Kegyes Dóra és országos döntős, felkészítő Kondorosi Krisztina

5. helyezett: Szigeti Noémi, felkészítő Kondorosi Krisztina

 

7. évfolyam:

4. helyezett: Mészáros Zsombor, felkészítő Kondorosi Krisztina

5. helyezett: Pakó Barnabás, felkészítő Balogh Terézia

6. helyezett: Ormai Dorka, felkészítő Balogh Terézia

 

Gratulálunk az eredményekhez! Az országos döntősöknek további sok sikert!

 

 

FitKid országos:

2024.04.06-án Tiszakécskén rendezték meg a FitKid III. osztály A,B és Danceshow
Bajnokságot, melyen 
Held Nikoletta 7.c osztályos tanulónk korosztályában 4. helyezést ért el.
Gratulálunk!
 
 
Kazinczy-verseny a Kosztában.
Helyezettek:
3. osztály:
1. Tary Ádám (felkészítője: Győrffy Márta)
2. Juhász Mira (felkészítője: Ömböli-Bohus Anita)
3. Papp Letícia (felkészítője: Győrffy Márta)
 
4. osztály:
1. Szabó Lotti (felkészítője: Gulyás Szilvia)
2. Hegedűs Dániel (felkészítője: Olsákné Kóczán Gabriella)
3. Giczi Boglárka (felkészítője: Gulyás Szilvia)

 

 

 

Bendegúz matekÁsz tanulmányi verseny vármegyei forduló:

Kosztás diák Csongrád-Csanád vármegye 2. legjobb matekÁszosa!

Bendegúz matekÁsz tanulmányi verseny vármegyei jutalmazottjai.

Bikádi Gergő 2. a osztályos diákunk 2. helyezettként oklevél, könyv, füzet és toll jutalomban részesült.

Dóczi Balázs szintén 2.a osztályos diákunk 5. helyezett lett, Doba Gergely 4. c osztályos tanulónk pedig 6. helyezést ért el. Ők oklevelet, füzetet és tollat kaptak a vármegyei fordulóban nyújtott eredményes teljesítményükért.

Köszönjük a sikeres felkészítő munkát Oltyán Gyula és Héjja Norbert kollégáknak!

Szép munka volt fiúk! Csak így tovább!

 

 

 

Országos Lotz verseny:

4. osztályosok versenyén: 4. helyezést ért el Irsai Bence 4.b. osztályos tanuló, felkészítő tanítója, Tarr Piroska.

11. helyezést értek el a következő diákok:

Giczi Boglárka, Pető Lina, Szabó Lotti, Török Viktória és Doba Gergely 4. c. osztályos tanulók, felkészítő tanítójuk Gulyás Szilvia.

7. osztályosok versenyén:

4. helyezést ért el Darabos Dorka 7. a. osztályos tanuló, felkészítő tanára Tóthné Hlavács Mária.

Gratulálunk a gyerekeknek és a felkészítő pedagógusoknak! Köszönjük a szülők támogatását!

 

 

Petőfi szavalóverseny:

1-2. osztály:

Különdíjas: Dóczi Balázs 2.a (felkészítő tanító: Siposné Vincze Andrea)

 

3-4. osztály:

4. helyezett: Törő Lotti 4. a (felkészítő tanító: Olsákné Kóczán Gabriella)

5. helyezett: Lengyel Maxim 4. c, különdíjas: Szabó Lotti 4.c (felkészítő tanítójuk: Gulyás Szilvia)

 

 

Zrínyi matematikaverseny vármegyei forduló:

Diákjaink az alábbi szép eredményeket érték el:

 

Egyéni eredmények:

 

2. évfolyam:

3. helyezett: Deák Zalán - ORSZÁGOS DÖNTŐS

7. helyezett: Kiss Ádám Albert

Mindkét tanuló felkészítő tanítója Oltyán Gyula volt.

 

 

3. évfolyam:

4. helyezett: Tar Dóra (fk. Vass Renáta) - ORSZÁGOS DÖNTŐS

11. helyezett: Iván Tamás (fk. Oroszi Szilvia)

19. helyezett: Ágoston Dorka (fk. Vass Renáta)

 

 

4. évfolyam:

7. helyezett: Doba Gergely

Felkészítő tanító: Héjja Norbert

 

6. évfolyam:

1. helyezett: Tar Gábor - ORSZÁGOS DÖNTŐS

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

7. évfolyam:

11. helyezett: Pakó Barnabás

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Csapatverseny

 

Az iskolák évfolyamonkénti legjobb eredményű 3-3 versenyzőjének eredménye adta a megyei csapatverseny pontszámát. A vármegyei évfolyamonkénti csapathelyezéseink a következők:

 

2. évfolyam:

3. helyezett: Deák Zalán, Kiss Ádám Albert, Ömböli Zalán

Felkészítő tanító: Oltyán Gyula

 

3. évfolyam:

1. helyezett: Iván Tamás, Tar Dóra, Ágoston Dorka

Felkészítő tanítók: Vass Renáta, Oroszi Szilvia

 

6. évfolyam:

3. helyezett: Héjja Albert Sándor, Bikádi Fruzsina, Tar Gábor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

Iskolaverseny eredménye:

 

A vármegye iskoláinak rangsorát is kihirdették a megyei döntőn.

 

Szentesi Koszta József Általános Iskola a vármegye 1. helyezettje lett, így intézményünk elnyerte a „Legeredményesebb általános iskola” címet.

 

A versenyen díjazták a legeredményesebb felkészítőket is. Intézményünkből Balogh Terézia és Oltyán Gyula kapott elismerést.

 

Köszönjük a szülők támogatását!

 

 

Versmondó verseny:

1-2. évfolyamon:

1.       Dóczi Balázs Gábor

2.       Nagy Kristóf Máté

3.       Király Luca Hanna

 

3-4. évfolyamon:

1.       Törő Lotti

2.       Lengyel Maxim

3.       Szabó Lotti

Különdíjasok:

Molnár Zorka, Rácz Mirabella

Köszönjük a felkészítő pedagógusok és szülők áldozatos munkáját.

 

 

Bendegúz Akadémia MatekÁsz tanulmányi verseny vármegyei forduló:

A Bendegúz Akadémia MatekÁsz tanulmányi verseny vármegyei fordulóján a következő szép eredmények születtek.
Bikádi Gergő 2. a osztály diákunk 2. helyezett lett. Felkészítője Oltyán Gyula.
Dóczi Balázs 2. a osztályos diákunk 5. helyezett lett. Felkészítője Oltyán Gyula.
Doba Gergely 4. c osztályos diákunk 6. helyezést ért el. Felkészítője Héjja Norbert.
Gratulálunk a tanulóknak és felkészítő tanítóiknak!
 
 
 
 
Curie matematikaverseny területi forduló:

Területi döntő eredménye:

3. évfolyam:

1. Iván Tamás (felkészítő tanító: Oroszi Szilvia)

3. Ludányi Laura

4. Nagy Vencel

5. Kovács Gergő Dániel

6. Farmasi Levente

(A fenti négy tanuló felkészítő tanítója: Vass Renáta)

Mind az öt tanulónk ORSZÁGOS DÖNTŐS!

 

5. évfolyam:

1. Iván Nóra ORSZÁGOS DÖNTŐS! (felkészítő tanár: Lucza László)

2. Tóth Dorina (felkészítő tanár: Balogh Terézia)

3. Gila Zsombor

4. Széll Kamilla

5. Beszédes Barbara

                                A fenti tanulók felkészítő tanára Lucza László volt.

6. évfolyam:

1. Tar Gábor ORSZÁGOS DÖNTŐS!

3. Szabó Vanda

4. Héjja Albert Sándor

5. Gagov Borisz

A fenti tanulók felkészítő tanára Balogh Terézia volt.

7. évfolyam:

1. Pakó Barnabás ORSZÁGOS DÖNTŐS! (Felkészítő tanár: Lucza László)

 

8. évfolyam:

1. Kegyes Dóra ORSZÁGOS DÖNTŐS!

2. Gál Andrea ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Mindkét tanuló felkészítője Lucza László volt.

                3. Héjja Norbert

                5. Balogh Árpád

Mindkét tanuló felkészítője Borbás Edit volt.

 

 

 
 
A Gyermekkönyvtár kedvenc kutyám rajzpályázat díjazottjai:
 1. hely Fekete Lara 6.b osztályos tanuló.
 2. hely Nagy Laura 8.c osztályos tanuló.
 

 

Meleg István kémiaverseny:

A versenyen 2. helyezést ért el Gál Andrea Nóraiskolánk 8/C osztályos tanulója.

Felkészítő tanára: Kondorosi Krisztina volt.

 

 

Torna Diákolimpia Országos Elődöntő:

Az I. korcsoportos csapat a 3. helyen végzett:

Szabó Amina

Szabó Zsófia

Bodnár Hanna

Lengyel Anna

Molnár Zorka

Török Lilla

Pap Letícia

 

Egyéni 6. hely: Molnár Zorka

 

II. Kcs 6. hely

Vincze Kincső

Czakó Liza

Pakó Lilla

Czakó Molli

Ambrus Szófia

Lakics Zara

Török Viktória

 

 

III-IV kcs. lányok az 5. helyen végeztek

Szabó Vanda

Szabó Jázmin

Konkoly Linett

Juhász Janka

Iván Nóra

Gere Ágnes

Csernus-Turza Csillag

 

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Borbás Edit, Vass Renáta

 

 

 

Curie Környezetvédelmi Emlékverseny területi döntő:

A területi döntő kosztás eredményei:

 Az influenzajárvány miatt ( különösen a felső tagozatosoknál) a 3 fős csapatok gyakran 2 fővel tudtak dolgozni.

 

3-4. évfolyam:

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

2.

 

Hegedűs Dániel, Kőteleki Panni, Mészáros Luca

Fülöpné Deák Sára

3.

Kováts Adél, Törő Lotti, Rácz Sándor

Fülöpné Deák Sára

5.

Ambrus Szófia Viktória, Szabó Lotti, Török Viktória

Héjja Norbert

5.

Giczi Boglárka, Mitlasóczki Diána, Pető Lina

Héjja Norbert

6.

Csatordai Gréta, Hingl Szabolcs, Vass Lili

Tarr Piroska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5-6. évfolyam:

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

1.

Juhász Janka, Iván Nóra Krisztina, Tar Gábor

Szemerédi András

2.

Balla Viktória, Szilvási Zsanett, Tarr Fanni

Szemerédi András

3.

Kondor Stefánia, Óvári Zsombor, Torday Zétény

Kollát Edit

5

Fazekas-Papp Petra, Sárközi Nóra, Szalva Flóra

Szemerédi András

5.

Deák Gergő, Máthé-Magyar Dominik, Szilágyi Sándor

Szemerédi András

 

 

7-8. évfolyam:

Helyezés

A csapat tagjai

Felkészítő

 

1.

Gál Andrea, Kegyes Dóra, Kovács Karina

természettudományos szaktanárok

 

 

2.

Héjja Norbert, Gila Balázs, Kócsó Bence

természettudományos szaktanárok

 

 

2.

Pakó Barnabás, Szénási Lilla, Tary Panna

Balogh Terézia, Szemerédi András

 

 

 

Varga Tamás matematikaverseny 2. forduló:

A megyei fordulón az alábbi kiemelkedő eredmények születtek:

 

7. osztály:

 

1. helyezett: Pakó Barnabás, aki az ORSZÁGOS DÖNTŐBE JUTOTT!

6. helyezett Hingl Zsombor

 

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Szeretnénk megköszönni a szülők támogatását!

 

 

Gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

 

Bendegúz matekÁsz vármegyei döntőbe jutottak!

Alsó tagozaton a 25 induló diákunk közül a következő 3 tanulónk jutott tovább a vármegyei fordulóba.

2. évfolyam:

Dóczi Balázs 2. a osztály

Bikádi Gergő 2. a osztály felkészítőjük: Oltyán Gyula

4. évfolyam:

Doba Gergely 4. c osztály felkészítője: Héjja Norbert

Hasonló szép eredményeket kívánunk a vármegyei fordulóhoz, amit Hódmezővásárhelyen 2024. február 23-án, pénteken 14 órától fognak megrendezni. Hajrá Koszta!

 

 

 

 

Bendegúz NyelvÉSZ verseny vármegyei döntő:

Alsó tagozat

 

 

Felkészítő tanító

2. évfolyam

 

 

 

Deák Zalán 2. a

 1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Szerdahelyi Dóra 2.a

2. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Siposné Vincze Andrea

Dóczi Balázs  2.a

3. hely

 

Siposné Vincze Andrea

Molnár Eszter 2.b

7. hely

 

Friesz Nóra

Király Dorka Zamira 2.c

11.hely

 

Szilágyi Szilvia

3. évfolyam

 

 

 

Tar Dóra 3.a

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Nagy Bence Bertalan 3.a

3. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Oroszné Tihanyi Márta

Ágoston Dorka 3.a

5. hely

 

Oroszné Tihanyi Márta

4. évfolyam

 

 

 

Hegedűs Dániel 4.a

10. hely

 

Olsákné Kóczán Gabriella

Szabó Lotti 4.c

11.

 

Gulyás Szilvia

Irsai Bence 4. b

12.

 

Tarr Piroska

Török Viktória 4.c

13.

 

Gulyás Szilvia

Doba Gergely 4. c

 

sajnos betegség miatt nem tudott részt venni

Gulyás Szilvia

 

 

Felső tagozat

 

 

Felkészítő tanár

5. évfolyam

 

 

 

Iván Nóra 5. b

7. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Varga Zorka 5. b

10. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

6. évfolyam

 

 

 

Tar Gábor 6.b

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Bikádi Fruzsina 6.a

2. hely

 

Deim Aliz

Fazekas-Papp Petra 6.b

4. hely

 

Deim Aliz

Héjja Albert Sándor 6.b

6. hely

 

Deim Aliz

Antalfi Dávid 6. a

8. hely

 

Deim Aliz

Konkoly Linett 6.a

12. hely

 

Deim Aliz

 

 

 

 

7. évfolyam

 

 

 

Darabos Dorka 7.a

4. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Gyenes Adél 7.a

8. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

Lángi Adrienn 7.a

9. hely

 

Tóthné Hlavács Mária

8. évfolyamon

 

 

 

Kegyes Dóra 8.c

1. hely

ORSZÁGOS DÖNTŐS!

Deim Aliz

Szigeti Boglárka 8.c

2. hely

 

Deim Aliz

Pengő Netti 8.a

3. hely

 

Deim Aliz

Gila Balázs 8.a

4. hely

 

Deim Aliz

Orosz Máté 8.b

5. hely

 

Deim Aliz

Vincze Réka 8.c

6. hely

 

Deim Aliz

Balogh Árpád 8.b

7. hely

 

Deim Aliz

Mácsai Zalán 8.a

10. hely

 

Deim Aliz

 

 

 

Gratulálunk a versenyzőknek és köszönjük a felkészítő tanítók és tanárok munkáját!!!

 

 

Területi Kazinczy-verseny:

Nagymágocson voltunk területi Kazinczy-versenyen! Darabos Dorka 7.a osztályos tanuló 2. helyezést ért el! Felkészítő tanárnő Tóthné Hlavács Mária.

 

Úszás Diákolimpia:

I. kcs.:

Ömböli Zalán 50 m gyorsúszás III. helyezett

Dóczi Balázs 50 m mellúszás III. helyezett

II. kcs.:

Halász Bence 50 m mellúszás II. helyezett

Fiú váltó III. helyezett (Dékány Dominik, Halász Bence, Csonka Hunor Péter, Nagy Zétény)

Lány váltó II. helyezett (Tóth Boglár, Mészáros Luca, Török Anna, Dékány Fruzsina)

III. kcs.:

Orosz Zalán 100 m gyorsúszás I. helyezett

Tar Gábor 100 m mellúszás II. helyezett

Fiú váltó I. helyezett (Orosz Zalán, Máthé- Magyar Dominik, Horváth Márk, Tar Gábor)

IV. kcs.:

Kovács Viktória 100 m gyorsúszás I. helyezett

Bálint Eszter 100 m mellúszás II. helyezett

Ormai Dorka 100 m hátúszás I. helyezett

Lány váltó II. helyezett (Bálint Eszter, Kovács Viktória, Ormai Dorka, Szénászki Hanna)

 

 

Zrínyi matematikaverseny:

Vármegyei döntőseink:

2. osztály

Bikádi Gergő

Csüllög-Czakó Csanád

Deák Zalán

Dóczi Balázs Gábor

Kiss Ádám Albert

Mák Nimród   

Nagy Kristóf      

Ömböli Zalán    

Péter Panna

Sarusi-Kis Eszter

Szerdahelyi Dóra             

Varga Léna        

Felkészítő pedagógusuk:             Oltyán Gyula

 

Király Dorka

Rekettyés Vanda

Felkészítő pedagógusuk:             Kasza Erika

 

3. osztály           

Ágoston Dorka

Farmasi Levente

Ludányi Laura

Nagy Bence Bertalan

Nagy Vencel

Tar Dóra

Felkészítő pedagógusuk:             Vass Renáta

 

Fekete Balázs

Gila Áron

Idovika-Almási Márk

Iván Tamás

Óvári Mariann

Rácz Mirabella 

Felkészítő pedagógusuk:             Oroszi Szilvia

                 

4. osztály           

Doba Gergely

Giczi Boglárka

Szabó Lotti

Török Viktória

Varga Zalán Zoltán         

Felkészítő pedagógusuk:             Héjja Norbert

Kegyes Nimród

Tóth Boglár

Felkészítő pedagógusuk:             Gila László

                 

5. osztály:          

Gere Ágnes

Kresz Nina

Lángi Nándor

Máthé-Magyar Dominik

Széll Kamilla

Felkészítő pedagógus:  Lucza László

                 

6. osztály:          

Bikádi Fruzsina

Fazekas-Papp Petra

Héjja Albert Sándor

Kuti Nóra

Malkócs Dávid

Michailovits Patrik

Tar Gábor          

Felkészítő pedagógusuk:             Balogh Terézia

 

Szilvási Zsanett

Szűcs Konrád    

Felkészítő pedagógus:  Lucza László

                 

7. osztály           

Hingl Zsombor

Juhász Anett

Mészáros Zsombor

Pakó Barnabás

Felkészítő pedagógusuk:             Lucza László

                 

8. osztály:          

Héjja Norbert

Nagy Balázs       

Felkészítő pedagógus:                  Borbás Edit

 

Mácsai Zalán

Pengő Netti      

Felkészítő pedagógusuk:             Balogh Terézia

 

Szabó Balázs

Felkészítő pedagógusuk:             Lucza László

Gratulálunk a versenyzőknek és felkészítő pedagógusaiknak! Sok sikert kívánunk a következő fordulóhoz!

Köszönjük a támogató szülői háttereket!

 

 

 

Varga Tamás matematikaverseny 1. forduló:

7. évfolyam

Hingl Zsombor

Pakó Barnabás

Felkészítő tanár: Lucza László

 

Gratulálunk, és sok sikert kívánunk a 2. fordulóhoz!

 

 

 

Vármegyei Torna Diákolimpia Szeged 2023. dec. 16.:

Eredmények::
I. korcsoport „A” csapata I. hely

Molnár Zorka – egyéni 1. hely

Lengyel Anna – egyéni 3. hely

Török Lilla – egyéni 4. hely

Sarusi-Kis Eszter egyéni 4. hely

Szabó Amina

Bodnár Hanna

 

I. korcsoport „B” csapat IV. hely

Szabó Zsófia

Pap Letícia

Sarusi-Kis Adrienn

Vincze Csenge

Herczeg Veronika

Varga Léna

 

I. korcsoport „C” csapat X. hely

 

II. korcsoport „A” csapata I. hely

Czakó Molli – egyéni 2. hely

Ambrus Szófia – egyéni 3. hely

Czakó Liza – egyéni 6. hely

Vincze Kincső

Túri Anna

Pakó Lilla

 

II. korcsoport „B” csapata IV. hely

Deák Edit

Törő Lotti

Lakics Zara

Kovács Emma

Török Viktória

Béni Kinga

Ludányi Laura

Óvári Mariann

 

III-IV. korcsoport I. hely

Szabó Vanda – egyéni 4. hely

Szabó Jázmin

Gere Ágnes – egyéni 6. hely

Iván Nóra

Csernus-Turza Csillag

Tóth Dorina

Juhász Janka

 

 

Felkészítők: Oroszi Szilvia, Borbás Edit és Vass Renáta

 

 

 

Pollák Antal Járási Informatikaverseny 2023.:

Az iskolánk tanulói az alábbi szép eredményeket érték el:

 

5-6. évfolyam:

3. Horváth Márk

5. Gagov Borisz

Mindkét tanuló felkészítője Urbancsok Győző volt.

 

7. évfolyam:

1. Muzsik Judit

2. Hingl Zsombor

Mindkét tanuló felkészítője Lucza László volt.

4. Dósai-Molnár Zalán

5. Orosz Zalán

Mindkét tanuló felkészítője Urbancsok Győző volt.

 

8. évfolyam:

1. Nagy Balázs Felkésztő tanár: Urbancsok Győző

4. Gajda Szabolcs

5. Fekete Gergő

6. Ráduly Dénes

Mindhárom tanuló felkészítője Lucza László volt.

 

Emléklappal ismerték el a felkészítő tanárok munkáját. Így iskolánkból emléklapot kapott Urbancsok Győző és Lucza László, köszönjük a munkájukat.

 

 

 

 

Környezetvédelmi vetélkedő 2023.:

1. helyezett: 6.b osztály 2. csapata (Bende Boróka, Fazekas-Papp Petra, Sárközi Nóra, Szalva Flóra)

2. helyezett: 6.a osztály (Fekete Nándor, Horváth Márk, Óvári Zsombor, Polyák Norbert, Torday Zétény)

3. helyezett: 6.b osztály 1. csapata (Mogyorósi Zalán,  Szilvási Zsanett, Tar Gábor)

4. helyezett 5.a osztály (Beszédes Barbara, Deák Gergő, Döme Nóra, Szénászky Lilla, Tóth Dorina)

5. helyezett: 5.b osztály (Bölcskei-Molnár Adél, Gazsi Márk, Miskolczi Zétény, Mrena Balázs, Taligás Noel)

 

 

BJG Komplex Természettudományos Tanulókísérleti Verseny:

Iskolánkból ezen a versenyen:

Szabó László, Csatordai Lajos, Tajnai Balázs és Tóth Péter 8. c osztályos tanulók első helyezést értek el.

 

Felkészítették: az iskola természettudományos munkaközössége.

 

 

 

Bolyai anyanyelvi csapatverseny körzeti forduló 2023.:

novemberi körzeti forduló eredményei:

 

 

Alsó tagozatos eredmények

1. helyezett

 

Nyelvpörgetők – 3.a osztályból

Tar Dóra

 Ágoston Dorka

 Nagy Bence

 Nagy Vencel  

Felkészítő tanító néni: Oroszné Tihanyi Márta

 

2. helyezett

 

Szókimondók – 4. c osztályból

Szalva Gréta

Gyerkó Kata

Kegyes Nimród

Irsai Bence

Felkészítő tanító néni: Tarr Piroska

 

 

Felső tagozatos eredmények

4. helyezés

 

Négyfejű sárkány - 5. magyar nívó

Karasz Bettina

Szabó Dorina Kata

Széll Kamilla

Varga Zorka

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

 

2. helyezés

Vízi pókok – 6. Nívó magyar csoport

Antalfi Dávid

Nagy-Tarnóczi Endre

Tar Gábor

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

3. helyezés

Pallasz Athéné lányai – 6. Nívó magyar csoport

Bende Boróka

Bikádi Fruzsina

Szilvási Zsanett

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

8. helyezés

 

IQ-bajnokok - 6. Nívó magyar csoport

Dékány Bence

Gagov Borisz

Michailovits Patrik

Óvári Zsombor

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

9. helyezés

Magyar kacsák - 6. Nívó magyar csoport

Fazekas-Papp Petra

Tarr Fanni

Sárközi Nóra

Szalva Flóra

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

12. helyezés

Anjouk - 6. Nívó magyar csoport

Finta Luca

Szabó Adrienn

Szabó Vanda

Dóczi Lilla Dóra

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

18. helyezés

4 okos - 6. Nívó magyar csoport

Fűri Benett

Héjja Albert Sándor

Kuti Nóra

Malkócs Dávid

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

12. helyezés

Tescós kiflik - 7. Nívó magyar csoport

Dósai-Molnár Zalán

Lángi Adrienn

Sárközi Ferenc

Pakó Barnabás

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

23. helyezés

Krumplipüré - 7. Nívó magyar csoport

Bartha Lívia

Darabos Dorka

Kozák Regő

Lantos Nóra

Felkészítő tanáruk: Tóthné Hlavács Mária

13. helyezés

Irodalomtankönyv 8. - 8. Nívó magyar csoport

Balogh Árpád

Gila Balázs

Héjja Norbert

Szabó Balázs

Felkészítő tanáruk: Deim Aliz

 

 

KicsiNagykövet országos döntő:

Irsai Bence, Szabó Lotti

 

KicsiNagykövet vármegyei díjkiosztó gála:

Sport Kicsiattasé: Irsai Bence, felkészítő tanító: Tarr Piroska

Kultúr Kicsiattasé: Szabó Lotti, felkészítő tanító: Gulyás Szilvia

 

 

Futsal Diákolimpia:

2023. november 23-án rendezték meg a IV. Korcsoportos körzeti futsal Diákolimpia 3. fordulóját. Iskolánk csapata a 3 forduló után az 1. helyen végzett, így továbbjutott a megyei döntőre. A csapat tagjai:  Czuczi Levente, Héjja Albert Sándor, Héjja Norbert Imre, Kócsó Bence, Kuli Bálint Balázs, Malkócs Dávid Attila, Poszert Zalán József, Pozsár Hunor.

 

 

Területi, városi mesemondó verseny:

Az 1.-2. osztályosok csoportjában Dóczi Balázs 2.a osztályos tanuló különdíjban részesült. 
A 3.-4. osztályosok csoportjában Czakó Liza 4.b osztályos tanuló 4. helyezést ért el, Szabó Lotti 4.c osztályos tanuló pedig 2. helyezést ért el. Iskolánkat a Megyei Mesondó Versenyen Szabó Lotti képviseli majd 11.24-én.
Gratulálunk nekik és a felkészítőiknek!
 
 
 

 

Bolyai alsós anyanyelvi csapatverseny:

A Bolyai anyanyelvi csapatversenyen továbbjutó alsós csapatok:
Helyezés: 1.
Osztály/kategória: 3
Csapatnév: Nyelvpörgetők
1. diák: Tar Dóra
2. diák: Ágoston Dorka
3. diák: Nagy Bence
4. diák: Nagy Vendel
Felkészítő tanító: Oroszné Tihanyi Márta
 
Helyezés: 2.
Osztály/kategória: 4
Csapatnév: Szókimondók
1. diák: Szalva Gréta
2. diák: Gyerkó Kata
3. diák: Kegyes Nimród
4. diák: Irsai Bence
Felkészítő tanító: Tarr Piroska
 

 

 

Alsós mesemondó verseny:

1-2 évfolyamból:
1. hely Szabadhelyi Bertalan 1.b
2. hely Vass Kata 2.b
3. hely Dóczi Balázs 2.a
Különdíj: Esküdt- Molnár Szofi 2.a
 
3-4. évfolyamból:
1. hely Czakó Liza 4.b
2. hely Czakó Molli 4.a
3. hely Szabó Lotti 4.c
 
 
 

 

Kisiskolások közlekedési versenye 2023.:

Csapat:

 

3.        hely: Dobos Dia, Törő Lotti, Papp Nimród, Őze Zétény (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Egyéni

Fiú:

3.    hely: Őze Zétény (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

 Lány:

1.    Pető Lina (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

3.    Darabos Dia (Szentesi Koszta József  Általános Iskola)

 

Legjobb teszt kitöltő:

Pető Lina (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

Legszabályosabban közlekedő:

Papp Nimród (Szentesi Koszta József Általános Iskola)

 

 

 

 

Bolyai matematikaverseny 2023.:

A következő nagyon szép sikerek születtek iskolánkból.

 

Az alábbiakban az évfolyamonként a legjobb húszba bekerült csapatokat soroljuk fel.

3. évfolyam:

3. hely (Díjazott csapat, ORSZÁGOS DÖNTŐS) „LADOGEDÓ”

Ágoston Dorka

Kovács Gergő Dániel

Ludányi Laura

Tar Dóra

Felkészítő tanító: Vass Renáta

 

4. hely „Trükkös csapat” (díjazott csapat)

Gila Áron

Iván Tamás

Óvári Marianna

Rácz Mirabella

Felkészítő tanító: Oroszi Szilvia

 

 

4. évfolyam:

8. hely „Kockák 2.0”

Ambrus Szófia Viktória

Doba Gergely

Giczi Boglárka

Juhász Kende

Felkészítő tanító: Héjja Norbert

 

 

6. évfolyam:

1. hely: (Díjazott csapat – ORSZÁGOS DÖNTŐS)

„Koszta Királyai”

Héjja Albert Sándor

Michailovits Patrik Balázs

Mogyorósi Zalán

Tar Gábor

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

 

7. évfolyam:

5. hely: (Díjazott csapat) „Ishowspeed”

Dósai-Molnár Zalán

Pakó Barnabás

Sárközi Ferenc

Felkészítő tanár: Lucza László

 

12. hely: „Jégkorszaki Jégkockák”

Ormai Dorka

Sipos Áhim

Tary Panna

Felkészítő tanár: Balogh Terézia

 

13. hely „Cunci mókusok (。ˇ ⊖ˇ)♡”

Bartha Lívia

Darabos Dorka

Kovács Viktória

Felkészítő tanár: Lucza László

 

15. hely „Epres saláták”

Poszert Zalán József

Hingl Zsombor

Mészáros Zsombor

Lángi Adrienn

Felkészítő tanár: Lucza László

 

16. hely „Algebra csók”

Juhász Anett

Szénási Lilla

Török Adél Zea

Varga Anna

Felkészítő tanár: Lucza László

 

8. évfolyam:

1. hely: (Díjazott csapat – ORSZÁGOS DÖNTŐS 

„Matematika munkafüzet 8. osztály”

Balogh Árpád Balázs

Héjja Norbert

Janó Flórián

Gila Balázs

Felkészítő tanár: Borbás Edit

 

Iskolánkból ebben az évben az összes felkészítő pedagógust díjazták, azaz díjat kapott: Balogh Terézia, Borbás Edit, Lucza László, Oroszi Szilvia, Vass Renáta.

 

 

Köszönjük szépen a kollégáknak és szülőknek a verseny megrendezéséhez nyújtott segítségét.

 

Gratulálunk minden csapatnak és a felkészítő tanároknak! További sok sikert kívánunk a döntőbe jutott csapatoknak!

 

 

 

 

 

Medve matematikaverseny 2023. ősz:

Koala3 kategóriában (3. osztály)

Bronz minősítés:

Idovika-Almási Márk, Tary Ádám, Molnár Zorka (a Dél-Alföldi régióban 7. helyezett lett)

Felkészítő tanító: Oroszi Szilvia

 

 

Medvebocs kategóriában (5-6. osztály)

Arany minősítés:

Kuti Nóra, Tar Gábor (a Dél-Alföldi régióban 3. helyezett lett)

Michailovits Patrik, Óvári Zsombor

Dékány Bence, Gagov Borisz, Szűcs Botond

Bikádi Fruzsina, Szabó Adrienn, Szabó Vanda

Szűcs Konrád, Malkócs Dávid

 

Ezüst minősítés:

Bölcskei-Molnár Adél, Keller Nóra, Iván Nóra Krisztina

Konkoly Linett, Bende Boróka, Szilvási Zsanett

Kresz Lilien Nina, Szirbik Zsófia, Gémes Maya

 

 

Bronz minősítés:

Máthé-Magyar Dominik, Deák Gergő, Verasztó Balázs

Juhász Janka, Karasz Bettina, Varga Zorka

Gazsi Márk Barnabás, Király Noel, Lángi Nándor

Dékány Dominik, Ördög Martin

Döme Nóra, Tóth Dorina, Szénászky Lilla

 

 

Kismedve kategóriában (7-8. évfolyam)

Arany minősítés:

Kőteleki Rajmund, Sipos Áhim, Varga Anna 

(a Dél-Alföldi régióban 2. helyezett lett)

Tóth Péter, Tajnai Balázs, Csatordai Lajos

Hingl Zsombor, Bozó Honorka

Dósai- Molnár Zalán, Pakó Barnabás, Sárközi Ferenc

Antal Zsombor, Szabó Balázs, Orosz Péter

 

Ezüst minősítés:

Lovas Nóra, Tary Panna, Ormai Dorka

Juhász Anett, Szénási Lilla, Török Adél Zea

               

 

Felkészítő tanárok a Medvebocs és a Kismedve kategóriában: Balogh Terézia, Lucza László.

 

 

Köszönjük a lebonyolításhoz nyújtott támogatást a Szentesi Tenisz Klubnak és a szülőknek.

 

Gratulálunk a versenyzőknek!

 

 

Illusztrációs rajzverseny:

A 3.-4. osztályosok csoportjából 2 különdíjat sikerült elhoznunk.
Bujtás Kamilla és Török Viktória, mindketten 4.c. osztályos tanulók. (Felk.tanító: Gulyás Szilvia)
5.-6.osztályosok csoportjából első helyezést ért el Kovács Emili 6.b. és különdíjat kapott Dóczi Dóra 6. a. osztályos tanuló. (Felk.tanárnő: Kollát Edit)

 

 

Domján Optika rajzpályázat:

A Domján Optika által szervezett rajzpályázaton indult iskolánk 6.b osztályos tanulója Fekete Lara.
A pályázat címe: Én és a kütyüm.
Korcsoportonként díjazták a gyerekeket. Lara különdíjas lett az 5-7.osztályosok között.
Gratulálunk neki!

 

 

 

Közlekedésbiztonsági vetélkedő:

I. helyezés – 8. c osztály:

Csatordai Lajos, Kozák Vilmos, Tajnai Balázs, Tóth Péter


III. helyezés – 8. b osztály:

Kuli Bálint, Farkas Márton, Orosz Endre, Pozsár Hunor

 

VII. helyezés:- 7. c osztály:

Popele Dominik, Kiss Dénes, Balogh Adrián, Sztanó Szabolcs

Külön jutalmat kapott a legjobb eredményért: Balogh Adrián

 

 

Adó 1%

Referenciák

 

 

 

 

Határtalanul!

Határtalanul!

Határtalanul! 2022

Határtalanul! 2023 7.a-b

Határtalanul! 2023 7.c

Határtalanul! 2024.7.a-b

Határtalanul! 2024. 7. c



Csengetési rend

1.óra 7:45 - 8:30
2.óra 8:45 - 9:30
3.óra 9:40 - 10:25
4.óra 10:35 - 11:20
5.óra 11:30 - 12:15
6.óra 12:20 - 13:05

Nyári szünet


Már csak
van hátra a nyári szünetig!

Fogadóóra

Intézményünkben a következő fogadóóra

2024. ??. ??

??:?? lesz.


Copyright © 2012 Szentesi Koszta József Általános Iskola.
Webdesign: redei.hu, Joomla template